• Ivdzo11
    2.9k
    Domžale i Maribor gube od 2 i 3 Malteske ekipe.... Ta slovenska liga je dno dna
  • Neki tip
    19k
    Još gore, ovi od kojih su Domžale izgubile su 6. bili:

    on6hwjckd1xfvq1z.jpg
  • DrawTube
    2.8k
    Kakva bruka Želje

    Btw zašto je jedna tribina Grbavice u mraku
  • marcio amoroso
    31.9k
    Zašto je bruka gubiti od Dinamo Minska? Doživljavali su klubovi iz Bosne puno veće bruke, a bome i iz Hrvatske.
  • Efes Pilsen
    6.8k


    E ovo je reklama :lol: :clap:
  • Infinity
    15.2k
    Zašto je bruka gubiti od Dinamo Minska? Doživljavali su klubovi iz Bosne puno veće bruke, a bome i iz Hrvatske.marcio amoroso

    Od ovih je ispala i Lokomotiva.

    Zeljeznicar je ocajan. Bio sam jucer u Sarajevu, pricao s par ljudi i nitko nije ocekivao doslovno nista. Nisam znao u kakvom stanju je Dinamo, pa se ne bih prije utakmice bas kladio na njih, al Zelju u ovakvoj situaciji nije tesko proci. Europu su izborili zbog manjka konkurencije, a ne zbog neke kvalitete.

    Btw zašto je jedna tribina Grbavice u mrakuDrawTube

    Prilicno sam siguran da na sjeveru rasvjeta nikad nije ni radila :rofl:
  • DrawTube
    2.8k
    Evo zabio željo. Svejedno imam nekakav osjećaj da bi Istra protiv obje ekipa bila favorit
  • BBBaranja
    1.9k
    Istra je za Želju Dinamo Zagreb..
  • Infinity
    15.2k
    Apsolutno. Istra bi slavila danas na Grbavici. Dinama mozda ne bi dobili vani, ali vjerujem da bi prosli dalje.
  • Neki tip
    19k
    Od ovih je ispala i Lokomotiva.Infinity

    Neću nikad zaboravit tu tekmu, jer sam bio na njoj. :eyes: (obiteljski razlozi)

    Imao sam osjećaj da je Ivković zaprijetio smrću svakome tko prijeđe centar..

    Otad nadalje ne mogu ga slušat kad počne o napadačkoj igri..
  • DrawTube
    2.8k
    Neka sam ih posrao, dobro su na kraju iščupali bod. Ne znam doduše je li ono bio gol, šteta što nema više kamera
  • LovroZG
    1.3k
    Najgore vođena profi tekma hrvatskog nogometa. Gubili 0:2, počeli igrat normalno i za 5min došli na 2:2 i ovaj onda opet odlučio igrat bunker s onakvim ofenzivcima...
  • Droljo
    4.7k
    Najgore vođena profi tekma hrvatskog nogometaLovroZG

    Gore vođena od profesora tota u sloveniji dok je zeko gledao potencijalnog protivnika u sljedećem pretkolu?
  • LovroZG
    1.3k
    A dobro, ta sramota ni nije bila vođena. Btw, baš je Biščan pocrvenio tad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.