• jp23
    2.2k
    Diskusije radi, da ima opcija dovođenja Tadića tu sa realističnom plaćom (znači koju Dinamo može dati - govorimo o krajnje hipotetskom slučaju), biste li ga doveli ili ne?
  • Patak
    2.2k
    Tadić igra u Jarunu :-)
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa iskreno, ako u prošlosti nije javno izražavao neke nepoželjne stavove vezane uz nas (klub, država, narod), nemam nikakvih problema. Samo nema šanse da bi nama došao za neku razumnu plaću. Jedino možda negdje doma (Zvezda)
  • Herñan Crespo
    79
    da odmah bi mu dao dvogodisnji ugovor.. kolko znam on cak nije ni zvezdino ili partizanovo dijete.. tako da bi bilo malo lakse oko toga
  • Infinity
    15.2k
    S obzirom da imamo dva dobra spica, ne. Ali da bi bio pojacanje, bi. Onda bi tu trebalo podvuci liniju. Meni osobno ne bi smetao.

    A koliko je realistican po pitanju financija? Ima 3.5 milijuna u Ajaxu, a i taj Besiktas navodno daje toliko.
  • jp23
    2.2k
    Njegovu plaću takvu svakako ne možemo priuštiti, s tim da iako sad više igra na poziciji špice, razmišljam si bi li mogao dobar doprinos dati sa desnog krila? Primarno je bio lijevo krilo, ali znao je igrati i na desnoj strani.

    Svakako hipotetska rasprava zbog aspekta plaće.
  • Eduardo
    17.6k
    Imamo novog najskupljeg Engleza :smile:

  • Efes Pilsen
    6.9k
    Gareth Barry za one dubljeg dzepa.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Taman sam počeo misliti da arsenal počinje izgledati kao klub od kojeg bi moglo biti nešto
    ... i onda potroše 100 000 000 funti na igrača kojeg se nitko ne bi sjetio prilikom nabrajanja 50 najboljih veznih igrača na svijetu. :monkey:
  • Zagi
    5.1k
    Kao netko tko od stranih klubova jedino simpatizira Ajax još od vremena Davidsa , Overmarsa i Kluiverta, odmah bi ga doveo.
    Tadić je baš Igračina.

    Doduše potpuno nerealan transfer financijski.
  • Patak
    2.2k
    Stariji od Gavranovića, a on kao Dinamovac nam je bio star sa 30.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Mješas kruške i jabuke. Gavranovic je bio rezerva petku. I nit je on tim bio zadovoljan niti smo mi mislili da on može donesti više ista previše korisnoga.

    Nevezano za Tadića, ali dosta više o igračima koji su dinamovci od malih nogu I da zbog toga zaslužuju mjesto u klubu. I ja sam dinamovac vjerojatno veći i od tolica i gavre pa ne mislim da mi dinamo treba dat šansu da igram.
  • Patak
    2.2k
    Miješal bi kruške i jabuke kad bi rekao da bi Ludovic trebao zaigrati za Dinamo jer je Dinamovac prije Tadića koji to nije, a ne nedavni švicarski reprezentativac.
  • OsamŠest
    2.6k
    jer je Dinamovac prije Tadića koji to nijePatak

    Kak ti možeš znat da Dušan nije navijač Dinama!?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.