• ksapi
    2.2k
    Kaj, idemo u spasavanje grada nakon jos jedne elementarne nepogode?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ste svi živi?
  • Bruh
    901
    Meni na mobitelu piše da će u 6,7,8 grmljavinsko samo da ne krene ovaj vjetar ponovo
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ja otišao oko 13 na Krk, ko da sam znao kaj se sprema. Ali i ovdje predviđaju navečer nevrijeme.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Kolega zar i vi :lol: Ali da i ovdje je najavljeno, nadamo se da neće ko u ZG.
  • miro
    3.2k
    Mislim da ti je za Kvarner večeras i sutra ujutro najavljeno nešto ovak kak je bilo u Zagrebu, pa sretno
  • Krizy
    36.4k
    Dvoje mrtvih, počivali u miru Božjem :pray:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ljudi, čestitam... po našim novinarima preživjeli smo nešto što ima snagu atomske bombe.

    In your face hiroshima&nagasaki!
  • Dino
    2.2k
    Jako nepotreban komentar u trenutnoj situaciji.
  • Salva
    2.3k
    Dvoje poginulih, i nekoliko teško ozljeđenih. Dugo nisam doživio ovakvo nevrijeme u gradu.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja taman pokupio godisnju i krenuo kuci, reko odo prosetat 100 metara do ducana kad sam se sparkiro pred zgradom dok sam zvarsio i krenuo nazad armagedon, trcim imam osjecaj da se jedva pomjeram kako me vjetar nosi, ne vidim nista od zemlje i cega sve ne a oko mene samo puca i padaju pizdarije sa balkona i grane. Doslovno u 10 sekundi od laganog vjetra do kaosa.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Javljaju mi se frendovi u raznim WA grupama da ima dosta štete. Jednom frendu bacilo nekakav krović na auto, drugom polomilo vrata od garaže i pobacalo crijepove. Baš smo nedavno pričali kak Zagreb dosta dobro prolazi kod tih oluja, uglavnom zaobiđe pa nastradaju jadni Zagorci. Ali jebi ga, moraš jednom doći na red.
  • Ludovic IX
    5.5k
    u kutini isto kaos.. ja u SAD a žena i klinci doma u šoku..dvorište puno crijepova, ali od susjeda koji su mi izrešetali fasadu a i meni fali koji crijep.
  • Nino Bule
    11.5k
    A taman jutros cito kako je iz austrije u sloveniju doslo ogromno nevrijeme, preporuka im bila sinoc/jutros da izlaze sto manje valjda, bla bla i eto valjda je ta pizdarija i do nas dosla
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ja imam šindru na krovu i kako su mi javili sve je na mjestu. Odgovarali su me od šindre kad sam radio kuću, ali do sad sam prezadovoljan. Nikakvih problema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.