• Zagreb1992
    1.2k
    Solidno natjecanje ..čak su prošle sezone bili i poljski navijači ...Dabrowice ako se ne varam u Dubravi ...Blizu su gostovanja samo šteta da padaju utakmice preko tjedna
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Jel se zna popis klubova za taj kup u sezoni 23/24? Malo sam guglao, al nisam nasao
  • Sven123
    23
    koliko sam nasao, ovdje ce biti: https://en.wikipedia.org/wiki/2023%E2%80%9324_Alpe_Adria_Cup

    cini mi se da se jos dogovaraju s klubovima
  • Pop corn
    4.8k
    Jel se zna popis klubova za taj kup u sezoni 23/24? Malo sam guglao, al nisam nasaoEfes Pilsen

    Trenutno savezi šalju pozivnice klubovima. Zna se zasad tek da iz Hrvatske nastupamo mi i KK Dubrava i klubovi iz Češke
  • Pop corn
    4.8k
    Nadam se samo da će troškovi biti prihvatljivi.Patak

    Subvencionirani su troškovi što je jako važno kad paziš u klubu na svaki cent

    Solidno natjecanje .Zagreb1992

    Da se ne lažemo, ovo je peto natjecanje po kvaliteti u Europi (Euroliga, Eurocup, Fiba Champions League, Fiba Eurocup, pa onda Alpe Adria Cup i Balkan International League). Ali kao prvi korak sasvim ok.

    Nastupaju klubovi iz sredine ljestvice liga u kojima se puno ulaze u košarku i tu vidiš gdje si, malo upoznas njihove načine rada, pokupis dobre stvari, možda se i pohvališ sa svojima :joke: i na kraju privuces lakše možda i neke mlađe igrače da dođu jer će imati priliku igrati i međunarodne utakmice.

    Izgleda da će biti i klubova i iz Mađarske po prvi puta. Prošle sezone smo u reprezentativnim pauzama (studeni i veljaca) igrali prijateljske utakmice protiv prvaka Mađarske.

    Razlika je u cca 20 poena bila, imaju naravno više stranaca imaju (jedan Amer doduše nije mogao igrati onu u studenom u Zagrebu jer nije ponio putovnicu pa je ostao na granici i čekao da se vrate) ali si u tim razgovorima poslije utakmica s njihovim ljudima saznao o njihovim načinima financiranja (država ima zakon gdje tjera gradove da idu u ulaganja u omladinske pogone, edukacije trenera, olakšice za firme, infrastruktura), kako rade. Stvoreni su dobri kontakti u dva susreta. Sad će primjerice biti zanimljivo vidjeti koji su to klubovi iz Mađarske i kolika je razlika između nas u ovoj sezoni.


    samo šteta da padaju utakmice preko tjednaZagreb1992

    Utakmice su sve srijedom što je hendikep obzirom na sportska događanja u Zagrebu na jesen, ali ok, kaj sada....

    DabrowiceZagreb1992

    Nastupaju i oni ove sezone, lani su osvojili natjecanje.
  • Pop corn
    4.8k
    8mxwediqdsi34ya0.jpg

    Pokrenuli smo Poslovni klub KK Dinama!

    Na inovativan način želimo spajati poduzetništvo i sport, a time stvoriti novi stup stabilnosti KK Dinama

    Na fotografiji vidite direktore prvih 10 tvrtki koji su pristupili Poslovnom klubu KK Dinama i dali nam povjerenje!

    Više pročitajte na KK Dinamo pokrenuo Poslovni klub: Biznismenima će predavanja držati svjetske zvijezde košarke

    ynqatf6fslwyv33v.jpg
  • Zagreb1992
    1.2k
    Tvrtko piše da će Sesar postati novi trener Dinama uskoro...Koliko istine u tome ima
  • Patak
    2.2k
    Imam prijedlog za KK Dinamo. Umjesro šilterica da članovima daju t-shirt kao futsal Dinamo jer su stvarno kvalitetne, a i ostane za uspomenu.
  • Zagreb1992
    1.2k
    Malo čudno s obzirom da je dotični cijelo vrijeme za KK Dinamo posprdno govorio Rudeš ...i to nakon izjava prije
  • Kreten
    84
    Čovijek pokušava blatiti klub i onda postane trener...
  • Kreten
    84
    Kad budu Q&A odgovori.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Ma treba vidjeti jer to istina prvo .Možda nam Pop Corn kad bude tu potvrdi

    Inače pohvala za ovaj poslovni klub Dinamo..Pročitao to u novinama i fina stvar mi se to čini
  • Pop corn
    4.8k
    Imam prijedlog za KK Dinamo. Umjesro šilterica da članovima daju t-shirt kao futsal Dinamo jer su stvarno kvalitetne, a i ostane za uspomenu.Patak

    Ove godine su poklon šilterice koje su isto kvalitetne i dobra uspomena. Nagodinu ćemo možda opet majicu, možda neki drugi suvenir. Daleko je 2024. još uvijek :grin:

    Kad budu Q&A odgovori.Kreten

    Sredinom onog tamo tjedna je plan da se objave odgovori.

    Inače pohvala za ovaj poslovni klub Dinamo..Pročitao to u novinama i fina stvar mi se to činiZagreb1992

    Hvala. Riječ je o projektu koji se sada komunikacijski primaran za klub, uz prodaju ulaznica za utakmicu protiv Panathinaikosa. O ostalim temama ćemo se na vrijeme oglasiti.
  • Pop corn
    4.8k
    U prodaji su ulaznice za košarkaški spektakl godine u metropoli: Dinamu dolazi nikad skuplja momčad šesterostrukog prvaka Europe, grčki velikan Panathinaikos ☘️

    Cijena ulaznice je 7 eura za žuti, crveni i zeleni sektor, a 12 eura za plavi sektor

    Ulaznice se u prvoj fazi mogu kupiti putem Core Event ticketing sustava

    ℹ️ Osiguraj svoje mjesto u Draženovom domu na vrijeme!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.