• Jurki
    8.5k
    06x1h6ga8vrk8saj.png


    Taman za dobro jutro da covek dobije proljev.
    Nadrobis svasta i nista
  • vjeko1701
    5.9k
    Novinarstvo u Hrvata....

    Capture.jpg
  • Mali Zeus
    9.4k
    Navodno Perišićeva žena oprala lancune za zimu, zašto bi prala ako ne ostaje u Splitu.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    2r2gpflvkyntw545.jpg

    Medvjed jaše i dalje...
  • Klenx
    4.1k
    Umri medvjede
  • Nino Bule
    11.3k
    Boze budi milostiv i uzmi medu

    Naš medo kaze svejedno je plati li se neki igrac 3 ili 5 milijuna i da se o tome ne treba ratmisljat, cudi me da medo nije neki opasan poduzetnik s ovako dobrim savjetima.

    "Jeste li ga platili tri ili pet milijuna i nije tako bitno ako vjerujete da će kumulativno zaraditi višestruko više od UEFA-inih nagrada i kasnije prodaje tog igrača. Ako neki igrač nije pojačanje za Dinamo i naposljetku ne napravite rezultatski uspjeh, onda vam je ionako svejedno. To će se nazvati fijaskom koliko god da ste ga platili."
  • Keyser Soze
    8k
    Na SN još jedan pljuvački članak, upravo, je li vrijeme da se očitujete?
  • Fanboy
    2.1k
    Puno je dinamovaca napravilo transfer sa sneta na zonu u zadnji čas, izgleda da im je pao forum jer je nedostupna stranica već par dana.
  • Captain America
    13.4k
    Selo gori, baba se češlja.

    Stjelja je već rekao da čeka podcast sa Šimićem. On i Mara ga neće sigurno zdrav mozak i to mu je idealna prilika za ušutkat pljuvače. Tu su i Mati i Vice s Imbexa koji bi odradili normalan intervju i razriješili neke stvari. Toleriranje ovoga je prevršilo svaku mjeru i vrijeme je da se reagira.
  • Mrvica
    3.2k
    Debil do debila, baš me zanima koliko kapa u džep sa strane zbog ovakvih debilnih članaka.
  • San Lorenzo
    11.1k

    Nek se medo brusi do subote kad ćemo njega i one njegove štetočine opet potjerati u rupe...pa onda opet šest dana kasnije...i opet...i opet...i opet...samo nek izaziva.
  • Benito
    553
    Mislim da ne postoji odvratniji lik od Mede...kad mu vidim lice baš mi se zgadi sve
  • db-izbjeglica
    12.6k
    v45z8k9eq6z0lpm3.jpg
    t3dsnoya40iurb7g.jpg

    Idemo dalje...

    Jbt život da čita netko sa strane, rekao bi da će se dinamo boriti za ostanak u ligi ove sezone... :rofl:
  • Droljo
    4.8k
    Napalo sa svih strana
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Nisam čitao članak, al pretpostavlham da je rješenje loviti za rukav tridesetpetogodišnjake bez ugovora po europi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.