• Droljo
    4.9k
    Ja sam uvijek bio za ove šta imaju navijače i povijest da osvoje. Cibalia, Marsonia, Šibenik pa čak i Zadar..
  • Jurki
    8.6k
    Šibenčani pošpricali šugu iz Splita. Bravo
  • Sljeme
    1.8k
    Mogu se oni šalit s objavama, no nebu Carević radi toga bio manji tovar nego kaj je.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Prognoziram im ispadanje u trecu ligu
  • Rex Ramae
    2.4k
    Vukovar doveo juniorskog kapetana RB Leipziga

    Reveal
    "Konkurenciju na lijevoj strani ofenzive od ovog će ljeta zaoštriti 19-godišnji Pierre Weber, dosadašnji kapetan juniora RB Leipziga. Nijemac može po potrebi igrati i u sredini veznog reda, a prošle sezone je kao vođa svog sastava odigrao 35 utakmica u juniorskom uzrastu te pritom upisao dva pogotka i sedam asistencija kroz 2210 minuta igre."


    Zanimljiv transfer.
  • Ivdzo11
    2.9k
    losl779d3pt9hgo9.jpg
    Da dosta zanimljiv ulov, budemo vidjeli kako ce se razvijati...
  • marcio amoroso
    32.2k
    Neke menadžerske igre milijun posto.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Zna li se kad krece 2.HNL?

    EDIT: Nasao sam, posto ljetujem u SIbeniku da pogledam Sibenik - Vukovar
  • Krizy
    35.8k
    I službeno, uskoro prijateljska HNK Rama - HNK Šibenik :lol:
    Mala je granica između europskih utakmica (preko kupa) i prijateljskih po BiH (Kupres, Tomislavgrad, Rama) :grin:
    3ekalbq5j941hlr7.jpg
  • deda
    27.8k
    Zrinski iz Jurjevca sela od 260 ljudi koji je do sada svoje domaće utakmice igrao u Čepinu seli na Gradski vrt u Osijeku.
  • deda
    27.8k
    Bome druga liga nakon 8. kola izgleda puno interesantnije nego se očekivalo:

    1. Šibenik 16
    2. Zrinski 16
    3. Vukovar 14
    4. Dugopolje 13
    5. Cibalia 13
    6. Jarun 13

    Zrinski i Dugopolje navodno imaju ambicije i misle zatražiti licencu ove godine za 1. ligu.
  • Jaro
    5.5k
    cek, zrinski je ovaj kaj se seli u Zagreb ili?
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Samo ne znam na kojem stadionu bi igrali, ajde Zrinski jos moze na Gradskom Vrtu ali i to je upitno, o Vukovaru da ne govorim nemaju uopce kapacitet stadiona za prvu ligu. 2 liga nam je u banani i osobno navijam za povratak Sibenika u prvu ligu jer ne vidim nacin kako bi ostali klubovi mogli dobiti nekoga iz prve lige a to se posebno vidi i sad sa Rudesom koji ce osvojiti max 20-25 bodova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.