• Nino Bule
    11.3k
    Pise da se vraca mamic...koja sotona od novinara....mislim preko skuopstinara....taj bas mrzi dinamo, vidi se iz aviona!Orc123

    Kolega jako vas volim u ovom izdanju, napokon da ste pustili glas na neku temu a da nisu transferi, samo nastavite u ovom tonu
  • OsamŠest
    2.5k
    I mnogima na ovom forumu sto konstantno kukaju i pljuju po Simicu.Batigol86

    Ma dobri su ovdje likovi. Znam većinu sa SNeta. Ali da, panika je nepotrebna i trebalo bi stati na loptu.

    Šimić je prvi koji će se bacit na glavu za jači Dinamo. Grebe i rukama i nogama, budite sigurni..
  • dinon7
    444
    Tako je da. Nitko od njih nije ziher pojačanje. Bar zasada. Ali mogu reci da stvarno imam feeling da će ova dvojica biti strašan upgrade
  • Ivanmtk
    677
    Kaneko, Titraoui, Mykhaylichenko, Stojković, Kačavenda
    Desni bek /krilo ✅
    Lijevi bek ✅
    Vezni red, rotacija Mišiću ✅
    Lijevo krilo ✅
    Rotacija Baturini ✅
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Evo ja budem priznao da sam burno reagirao, većinom zbog glavobolje i činjenice da jako kasnimo s pojačanjima. Rekao sam ako propadne i pretpostavio da je članak bull, ali svejedno ću sam sebe posrat i reć da sam bio u krivu.
  • emilperska
    3k
    Ukrajinac vjv onda igra protiv Istre, ako danas sleti Japanac trebao bi i on. Japanac je na pola sezone vec, on je sigurno u natjecateljskoj formi da pomogne. Ukrajinac vjv i nije jer je na transfer listi Anderlechta pa je trcao po nekom njihovom Jarunu, ali do 3.pretkola (nadajmo se LP) ga se stigne dovesti u formu.
    Ovo s Alzircevom vizom zvuci nadnaravno, prosjecni ugostitelj dobije brze radnu dozvolu za konobara nego mi za nogometasa, ali ocito nije "deficitarno" zanimanje i nece radit na sezoni..
  • Batigol86
    198

    Znam da jesu i uvjeren sam da svi ovdje(osim nekih satelita sto se tu i tamo pojave :D) zelimo najbolje Dinamu al neki kao da ne znaju kakva je situacija u klubu i s cim se sve bori Simic,..nije bas da se sve radi kako bi on htio I zamislio.
    Ne mislim ni ja da je idealan al dajmo vremena malo pa onda sudimo.
    U krajnjem slucaju, od Hajduka smo bili bolji i samo lezernost Petkovica nam je uzela 3 boda a samim time i euforiju zbog dobrog starta ovdje.
  • Orc123
    5k
    kolega, 14 dana je rok da dobije Vizu a nasima se ocito ne zuri, a i godisnji su....i Osijek je tocno 14 dana cekao na vizu za Armenca onog....tek je onda mogao potpisati...tako da ocito ce ovaj tjedan biti rijwsen i on...bar se nadam
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Po 24sata od Pjace nista. Oni su se pokazali pouzdaniji ovaj rok..
  • Salva
    2.3k
    Attachment
    CB5C77F5-641C-48D5-88BC-918BAF0ACC7A.webp (15K)
  • Majki2111
    2.6k
    Unazad par godina 24 sata mi je puno pouzdaniji od SN. Ovako iz glave...
  • Orc123
    5k
    Tironi ima u zadnje vrijeme najvise informacija. Olivari je imao pretplatu na ekspluzive kada je Antolic bio kod nas ......
  • NitkoBitan
    11.8k
    Kaj je gotov raspad Dinama? Nema me par sati na forumu i vec iz 2 u 1...
  • OsamŠest
    2.5k
    Po 24sata od Pjace nista. Oni su se pokazali pouzdaniji ovaj rokEfes Pilsen

    Ali i mudro ograđivanje na kraju..

    "barem za sada" :grin:
  • Lynx17
    2.6k
    Imamo lijevog beka!

    Još jedan veliki pozdrav svim hrvatskim novinarima.
    OsamŠest



    v6vqnjki9lwlpajc.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.