• Zagi
    5.1k
    No Tolić no party.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Preko televizije Željin stadion izgleda baš brutalno, već nekoliko klubova u regiji ima tak moderne stadione i nadam se da i mi idemo u tom smjeru.
  • Droljo
    5k

    Jel se nešto promijenilo ili željo igra na grbavici još? Kako je to moderan stadion?
  • striko
    1.2k
    Tribina naslonjena na brdo, nešto kao i u Mostaru. Nije bila moderna ni kada je napravljena
  • DrawTube
    3k
    sjeverna tribina je već prije bila u ok stanju, blizu terena i natkrivena. Nakon toga je prije par godina i istočna tribina (mislim putem donacija) . Sad je najveće pitanje i najveći problem izgradnja južne ultras tribine.

    y9xe8srxmygfzcqs.jpg

    Da se to izgradi stadionbi stvarno bio bombon, kao malo manji i skrominiji King Power stadium
    4zq0wpnualq8v05e.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Na Grbavici je samo jug naslonjen na brdo. Ostale tri tribine su normalne, tj. sjever i istok su normalni, zapad je jako mala tribina s lozama.

    Taj stadion je daleko od nekog modernog, ali zbog oblika tribina na TV-u izgleda lijepo.

    Oni imaju u planu graditi novi jug, a kasnije i novi zapad. I sjever je potrebno renovirati. Tek nakon toga se moze pricati o modernom stadionu. Ovako je to samo stadion koji je OK za njihove potrebe.
  • jp23
    2.2k
    Tadić i Ajax sporazumno raskinuli ugovor.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Sad kad ga Zvezdara dovede...
  • vjeko1701
    5.9k
    Baš sam zbog ovog sad bacio pogled na neke njihove reprezentativce koje se dosta spominjalo prije koju godinu (uspud sprdalo Modrićevu zlatnu loptu). Pa baš se i nisu proslavili...
  • Infinity
    15.2k
    Vjerojatno se nadaju, ali vec danima se pise da ide u Besiktas. Turci... :rofl:

    Dobar igrac, uvijek mi je djelovao kao normalna osoba i bio mi je zbog toga drag. S obzirom da je raskid ugovora zatrazio zbog stanja u momcadi, mislim da ce otici u klub koji ima ambicije. Ne znam koliko Besiktas moze pored Galate, a Zvezda i njihova liga su tesko privlacni za nekoga s ambicijama.
  • Droljo
    5k
    Jučer čitam da je juve otpisao bonuccia. I na kraju teksta među zainteresiranima lazio i Bešiktaš :lol: :rofl:
  • Droljo
    5k
    Veli ibanez u intervjuu za SN nadam se da ćemo dobit tu utakmicu danas. Baš mi je gušt čuti kad bivši igrači govore za dinamo mi ili nama. :up:
  • xavier
    11.1k


    Ako mu je Dinamo baš toliko u srcu, onda nije trebao igrati za Zvezdu...
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Veli ibanez u intervjuu za SN nadam se da ćemo dobit tu utakmicu danas. Baš mi je gušt čuti kad bivši igrači govore za dinamo mi ili nama. :up:Droljo

    najiritantniji igrač od kad ja pratim dinamo...kad sam jutros otvorio sportske i vidio tog kepeca sa onim istetoviranim ručicama, instantno sam zatvorio portal. sjećam se vremena kad je igrao i onih na silu isforsiranih udaraca...to je bilo grozno, ne ponovilo se!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.