• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    o kojem igracu se radi? Ne nudi mi prijevod
  • Efes Pilsen
    7.1k
    Unai Vencedor :lol: Lik si kao i svaki Bask nabija cijenu za novi ugovor. Svi ti spanjolski klubovi su slabiji od Athletica, a Dinamo nema tu lovu za dovest ga.
  • Jaro
    5.9k
    Ko bi prije 5 godina rekao da ce igrace/agenti/klubovi koristiti Dinamo za nabijanje cijene...
  • vjeko1701
    5.9k
    Stalno se to radilo u regiji, sad smo samo dovoljno digli ime da to bude i šire.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Najbezbolnije bi bilo riješiti se Drmića i njegove plaće. Samo tko će ga uzeti? A i njemu se ne žuri nikuda.
  • Laugreano
    1.4k
    frey je odlican presing igrac
  • Schpatz
    378


    Ha? Kaj si tak skocio sad? Nigdje nisam rekao nista u tom smjeru, Uprava radi taj posao i valjda zna imamo li mogucnosti za jos jednog napadaca ili ne i moramo li se koga rijesit od napadaca ili ne. Tko zna kakvi su planovi s Drmicem, Topicem, Emrelijem...

    Ja sam samo napisao da se misljenja pojedinaca mjenjaju skoro svakodnevno i da nakon tekme pricaju kak nam treba jos jedan napadac koji ce uci kao zamjena za Petkovica jer dostojnu zamjenu nemamo, a sad nam ipak napadac ne treba.

    Oces moje misljenje? Mislim da bi se trebalo ostavit ovak kak je, Drmica ili Topica koristit protiv Rudesa, Belupa i ostalih "manjih" klubova i vidjet kak ce se Topic kroz te tekme razvijat i onda vidjet sljedece sezone kakva je situacija s Petkovicem i Drmicem (mislim da i Drmic ima ugovor do sljedeceg ljeta) i sljedece ljeto se pobrinut za napadace. Okej, da sad opet netko ne skoci, s Petkovicem probat sto prije produljit taj ugovor ili zakljucit tu pricu samo da se zna na cemu smo i mi i on na kraju ove sezone.
  • Maximo
    298
    Jel ima kakvih vijesti sa sastanka sa Šikićem jučer?
  • Olmic
    2.8k
    sastanak je dns kazu
  • Mr Anderson
    5.7k

    Osjetio sam se prozvanim. I ja bi najviše da se s Brunom produži uz poboljšani ugovor. Ali ako gledaju Freya, bojim se da odlazi. Ne uklapa mi se u mjere štednje gomilanje skupih napadača.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako je istina da bi Frey igrao za nekih 300k, pa baš i nije tolko skup a misliti da će on biti dovoljna zamjena Petku bi bilo ludo.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    niti za japanca niti za ukrajinca nismo imali pojma a poslovi odrađeni u tišini bez ikakvih tračeva. neka uprava radi najbolje što može a naš sud će dobiti nakon par tekmi nove sezone. za sada imaju pozitivnu ocjenu od mene

    povezivani smo sa xy igrača od kojih su jedino bakrar i satriano bili blizu dolaska (frigana ne brojim) ostalo piši propalo
  • Orc123
    5.5k
    Titraui je isto ocito rijesen jer zapratio Dinamo i Dinamo njega na inst. Jel postoji mogucnost da on potpisao i prije dolaska u Zg? Mislim takve su info i sa twitera. Jel moguce da tamo odradio lijecnicki ili je potpisan ugovor koji ne vrijedi ukoliko u zg ne prodje lijecnicki?
  • Droljo
    5.6k
    Bilo je slučajeva da ugovor postaje valjan kad doktor da potvrdu. Takva praksa se koristi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.