• db-izbjeglica
    12.6k
    Ovi dolje će platiti odštetu od 3 milje €? Realno, ne bi ju platili za Perišića, a kamoli za StojkovićaPapastrumf

    Ja isto čitam i ne vjerujem.

    Oni imaju financijsku moć dovesti igrače bez ugovora, eventualno mogu potrošiti milju, milju i pol (za cijeli prijelazni rok) i to je to.

    3 000 000 eura odštete je debelo prevelik zalogaj za njih, a pogotovo za klinca koji samo pokazuje naznake da bi mogao biti koristan igrač u HNL-u.
  • blackbully
    4.4k
    Ismael Diallo potpisao za Hajduk. Lijevi bek, 26 godina.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    S obzirom na buđet, rade jebački posao tamo. Neću sad još ništa previše o Šimić/Marič kombo jer budem im dao ovo ljeto do kraja da naprave šta su mislili, ali baš bi htio da nam jednom dođe neki kvalitetni sportski direktor koji ima veze, koji zna koji k radi i ima unaprijed 3-4 riješenja. Pa da i mi jednom izgledamo ozbiljno i mirno u transfer rokovima :rofl:
  • Krizy
    35.4k
    E sad su već pokrili sve osim napada za rotaciju. Možda im fali jedno ili dva krila.
  • blackbully
    4.4k
    rade jebački posao tamo.Dragon1Warrior123

    4gmwh126sos53xho.jpg
  • OsamŠest
    2.5k

    Otkuda je ovaj Without Club :joke:
  • Infinity
    15.2k
    Bio je standardan u prvoj Francuskoj ligi. Propustio par utakmica zbog kartona i povreda. Nama da je dosao, nisam siguran da bi bilo puno kriticara.
  • Markelo
    2.5k
    jv2ffam9sbwlsnjt.jpg

    Jbt, stavili samo njegovo ime u naslov kao da svi znamo tko je i šta je on
  • Mali dioničar
    14k
    Silvio Marić otišao iz Rudeša!

    Ovim putem obavještavamo sve naše navijače kako je došlo do prekida suradnje od strane NK Rudeša i našeg dosadašnjeg sportskog direktora Silvija Marića.
    Naravno, nakon svih prekrasnih i zajednički ostvarenih velikih uspjeha, suradnja je prekinuta i zajednički je zaključak bio da svatko krene svojim putom.
    'Nažalost, to je u nogometu tako. Napravili smo vrhunski rezultat i uživao sam u Rudešu. Klubu želim puno uspjeha i neka ispuni ciljeve koje smo imali. U svakom slučaju, Rudeš će u meni imati velikog navijača', poručio je Silvio Marić.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ovo je iznenada, iako ne znam baš da je Marić dorastao tom poslu.
  • Krizy
    35.4k
    Prije par dana objavili video u kojem Silvio refresha službenu stranicu dok čeka godišnje ulaznice :rofl:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ismael Diallo potpisao za Hajduk. Lijevi bek, 26 godina.blackbully

    Nije to niš, uskoro dovode i Vadisa Odjidja-Ofoea.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ne bas toliko davno, njihova poruka na naše "tamnopute" igrače, a sada.. :smile:
    iwsedgl3peweitth.jpg
  • Laugreano
    1.3k
    Dolaskom ovog veznog hajduk ima pristojnu ekipu. A koliko ce nam konkurirati, zavisi samo o nama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.