• CrniJack
    49
    Vidim zaje... na račun mog komentara.

    Međutim hipotetski scenarij da Hajduk iz Zg-a odvodi najpotentnijeg mladog igrača HNLa nakon Baturine, pri tome dinamovca od glave do pete, za mene bi značilo da smo izgubili primat lidera HNLa.

    Ponavljam, vjerujem da Šikić preko novinara samo bilda cijenu malome, ali hipotetski zamišljen scenarij Stojkovića u Hajduku bi bio velika sramota za Šimića i ostale iz Uprave.
  • Nino Bule
    11.5k
    Primat lidera hnl-a se gubi gubljenjem naslova prvaka, ne transferima
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Da nekim slucajem Hajduk nudi 9m€ za Stojkovica ti bi dao 10 samo da ne ide u Hajduk i da pokazes kako ti uvijek mozes platiti vise?

    I ja mislim da ako si u bilo cemu lider znacilo bi da si na prvom mjestu, u ovom slucaju je to HNL a ne transfer Stojkovica.
  • CrniJack
    49
    Gubljenje naslova prvaka bi bila samo posljedica prvotnog gubljenja primata na tržistu najvećih HNL talenata.
    Nikada ne može biti normalno da HNL najveće talente odnosi Hajduk Dinamu ispred nosa.
    Kad se to dogodi, onda nema dileme da je gubljenje titule samo pitanje vremena.

    Ali opet, vjerujem da pričamo samo o hipotetskom scenariju, vjerujem da se to neće dogoditi.
  • Eduardo
    17.6k
    rekao je Jakobušić da lova od Vuškovića ide kao ulaganje u nekoliko novih igrača. Možda su malog već utopili i sad kreću po Stojkovića? Meni ne zvuči nerealno. Dapače, zvuči kao dobra investicija.
  • Bosna86
    11.6k
    Piše gore lik da je Stojković dinamovac 1/1 ali bi mogao u Hajduk… Ne ide to dvoje u istu recenicu
  • CrniJack
    49

    Ne, ali ako pričamo o 3m€, onda da.
    Ne bih dozvolio ni pod razno da za takvu cifru Stojković ode u Hajduk, jer eto mi nudimo samo 2,5 i ni centa više.
  • marcio amoroso
    32.4k
    rekao je Jakobušić da lova od Vuškovića ide kao ulaganje u nekoliko novih igrača. Možda su malog već utopili i sad kreću po Stojkovića? Meni ne zvuči nerealno. Dapače, zvuči kao dobra investicija.Eduardo

    Ja se također ne bi iznenadio da su malog utopili i da idu u realizaciju nekog jačeg transfera.
  • OsamŠest
    2.6k
    Transfer Stojkovića u Hajduk nema veze s istinom.
  • CrniJack
    49
    Ma moguće da će sam Stojković odbiti transfer dolje, pogotovo što postoji šansa da na njegovu poziciju dođe Perišić do kraja ljeta. A i u vezi dovode ovog nekog iz Genta.

    Ali ne sviđa mi se uopće činjenica da Hajduk zbog pišljivih 10m€ od Vuškovića odjednom postaje konkurentniji u ponudama za najveće HNL talente iz ostalih klubova, a mi samo na ulasku u LP prošle sezone zaradili 3 puta više.
    Mislim koji k...
  • Eduardo
    17.6k
    teško da u ovom trenutku imaju priliku za bolju investiciju od njega u okvirima HNL-a. To im je valjda najbolji potez koji mogu povući na domaćem tržištu. Možda tu možemo još dodati Frigana.

    Piše gore lik da je Stojković dinamovac 1/1 ali bi mogao u Hajduk… Ne ide to dvoje u istu recenicuBosna86

    Stjepan Deverić i Niko Kranjčar ne bi se složili.
  • Eduardo
    17.6k
    Jozo Stanić (vratio se u svoj matični klub FC Augsburg) i Andris Herrera više nisu igrači Varaždina.
  • Benito
    598
    Ma neka ide dole ako želi, ne bi igrače iz hnl-a platio cent više od koliko "vrijede" a pogotovo ove cifre 6 milijuna Frigan, 3 milijuna Stojković, po meni za nikoga od njih ne bi dao preko 2 milijuna, ako i toliko
  • Eduardo
    17.6k
    Toni Fruk se na Instagramu upravo oprostio od Gorice. Sljedeća destinacija bi trebala biti Rijeka.
  • Patak
    2.2k
    Najveći talenti HNLa će jednog dana biti u reprezentaciji i vrijediti 10+ milijuna. Dinamo bi trebao biti u poziciji prvokupa takvih talenata debelo ispod svih ostalih HR klubova. Sad možda cijene lete u nebo i po tom kriteriju ako smo Bočkaja platili tri milijuna, onda Stojković vrijedi više zbog potencijala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.