• Efes Pilsen
    6.8k
    I Kanekovi se zagrijavaju za utakmicu u okolici stadiona. Prosli kod Royala ne znam gdje su zavrsili.
  • mali M
    3.3k
    Bišćan u Dinamu rezervne igrače koristi duplo manje od ostalihmarcio amoroso

    opet po starome.. pa vjerujem da zbilja misli da ti igrači nebi napravili promjenu na terenu.. pa i sami se žalimo na Marina, Drmu, Emrelija, Menala, Bočkaja kad uđu al zamjerate Bišćanu šta ih ne stavlja u igru.. dajte se strpite kad sad složimo prvu momčad po guštu sa igračima koji su došli pa ćete vidjeti i zamjene u utakmici, siguran sam..
  • NitkoBitan
    11.8k
    Vrijeme za sada lijepo iako se najavljivao armagedon. Valjda bu se dio ljudi odlucio ipak otici na stadion...
  • Mlađi referent
    10.4k
    Astana će platit tuđe dugove
  • purger1911
    15
    Valjda buju, nadam da se nebuju uplasili kise/nevremena. Ja naravno kupujem v zadnji tren kartu,
    sigurno ima takvih dosta.
    Danas smo velik favoriti na kladionicama, Biscan veli da je atmosfera dobra
    nakon onog nepotrebnog poraza od osli/tovara , nadam se da bu 2:0 za nas.
  • Krizy
    35.5k
    Ajmoooo Dinamoooo
    2xawj00cz5ce9gt1.jpg

  • Facke
    2k
    Opet Ritovskuga na stopera? Ko da ih nemame dosta. Nek igra mali Perkovic ili Francuz. Kakve te Biscan bedastoce dela. Nije mi jasne. 4 Stopera na klope ima a on dene desnuga beka na poziciju stopera. Cemu? Stvarne sam se sad nazivceral.
  • BBBaranja
    1.9k
    Topica ni na klupi
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ristovski se odlicno snalazi na stoperu, Moharrami je isto dosta dobro odograo desnog beka na derbiju.

    Ocito Biscan nema puno povjerenje u Perica koji je ocito trom. Izgleda da ce Peric bit u prvoj na stoperu ovisno o protivniku.
  • Krizy
    35.5k
    Perić nije 100% spreman
  • dinon7
    444
    Topic niti na klupi.
    Edit: vidim kolega je već spomenuo
  • Joey Barton
    255
    Nikad jača klupa - Nevistic, Perić, Boško, Bogdan, Maxime, Perković, Bočkaj, Sučić, Marin, Emreli, Menalo, Drmic. Ekipa u rangu NK Osijeka unazad 2-3 godine.
  • Facke
    2k
    Pa Perica nebi ni del el je trom. Dal bi priliku Perkovicu ili Bernaueru. Znam da je Rile dober na pozicije stopera ali daj tim deckima sansu.
  • mokoxax468
    370
    Inače, na zapadu u sklopu stadiona prava piva, ne bezalkoholna. Veliki pomaci naprijed :lol:
  • Neki tip
    19k


    Daj Facke oladi malo. Kakvu mrtvu "šansu". Ne daje se "šansa" u ključnim tekmama sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.