• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ja ne znam kako netko može išta pozitivno misliti o Tomaševiću. Momak je nesposoban, nije ni posebno elokventan, nema nimalo karizme i autoriteta. On bi u svakoj iole muškoj ekipi bio lik kojem se lupaju čvoke i kojeg se šalje po šibice. Sjetite se kako je drhtao kad je Karačić stao pred njega...i takav blijedi drhteći čovjek bi kao trebao biti lider, predvodnik, zapovjednik, vladar grada od milijun ljudi, pa on vjerojatno ni u vlastitoj kući nije lider nego mu žena sve diktira.

    Mediji su od tog mekušca napravili hodajućeg Mesiju. Pred izbore je ''spašavao živote'' ljudima kojima je ''pozlilo'' na tramvajskim stanicama i dok je on spašavao te ljude tamo su potpuno ''slučajno'' bile kamere medija koje su bilježile sva dobra djela našeg gradonačelnika. Naivni glasači su pali na takve priče i sada imaju to što imaju. Istina da je katastrofalna komunalna situacija ali koga briga za komunalne stvari. Nisu Tomaševića financirali izvana jer im je stalo do toga da vodovodne cijevi u Dubravi budu dobre i da trava u Novom Zagrebu bude uredno ošišana nego da bi on provodio njihove homoseksualne, klimatske, globalističke i svake druge agende.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Nisu Tomaševića financirali izvana jer im je stalo do toga da vodovodne cijevi u Dubravi budu dobre i da trava u Novom Zagrebu bude uredno ošišana nego da bi on provodio njihove homoseksualne, klimatske, globalističke i svake druge agende.Maksim Maksimirski

    Dobro ti je išlo do ovdje. Ak su ga izvana financirali onda su bome fulali i to dobrano koga financiraju. :grin:
  • Patak
    2.2k
    Institut za političku ekologiju...

    https://ipe.hr/ipe/ tu su dolje financijeri

    https://ipe.hr/tomislav-tomasevic/ u pozi mislioca, sve brige svijeta su na njemu
  • Mali Zeus
    9.3k
    IPE će prvo preuzeti Zagreb, a onda cijeli svijet.
  • Guinness
    1.9k
    Ljudi idu u bazen uživati u pogledu na prostoje Futsal Dinama.Mali dioničar

    Koriste zadnju priliku dok imaju šta za vidit, dok nije bager sve porušio.
  • Ali
    1.9k
    Evo danas još malo nemara iz bolnice pod dirigentskom palicom Možemo. Instrumentarka je tijekom operacije navela da fali jedna gaza, a doktor je napisao da je sve oj, naravno sutra na ultrazvuk se pronašla gaza u tijelu rodilje...

    To je već tko zna koji po redu propust u radu te gradske bolnice kojom upravlja Možemo, bitno da je ona odlikovana jer je osigurala potpuno nebitan za zdravstvo zahvat.

    U osnovi pravi primjer te ekipe, guraju neku svjetonazorsku agendu koja je suprotna većini ovog grada a organizacijski i poslovno su očajni i radi toga trpi većina građana ovog grada.

    Naravno TT je za sve okrivili medijsku hajku na tu ravnateljicu i zapitao se u kakvom mi to društvu živimo i da su sve optužbe neosnovane... nekako mi to sve poznato ne tako davno sam vidjao iste izjave... najbolji opis ovih dvije godine je "Bandić u tenisicama"
  • Bruh
    888
    Stae ovo bilo ljudi moji
  • mali M
    3.3k
    bome... žena radi u centru, šalje slike blatnjave poplave... ja tu gore na Jordanovcu je divljalo ful ali nije baš tako bilo...
  • mali M
    3.3k
    evo snimka i kak na Baruna Filipovića kran se jedan srušio... nadam se da nitko nije bio nutra...
  • Krizy
    35.4k
    Attachment
    VID-20230719-WA0026 (892K)
  • mali M
    3.3k
    odu moji paradajzi... :lol:
  • Krizy
    35.4k
    U isto vrijeme kod mene 40°C :grimace:
  • Klenx
    4.1k
    Čini mi se da ova koja je gore snimala ili stavila story s dizalicom ima potencijala za “Guzice i sise”
  • Captain America
    13.3k
    yc9zfq85f927cwex.jpeg
    65u1ld740r66f7na.jpeg

    Jarunska kod Roka je blokirana skroz, a za kretanje parkingom bi amfibija dobro došla.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Tako je bilo nekidan tu kod nas u Slavoniji. Poskidalo sve krovove u par obližnjih sela, led slupo fasade i aute. Kaos.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.