• Infinity
    15.3k
    Evo sad i ja vidim :lol: :lol: :lol:

    Jutros ili sinoc nisam vidio, kao ni prethodnih par dana. Kada bi otvorio objavu da vidim fotke s objave na kojoj ih se nalazi vise, dobio bi praznu stranicu twittera.

    A sto se tice kolege koji ne vidi nista. Mozda je do interneta. Meni nekad pri losem signalu treba sekunda ili dvije da ucita objavu. Isto tako stoji prazan post, ali od ranije znam da je tu vjerojatno twitter objava, pricekam i ucita se. Nekad traje i malo duze.
  • Jaro
    5.6k
    ma Musk se igra metodom pokusaja i promasaja tako da je twitter trenutno cudan... Malo ogranicava preglede, malo ne ogranicava...
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ovo drugo vrijedi za sve, ne vidi nitko od nas koji nismo na twitteru, ali "naslovnu" objavu na Zoni se uredno vidi, a Rex ni to ne vidi, odnosno ne učitava mu se.Neki tip

    Da, upravo to iako mislim da je u browseru problem jer sam sad preko mobitela probao i vidim objavu.
  • agramZ
    2.3k
    vjerojatno ti je do adblockera, ako ga koristis. ili browsera. na firefoxu nikada ne vidim twitter objavu zato sto sam konfigurirao ublock origin tako da sam aktivirao sve moguce filtere, pa mi pola internetskih stranica ne rade pravilno.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Moguće da, nije mi palo na pamet, koristim Brave browser, on po defaultu to ima ugrađeno koliko vidim.
    Reveal
    Sorry na offtopicu.
  • Eduardo
    17.6k
    Jučer su u polufinalu U-21 EURO-a igrali Španjolska i Ukrajina, dvije repke iz naše skupine. Španjolci dobili 5:1 i u finalu idu na Engleze koji u pet tekmi imaju pet pobjeda i gol razliku 10:0.

    Inače, u skupini su Ukrajinci i Španjolci odigrali 2:2. Vrijedi spomenuti da su Ukrajinci u 1/4 finalu tukli Francuze 3:1.
  • Ludovic IX
    5.5k
    sa zadnjom linijom - Stanišić - j.šutalo - b.šutalo - gvardijol i sučićem u vezi, vjerujem da bi i mi bili u polufinalu.. ako bi uspjeli zabiti koji gol. ali ga nebi možda ni primili.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Novi dres Rome
    qge6pneile2tlckq.jpg
    e26o92wialq8uloh.jpg
    oax6qt77jinrxdo7.jpg
  • LovroZG
    1.3k
    :rofl:
  • Eduardo
    17.6k
    Finu lovu je i Arteta potrošio otkako je preuzeo arsenal, oko 600M£.
  • vjeko1701
    5.9k
    Evo nam potencijala za buduću filijalu :D
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Niskozemci u ekspanziji. PSV kupio Langa iz Bruggea za 15 mil. eura. Ja sam mislio da tamo samo Ajax kupuje za vece iznose. Pretpostavljam da ce i Feyenoord u ofanzivu i da ce i oni probit neke granice.
  • Infinity
    15.3k
    Koliko ih dize jedno polufinale Lige prvaka. Nije doslo samo od sebe, al kao da im je svima bilo vjetar u ledja. U tom trenutku liga koja ide silaznom putanjom i liga koja je vrlo brzo mogla izletjeti iz top 15.

    U ovom trenutku peta liga Europe.

    Imaju ogroman potencijal. Ligu im igraju tri bivsa prvaka Europe, imaju tu jos par respektabilnih klubova i sigurno mogu biti visoko na UEFA tablici.

    I one price od prije par godina i zajednickoj ligi s Belgijom u ovom trenutku djeluju smijesno.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa dovoljno govori to da je ne tako davno samo Ajax bio favorit protiv DInama iz cijele njihove lige a čak ni protiv Rijeke nitko ne bi stavio ozbiljne novce na neki drugi njihov klub.
  • Infinity
    15.3k
    Mozemo dodati i da je Osijek izbacio PSV s dvije pobjede.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.