• Neki tip
    19k
    Nisam upratio kako je završila ona priča o Jakiru na klupi BiH?

    Mislim, jasno mi je kako je završila, očito se sve smirilo, ali propustio sam proces nekako.

    Je li BiH demantirala interes ili Jakir rekao da je sve izvučeno iz konteksta, a on odlučan povesti Rijeku koja ga jedina zanima u novu sezonu ili se javio Miško ili je ekspresno pronađeno novo rješenje za Zmajeve?

    Ukratko, što se dogodilo?
  • Zagi
    4.9k
    Jakir uvijek otvoren za opcije.
    Miško se javio da Jakir ostaje trener Rijeke.
  • Eduardo
    17.3k
    Jakir se sam izjasnio po pitanju toga.

    - Kao prvo želim naglasiti da sam trener Rijeke i to je najbitnija stvar u cijeloj priči. Pripremamo se za novu sezonu, čeka nas puno izazova i na to smo isključivo trenutno koncentrirani, objavio je klub njegovu izjavu na službenim stranicama.

    - Ja sam uvijek dostupan medijima i tu su neke moje izjave možda pomalo izvučene iz konteksta jer vidim da se dosta piše o tome. Izjavio sam ono što sam i prije nekoliko godina govorio i kao što ću uvijek reći, izbornički posao je nešto što je čast za svakog trenera da se spominje u tom kontekstu. Isto tako i ovoga puta sam u medijima istaknuo da sam u Rijeci zadovoljan, da se ovdje dobro osjećam i nastavljamo zacrtanim putem. S obzirom na razne napise želio sam se javno očitovati i reći da na čelu Rijeke krećem u novu sezonu.
  • Neki tip
    19k
    Haha, hvala, pa i nisam mnogo mašio.. :grin:
  • Captain America
    13.3k
    Ođiđa potpisao za one dolje. Mogli bi se oni još dočepat ECL ak ne nalete na nekog iz liga petice.
  • Ivdzo11
    2.9k
    Jeben marketing imaju, odlicno predstavljanje, mi smo zadnje dobro imali s Emrelijem
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Curkovic, Matrix.. sorry, al transfer blama sam dobio gledajuc :lol:
  • NitkoBitan
    11.8k
    Kakva god predstavljanja imaju to je razina vise u odnosu na nase suhoparne objave. Za Japanca (ukoliko dode) ocekujem nesto vise, ipak ce nam to biti drugi Japanac u povijesti. A materijala na pretek, od japanske kulture, anime crtica...
  • Ivdzo11
    2.9k
    da al nase su sto kaze kolega suhoparne, kao da smo nizeligas neki
  • Eduardo
    17.3k
    Ođiđa potpisao za one dolje.Captain America

    Kaže Pezzi da je to jedini igrač od dovedenih za kojeg se Leko zalagao pošto ga dobro zna iz vremena dok je bio u Belgiji. Sve ostalo je kao i prethodnih godina, gotovo pa ništa. Kao po Splitu se šale da bi Hajduk na godinu mogao igrati afrički kup. Dodaje, ako se ne dovede Perišić ili neki 'zvučniji' igrač kakvih je malo koji bi došli u Hajduk slijedi im copy/paste prethodnih sezona.
  • Keyser Soze
    8k
    Meni je ova gluma Ćurkovića jednostavno nešto najneugodnije što sam vidio ovaj tjedan.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Da mi hoćemo dovest lijevog beka pa makar u videu s njim Lesički glumio.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Diallo će biti zamjena Melnjaku. Precjenjujete francuske drugoligaše poput Ajaccioa.

    Odidja Ofoe je bio solidan igrač u prajmu a kakvo je sada stanje sa ozljedama, kilažom i brzinom to ćemo doznati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.