• Neki tip
    19.3k
    Bude sutra puno ljudi kupilo kartu. Bez brige.Droljo

    Još uvijek to misliš? :grimace:
  • Krizy
    36.3k
    Na današnji dan prije 11 godina. Može i večeras 3 gola u mreži suparnika ali neka naša miruje.
    Ajmoo Dinamoooo :heart:
  • manikk
    230


    Za francuza sumnjam da će uopće ulaziti u ovako bitnoj utakmici (kad već nije do sada ušao):
    Pošto vidim da je Mihajličenko prijavljen za LP i odradio je dva treninga vjerujem da bi on mogao odraditi pola sata, a da se Ljubičić vrati na svoju poziciju
  • masacusec
    3.1k
    Opskurno doba novije Dinamove povijesti!
  • marcio amoroso
    32.4k
    Livaković- Ristovski, Šutalo, Perić, Ljubičić- Mišić, Bulat, Baturina- Špikić, Ivanušec, Petko

    Topić i Sučić ulaze 10 minuta prije kraja.
  • Neki tip
    19.3k


    Čeči u 2. od 3 minute sudačke nadoknade, kod rezultata 1:1 : "Mislim da će se igrati produžeci".

    Vela: "Jesi hazarder". :wink:
  • Facke
    2k
    Ha Peric bi mogel igrati ali bas nisam njeguv najveci fan. Nekad mi je pre spor u dosta situacija.
  • Nino Bule
    11.5k
    Branimirova je duga ulica, preciziraj to maloGelipter

    Jebiga kasnim, ispred hotela central isli u smjeru glavnog
  • serbus
    3.6k
    Topić i Sučić ulaze 10 minuta prije kraja.marcio amoroso

    Uvijek si bio optimist ali deset minuta prije kraja je novi nivo. Ajde da si rekao 5min još bi bilo prošlo. Rekli bi stručnjaci nogomet se igra 11 na 11 čemu zamjene.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Uvijek si bio optimist ali deset minuta prije kraja je novi nivo. Ajde da si rekao 5min još bi bilo prošlo.serbus

    Šta optimizam ima sa zamjenama igrača? Bišćan u Dinamu rezervne igrače koristi duplo manje od ostalih usporedivih trenera. To su činjenice.

    Edit: dvije utakmice protiv Hajduka je klupi dao 64 minute ili 32 po utakmici.
    Leko je svojoj klupi dao 210 minuta.

    Meni je Bišćan dobar trener i uvjeren sam da će uspjeti sa Dinamom, ali imam svoju glavu i ako ću kritizirati Čačića jer ne mijenja neću šutjeti ni Bišćanu.
  • Dinamosaur
    971
    Optimizam je kad znas da na klupi imas igraca koji ce ti pridonijeti ideji o pobjedi recimo.

    Ako si sa njima ustajao i lijegao, analizirao ih na treninzima i pripremnim utakmicama, onda si siguran u svakog od njih odnosno tocno znas tko ti moze pruziti visi nivo od ovog kojeg mijenjas.

    Zamjene samo radi zamjene su besmislene.
    Biscan mjenja kako misli da je najbolje za momcad, za razliku od Cacica koji je imao sprancu
  • Neki tip
    19.3k


    Pa serbus govori isto što i ti. Odnosno, također zamjera Bišćanu nemijenjanje i veli da si optimist ako misliš da će mijenjati 10 minuta prije, da on očekuje i kasnije.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Hrvatski jezik teška jezik :rofl:
  • Krizy
    36.3k
    Gore gore gore gore
    Kad će više ta utakmica :rofl:
  • Neki tip
    19.3k
    Bacih pogled na ulaznice.hr, od jutra stoji da ulaznica ima i dalje na 2 sektora sjevera dolje te 3 sektora zapada dolje (gore ionako nije otvoreno).

    Znam da su GO, znam i kakva je prognoza, a o cijeni za zapad smo više stranica ispisali valjda jedino o lijevom beku, s tim povezana i činjenica da su bile 2 tekme s Hajdukom unazad 10 dana, ali svejedno.. očekivao sam ipak veći interes.

    No dobro, bit će tko će biti, nek ovih dolje 11 plus (te dvije) zamjene budu gdje trebaju pa da zaboravimo na prošli petak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.