• mali M
    3.3k
    Sad čekam još treći crni i imam dojam da će taj biti najbolji :cool:xavier

    i to neka bude crni sa tom narančastom kao detaljima!!! topić!
  • Neki tip
    19.1k
    Adidasu smo zadnja rupa na svirali. Pogledajte kakvu prvu drescinu ima Panathinaikos, oni po nicemu nisu veci i bolji klub od nas.NitkoBitan

    Ne razumijem. To što je tebi prvi dres bezveze baš ništa ne govori o rupama na svirali.

    Meni je recimo naš prvi odličan (a ne padam na dresove).

    Možda neki navijač Panathinaikosa kojem se njihov prvi dres ne sviđa sad misli da su Adidasu zadnja rupa na svirali.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    qgh4feqgc137nlyi.jpg
    Crni nek bude nesto kao ovaj na slici i ne treba mi nista vise.
  • Bosskovitz
    7.3k


    Kako bih tebi usrao Dinamo time da više ljudi počne nositi Dinamove dresove i da klub na tome više zarađuje?
  • gledatelj
    202
    Oba odlična.
  • Nolifer
    6.5k
    Crni nek bude nesto kao ovaj na slici i ne treba mi nista vise.Navijač Dinama

    I nek bude logotip kao na prvom dresu i tip top :ok:
  • über alles
    1.5k
    Meni su oba dva ok,samo da je neki dizajn bolji.

    Gledam kaj je ovaj neki nas dizajner napravio za rijekine dresove ,volio bi da mi tak nekaj imamo bar na jednom dresu.
  • Herñan Crespo
    79
    Odlicni dresovi
    Domaci mozda uz bijele gacice bi bilo to to, no i ovako je Top
  • rob ljubavi
    772
    Gostujuci mi je bolji od onog narančastog iz 2018. Duplo bolji.

    Nenapadna boja, uzivo bi to moglo bolje djelovat nego na slikama.

    Sad da je malo mućnut glavom, marketinški roknut neki merch na ovu boju, targetirat žensku publiku pogotovo.

    I onda treći dres crni sa zlatnim detaljima za sve sladokusce.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Od vrhunskog domaćeg dresa prošle sezone napravili su još bolji dres. Po meni najbolji u dugo dugo dugo godina
  • Nolifer
    6.5k
    Ovak bez reklama mi je još bolji

    qha49xv7sfowoa85.jpg
  • ZGV
    3.1k
    Tko je samo provalio da dinamo mijenja dobavljaca dresova...dosta ljudi se upecalo na to
  • Bosskovitz
    7.3k
    Na webshopu nema fotki novih dresova (nadam se da će ih staviti, ovo je dost neozbiljno) nego su adidasove vizualizacije, moram priznati da puno bolje izgledaju na pravim fotkama:

    6ql1ctkqqfp5b9na.jpeg

    zrhin505hm8mpqrd.jpeg
  • Bosskovitz
    7.3k


    I kad je to izaslo za Castore, bilo je receno da mijenjamo od sezone 2024/25. Ugovor s Adidasom traje do kraja ove sezone.
  • xavier
    11.1k
    Tko je samo provalio da dinamo mijenja dobavljaca dresova...dosta ljudi se upecalo na toZGV

    Pa radi se o sezoni 2024/25.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.