• Mali Zeus
    9.8k
    Ceste su prohodne, tramvajski promet radi. Jučer su vatrogasci bili na terenu u roku 10 minuta po onom kaj sam ja vidio.
  • Sljeme
    1.8k
    Bandić u tenisicama čisti Savsku, a neki frend se slučajno našao tamo da ga poslika.Patak

    "Daj me fotkaj dok kao kupim travu" :vomit:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ti nisi pri sebi. Nemam druge riječi. Na dan kad Zagreb pogodi orkanska oluja kakve nikad nije bilo ti se opet baviš novinarima, troje ljudi poginulo, više teže ozlijeđenih.
    Daj oladi i razmisli malo koji ti je k.
    Mali Zeus

    Uvijek ću se baviti senzacionalističkim idiotima koji nepotrebno šire svoju glupost na okolinu. Ako ti stvarno smatraš da je jucerašnja oluja rang atomske bombe, onda se sam zapitaj o nekim stvarima. Koji je smisao takvih članaka, čemu?

    Najbolje od svega, već sam naletio na par ljudi koji takve prosere shvaćaju zdravo za gotovo i tu tvrdnju o atomskoj bombi koriste u razgovoru.

    Mic po mic i imaš hrpu debila koji će stvarno misliti da je atomska bomba rang ljetne oluje.
  • NORTE
    9.3k
    Bilo je takvih naslova urednika ili su novinari napisali u tekstu? Koji portal?

    Kad je točno promijenjeno ime dijela savske šetnice u Obala 8. svibnja 1945.?
  • Mali Zeus
    9.8k
    Uvijek ću se baviti senzacionalističkim idiotima koji nepotrebno šire svoju glupost na okolinu. Ako ti stvarno smatraš da je jucerašnja oluja rang atomske bombe, onda se sam zapitaj o nekim stvarima. Koji je smisao takvih članaka, čemu?db-izbjeglica

    Ma bavi se ti s čim god hoćeš, sretno ti bilo. Prije bih rekao da bi se ti trebao zapitati o nekim stvarima.

    Podsjećaš me na frenda koji je napisao na fejsu - kaj kažu novinari jel smak svijeta, zna li se što - kad je krenulo da bi zatim onda to izbrisao.

    Koja je to po tvojoj procjeni bila jačina oluje, s čim bi je usporedio?
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Bila je jaka ljetna oluja, čak i nije toliko bitna jačina jer je stvar dodatno pogoršalo što se dogodilo u najnezgodnije moguće vrijeme, cca 16h, najveća gužva, prometnice zakrčene autima, ljudi na ulicama, terasama, kafićima... da je bilo u 5h ujutro ili u 23h navečer šteta i dojam bi bili puno manji i ljudskih žrtvi vjerojatno ne bi bilo, a i ozljeđenih bi bilo puno manje.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ma da, jaka ljetna oluka, malo jača nego inače, niš strašno, imaš pravo.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ajde budi realan. Kada je bilo ovoliko porusenih grana i stabala od ljetne oluje u Zagrebu? Ja u svojih 20 i nesto godina nevrijeme ove jacine nisam dozivio, a imao sam prilike osjetit ga i u monsunskoj klimi.

    Ne krivim za ovo ni klimatske promjene ni HARP ni kjz sta, jednostavno ovakve superćelijske oluje (ova je bila medu jacima inace) nisu karakteristicne za ovo podrucje i ljudi nisu naviknuti na to.
  • Oluja
    3.7k
    lupetas gluposti i bolje prestani da se dalje ne sramotis
  • NitkoBitan
    12.3k
    da je bilo u 5h ujutro ili u 23h navečer šteta i dojam bi bili puno manjidb-izbjeglica

    Btw. za ovo se slazem iako si fulao poantu. Najveca potencijalna energija nevremena je preko dana u popodnevnim satima, doslovno je nemoguce da se razvije nevrijeme ove jacine preko noci ili u jutarnjim satima.
  • Mali Zeus
    9.8k
    U 5 ujutro bi puno manje drveća i stupova palo, krovova letjelo, ograda bilo potrgano. :groan:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    U 5 ujutro bi puno manje drveća i stupova palo, krovova letjelo, ograda bilo potrgano.Mali Zeus

    Gdje sam ja to rekao?
    Rekao sam da bi dojam kod ljudi bio slabiji jer to ne bi doživjeli na cesti, ulici, na radnom mjestu. Te sam ustvrdio da bi iz istog razloga bilo manje ozljeđenih i vjerojatno nitko ne bi poginuo...

    Porušilo bi se isto drveća, podiglo bi isto krovova i srušilo isto kranova.
  • Patak
    2.2k
    Ma mediji su dno ovog društva i stalno guraju neke katastrofične scenarije. Neki dan naslov u novinama: Klimatska giljotina sve nam je bliže. Gade mi se. Istina, ovako jake oluje nije bilo dugo, ali stabla su trgana i prije nekoliko godina, jedno ispod mog prozora na zgradi.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Btw. za ovo se slazem iako si fulao poantu. Najveca potencijalna energija nevremena je preko dana u popodnevnim satima, doslovno je nemoguce da se razvije nevrijeme ove jacine preko noci ili u jutarnjim satima.NitkoBitan

    Ne mora biti ista jačina... čak i slabije nevrijeme ima potencijal napraviti veću štetu po danu, jer su ljudi svuda okolo, a ne u ogromnoj mjeri po kućama i stanovima.

    Isto vrijedi i za potres, sreća pa se dogodio u ranim jutarnjim satima, kad na ulici nema praktički nikoga. Zamislimo što bi bilo da je roknuo u 16h i da je sav onaj materijal počeo padati po ljudima na ulici, autima, tramvajima.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ma mediji su dno ovog društva i stalno guraju neke katastrofične scenarije. Neki dan naslov u novinama: Klimatska giljotina sve nam je bliže. Gade mi se. Istina, ovako jake oluje nije bilo dugo, ali stabla su trgana i prije nekoliko godina, jedno ispod mog prozora na zgradi.Patak

    Jedno drvo naspram koliko jučer?

    Ovakve oluje nije nikad bilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.