• Droljo
    4.9k
    Tobol dere honku. Vukadinović dva komada. Stigne još i hettrik postići. Bude opet zajebanih mina konkurenciji u pretkolima :lol:
    tpzo99vri7i4f8pg.jpg
  • Neki tip
    19.2k
    Tobol dere honku.Droljo

    Ok, ja sam svakako sredovječan muškarac pa mi kao i tinejdžerima sve baca na loše fore s aluzijama na seks, ali ovo fakat zvuči kao prijevod nekog homemade uratka iz Finske.
  • Droljo
    4.9k
    Od ostalih zanimljivosti dodao bih da u vječnom derbiju inter escaldes dere vikingur 1:0 pred kraj prvog poluvremena.
    hrynvfq2661xg8p6.jpg
  • LM1995
    1.7k
    fakat zvuči kao prijevod nekog homemade uratka iz Finske.Neki tip

    Švedski akcijski iz Finske
  • Infinity
    15.2k
    Gdje su vremena kad si za deranje morao voditi 3-5 razlike.
  • Droljo
    4.9k

    A gle. Takve su ti to ekipe u ovoj fazi natjecanja :wink:
  • Infinity
    15.2k
    Ne znam kakve tu veze ima s ekipama, al kad cujem da netko nekoga dere onda ne ocekujem 1-0 ili 2-1, nego 5-0.

    Ovih 1-0 i deranje zvuci kao da poljubis curu u obraz i sutra kazes drustvu 'aj sta sam joj radio sinoc' :lol:
  • NORTE
    9.1k
    Tobol dere honkuDroljo
    inter escaldes dere vikingur 1:0Droljo
    :rofl:

    Droljo dere zonu.
  • Droljo
    4.9k
    Ma vruće je, ne dešava se ništa. Malo zajebancije ne škodi.

    Vraća se vikingur 0n7fzebc5esddc33.jpg

    Za ove još nisam čuo :lol:
    Bruno's Magpies. Drže nulu doma sa dundalkom u 35. minuti
    8pplpgqi86p733cw.jpg
  • Mr Anderson
    5.4k
    Gledam sad malo Sarajevo. Pojma nisam imao da je Lovre Rogić prešao u Sarajevo. Da nije ništa bolje uspio naći od Sarajeva, solidan golman. I Soldo iz Slavena je tamo.
  • Infinity
    15.2k
    Sarajevo dobro placa, cak debelo preplacuje. Zato su svima zanimljiva destinacija. Sprze na place vise love nego Zrinjski i Zeljeznicar zajedno.
  • Sajla
    3.4k
    Bruno's MagpiesDroljo

    Sjećam ih se od prošle godine, bio je i članak o njima.

    Louis Perry imao je samo 18 godina kad su njegovi djed i baka 2010. kupili kafić Bruno's na Gibraltaru. Perry nije imao pametnijeg posla pa se s njima doselio na Gibraltar gdje je želio i dalje amaterski igrati nogomet kao što je činio u okolici Portsmoutha.

    Gibraltarski nogometni savez tad praktički nije ni postojao. Nogometni klubovi bili su na potpuno amaterskom nivou, dijelili su nekoliko terena ako se to terenima uopće moglo nazvati i nogomet je bio, recimo to tako, u povojima. Nogomet su igrali praktički isključivo lokalci.

    "Došao sam na probu u momčad koja nikoga nije pobijedila dvije godine. Igrao sam lijevog beka i zabio sam čak dva gola, ali su mi rekli da pomoćni trener igra na mojoj poziciji i da za mene mjesta neće biti", priča Perry i nastavlja:

    "Bio sam jako razočaran i putem kući sam otišao u kafić Bruno's na pivo. Ondje sam se družio s još nekoliko Engleza i nekoliko lokalaca i počeli smo pričati o tome kako bismo mogli osnovati vlastiti klub da možemo negdje igrati."
  • Ero
    933
    Zrinjski je drugi po plaćama igrača, a za Želju ne znam jesu li uopće medju top5
  • Droljo
    4.9k
    Izdržali Magpies u teškoj utakmici s puno grubosti.
    zqjr3qtuvhg9ruhj.jpg
    0:0 ko kuća
  • bbb medimurje
    2.9k
    3t1og80y0t4vk44g.jpg

    Balzan-prosle godine zavrsili na 3 mjestu malteske lige
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.