• marcio amoroso
    32.5k

    Teško je nekoga “dati” jer i sam igrač mora pristati na to, a kada znamo kolika primanja imaju u Dinamu onda nije čudo što ih je se jako teško riješiti ili je moguće jedino tako da im mi i dalje plaćamo dio ugovora.
  • Patak
    2.2k
    A kolika primanja mogu imati igrači koji su profesionalne ugovore potpisali kao talentirani izlazni juniori? I mislim da im svima Lokomotiva može biti odskočna daska za dalje ako vjeruju u sebe.
  • deda
    28.1k
    Prevelike s obzirom da očigledno većina njih nije ipak tako talentirana kako je "struka" zaključila.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Hoće bit kakav live stream pregovora uprave sa Šikom danas?
  • Patak
    2.2k
    A jel sletio Kaneko, jučer se pratio flightradar...
  • Shane
    165
    x4m889jyluxhjqqz.jpeg
    U kompletu 5 mil + Jurić,Kulenović,Štefulj...
  • CastAway1986
    853
    Nije bilo ničega. Ne još. Gle, Dinamo je moj dom, ja ga doživljavam kao dom i ja ću se vratiti, ali u kojoj ulozi - igračkoj, trenerskoj, upravljačkoj - ne znam. U kontaktima sam s nekim ljudima u Dinamu, ti su odnosi iskreni i duboki, ali da je sad bilo nekaj konkretno - nije. Miki Badelj gospodin
  • Eduardo
    17.6k
    Desni bek u 3-5-2 ljevak?Mali dioničar

    To i je najbolje od svega - ljevonogi igrač koji igra desnog WB u sustavu 3 - 5 -2. I uz sve to ima navedeno ima prilično dobru statistiku. Djeluje zanimljivo.

    Rajko Magić je već rekao da je Japanac zbog te karakteristike potencijalno rješenje za poziciju lijevog beka. :confused:
  • Droljo
    5.1k
    I šta na kraju od silne pozitive sinoć, danas niko nije potpisao? Šta se dešava
  • Mali dioničar
    14.3k
    Rajko Magić je već rekao da je Japanac zbog te karakteristike potencijalno rješenje za poziciju lijevog beka. :confused:Eduardo

    To mu i piše kad ga guglaš kao alternativna pozicija.
  • Zagi
    5.2k
    Opisat kako igra Sapporo treba a4 sa sitnim fontom.Potpuno asimetrični.
    Ugl, Kaneko je sličniji Ivanušecu nego Oršiću s tim da za razliku od Ivanušeca, ne gura se u sredinu već se drži aut linije, izolira ga se 1v1 s bekom.
    U 442 je desni vezni, u 433 desno krilo, a ako igramo neki 343 može igrat WB ili desnog AMCa.
  • emilperska
    3.2k
    Ne znam dal ce ovaj zdrijeb sta ubrzat, ali dobili smo protivnika koji bi najgori moguci bio i u play offu. Bit ce gadno, nadam se ukrajinac i japanac potpisuju odmah danas i da je saga gotova jer vremena nemamo.
  • Nogo
    1.3k

    Cijela delagacija je u Kranjčevićevoj pa se ne stiže još ništa objaviti haha
  • Patak
    2.2k
    Kaj nije lokomotiva na Kajzerici?
  • miro
    3.2k
    Stojke i Kača nek se riješe ovaj tjedan, potpiše Ukrajinac i produžimo Petka, ja zadovoljan :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.