• Facke
    2k
    Decki same je dosta pogledati snimak kak poslje tekme Bruno popeva navijacke pjesme ispred sjeverne tribine. Covek zivi za Dinamo i voli nas klub svim srcem.
  • NORTE
    9.2k
    "Kako saznajemo sve je spremno i Petković bi trebao potpisati novi ugovor"

    Opa! To bi bila velika stvar.
    Ovo nisam očekivao.
    Ugovor mu traje do kraja sezone.


    "klub razmišlja i o odgodi susreta u ligi protiv Istre"

    Ovo mi nije drago pročitati.
    Očekivao sam nas rekordan broj u Puli.
    Opet će bit gostovanje neku srijedu na proljeće.


    Teška priča.... Nadam se da možemo to pogurati do dinama. Pa ima ona zaklada u dinamu za dinamovce od kuda bi se maloj moglo platiti liječenje.serbus
    Vjerujem da je već i došlo do kluba.
    7.5 tisuća eura je dinamo uplatio u fond od utakmica u prošloj sezoni na kojima savez nije kaznio klub, zaklada je nedavno dodijelila ta sredstva 3 od 11 udruga koje su se prijavile na natječaj. Svakoj od 2.2-2.7 k eura.
  • Krizy
    36.2k
    istanbulski gigant.criticus

    I jednog od tih istanbulskih giganata smo riješili s 4:1 uz dvije stative, gredu i čišćenja s crte.
    Nikakav korak naprijed u odnosu na Dinamo, ne vjerujem da će ići tamo. Griješi i taj Romano s vremena na vrijeme.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Nadam se, ali ne vjerujem. Ne znam ako si bio jučer na tekmi, ali Livi je prvi došao do sjevera, ostali igrači 3-4 metra iza njega.. baš je bio dojam kao da je oproštaj
  • ksapi
    2.1k


    Dosao je i tako stajao jer se prvo njemu skandiralo. Kao i u zadnjem kolu prosle sezone.
    Stalno neke teorije zavjere
  • NitkoBitan
    12.2k
    klub razmišlja i o odgodi susreta u ligi protiv IstreNORTE

    Imamo pravo na samo jednu odgodu utakmice u kvalifikacijama?

    Nekako mi se cini logicnije iskoristit ju za domaci derbi sa Rijekom koji pada izmedu 2 tekme play-offa.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Volio bih se složiti al stvarno, meni osobno, nije izgledalo tako
  • marcio amoroso
    32.4k
    klub razmišlja i o odgodi susreta u ligi protiv Istre"NORTE

    Klub i dalje nema klupu i nema povjerenja u klupu i primoran je odgoditi utakmicu u Puli koju bi realno naša momčad sa 4 ili 5 izmjena morala dobiti.
  • Neki tip
    19.3k
    Volio bih se složiti al stvarno, meni osobno, nije izgledalo takoImamo Dinamo

    Naravno da bih volio da griješimo, ali ak ti kaj znači, moj je dojam bio isti, da se Livi oprašta.

    Istina, neistina, saznat ćemo brzo, a pogotovo ne mora biti da mu je zadnja tekma, ali izgledalo mi je kao da je stvar više manje gotova i samo pitanje jel za koji dan ili koji tjedan.

    Za Petka, s druge strane, uopće nemam dojam da želi igdje ići. Nadam se da mu se produžuje ugovor.
  • Droljo
    5k
    Znači govor tijela nam veli da petko ostaje a livi ide.
    Pa i mi smo se digli na nivo više :snicker:
  • Neki tip
    19.3k
    Znači govor tijela nam veli da petko ostaje a livi ide.
    Pa i mi smo se digli na nivo više :snicker:
    Droljo

    Pa, za razliku od mišljenja za koje je potrebno razmišljanje što rijetki čine, a ipak ga imaju, za dojam je potrebno puno manje.

    Zato sam i napisao da je moj dojam takav kakav je, a ne da mislim da ovaj ide, onaj ne ide.

    Iza mišljenja o nečemu o čemu ga iznesem stojim dok mi netko ne dokaže suprotno, a dojam je samo moj doživljaj onoga što sam vidio, ne mora biti točan.

    Uostalom, ja niti sam insajder niti se predstavljam kao insajder pa da bi moj dojam trebao ikog uznemiriti. Nije da sam to podvalio kao vijest ili provjerenu info..

    Bio na sj. tribini, Livi pozdravljao sjever kao i uvijek, ali meni se činilo da ipak malo drugačije nego uvijek. Nadam se da se samo činilo.

    Simpl ez det. :smile:
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ja i @Neki tip to po dojmu, ali čekat ćemo nekog tko čita govor tijela malo profesionalnije
    @Majki2111 :eyes:
  • Droljo
    5k
    čekat ćemo nekog tko čita govor tijela malo profesionalnijeImamo Dinamo

    E to to!
  • Droljo
    5k
    btuzf07vw33800aj.jpg
    O čemu se tu radi? Ima netko cijeli tekst?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Cekaj, cekaj, belgijski penzioner i dva beka kojima je ugovor istekao su automatski pojacanje, a Bernauer je "lik iz druge francuske"?
    Na sudu vam tako objektivni bili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.