• puxigadjurdja
    1.4k

    sad će rant za treći dres
  • blue heart 72
    1.4k
    Meni domaći odličan, o drugom se da raspravljati. Ajmo reći da je prolazan, kod drugog mi najviše smeta što grb nije u originalu
  • mali M
    3.5k
    Ne znam da li je sala ili sprdnja, ali meni je taj "tipfeler" ozbiljan dokaz da su nesposobni.Blue Austrian

    tako je, nađi ti novu stvar za pljuvanje uprave... :roll:
  • Fićo1986
    973
    bravo za komentar...sudeci po upisima na temu dresova,da se isčitati da svako ima svoj ukus i svoje želje...dresovi standardni..s tim da bi ja eto nadodao da mi se ne svidja bas gostujući al adidas je to....ajmo dalje :jak:
  • NitkoBitan
    12.2k
    Adidasu smo zadnja rupa na svirali. Pogledajte kakvu prvu drescinu ima Panathinaikos, oni po nicemu nisu veci i bolji klub od nas.
  • Krizy
    36.2k
    Promašit će Barbie
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Prvi je bomba, najbolji u unazad nekoliko godina(meni barem) , drugi ne znam, vjerovatno ce biti nekom kom ce se svidjat nekom ko ne, ja ga cekam dok ne vidim na terenu, a treći ako bude crni kojim slučajem, perverzija
  • Droljo
    5k
    Meni su lijepi dresovi. Pogotovo dinamovi!
  • Blue Austrian
    337


    Nisam siguran da li je uprava odgovorna za to. Ali Marketing/Webshop/Drustvene Mreze su, u mojim ocima, jako losi.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Dobri su mi dresovi, pogotovo prvi, drugi je malo neobična boja za nas, ali trebamo se navikavati.
  • mali M
    3.5k

    okej, ajmo se vratit na temu dresova...
  • Bosskovitz
    7.5k
    Domaći mi je osvježenje, sviđa mi se retro štih koji ima i vjerojatno će izgledati puno bolje uživo i na terenu nego ovako. Gostujući mi je bomba, drago mi je da smo malo hrabriji s bojama i da otvaramo neka novija tržišta… da su malo sposobniji u marketingu, lansirali bi ga u istovremeno kroz suradnju s nekoliko nasih istaknutijih influencera/ki i zagazili u streetwear, prodavao bi se samo tako. Ali dobro, to je opet dio malo veće priče.

    Uglavnom: drago mi je kaj smo na novom Adidas logu, zadovoljan sam s oba dresa, idemo naprijed.
  • Droljo
    5k

    Još mi dinamo useri sa influenserima pa da odustanem od svega. Fuj
  • xavier
    11.1k
    Plavi dres je lijep. Ja sam inače za više plavu boju, bez previše bijelih dijelova, ali sve u svemu, nije loše, dapače. Za drugi sam mislio da će biti baš rozi, ovo je više narančasto, ali puno ugodnija nijansa od one Diadorine. Nije baš dres kakve preferiram, ali mogu prihvatiti. No meni nema smisla monokromatski grb već na drugom dresu.

    Sad čekam još treći crni i imam dojam da će taj biti najbolji :cool:
  • dZg1986
    384
    Panathinaikos ima isto dres iz kataloga samo su drugi izabrali. U istom su rangu kao i Dinamo, kao i njihovi rivali Olympiakos.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.