• marcio amoroso
    32.5k
    @Patrik11
    Smanji malo doživljaje sa „provjerenim informacijama”. Nemoj da moramo vući drastične mjere.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ja smatram da je ogromna greška nedovođenje frigana.

    stvarno ne vidim koga bi dinamo trebao dovoditi ako ne mladog domaćeg igrača koji se pokaže kvalitetnim u HNL-u.

    da, možda se ne pokaže vrijednim tog novca, možda propadne...jbg, rizik posla.
    real kupi hazarda pa ispadne flop.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ajde da se barem reklo, očekujte jednu ili dvije prinove i pokušaj zadržavanja glavnih igrača. No ipak se krenulo s najavama o 5-8 igrača i sad 6 dana prije početka sezone imamo istu ekipu kao i na kraju prošle sezone s velikom šansom da nas neki kapitalac napusti. Međutim, nije to jedini problem, daleko od toga... Cijene su se digle kao nikad, pucali smo si sami u nogu s tim i rezultat toga će biti očajna posjećenost derbija ili u najmanju ruku slabija nego prošle sezone, kao da se ne zna kakav je prosječan navijač Dinama. Ovisit će ova sezona o mnogočemu dok se mi ponašamo kao Slaven Belupo :down:
  • NORTE
    9.3k
    Satriano je odabrao Montpellier uskoro ide i objava ništa od njegaPatrik11
    Nit mi trebamo plakat za njim, nit je on lud ako odabere bolju plaću, izlog, ligu i stadion.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Sad sam mislio puknut takav jedan rant. Napiso sam tu pola stranice teksta i na kraju obrisao jer ne želim Mamićevim piskaralima davat municiju. No, što je, je, komunikacija uprave i Dinama van je OČAJNA. O transferima da ne govorim...
  • xavier
    11.1k
    Ja sam već napisao da mi nije jasno zašto toliki ovdje imaju potrebu biti "insajderi". Kako je netko napisao, što vam to donosi? Nekoliko lajkova na forumu? Stvarno isplativo...

    Uvijek sam gledao na to ovako, svakom tko ima "pouzdanu informaciju od nekog iz kluba" u startu ne vjerujem. No ajde, nek to napiše ako baš ima silnu želju iako se obično traži izvor, a "netko iz kluba" nije izvor.

    No kad se to ipak ne dogodi, onda je jasno da baš i nisi nikakav "insajder". No ljude to ne spriječi da izlaze opet s takvim informacijama...e to je već trolanje.

    Da uopće ne govorim o onima koji imaju "sigurnu informaciju da netko dolazi", da bi koji dan kasnije mrtvi hladni napisali da "ipak ne dolazi jer je došlo do preokreta". Kakve su to informacije? Nikakve naravno.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ma kakva mamiceva piskarala? Pa nitko normalan neće ovo ocijeniti odličnim. Treba i tog mamica napokon zaboraviti.
  • Facke
    2k
    Insajderi 99,9% govoriju sranja , eto tulke od mene. Koj oni znaju i kakve veze imaju? Saki pot kad ih pitas ko im je izvor itd onda ckomiju ko pizdeki ili se frceju ko kaca "nesmem reci ko je izvor bla bla".
  • Infinity
    15.3k
    Vjerojatno su pokusali na Instagramu ili Twitteru razviti neki profil s par stotina ili par tisuca pratitelja koji ce im obezbijediti dnevnu dozu lajkova. Nisu to uspjeli, jer treba nekako privuci te pratitelje. Nakon toga je najlakse pisati tamo gdje se zna da ljudi citaju, a to je forum. Mozda ce podijeliti informaciju sa svog Twitter racuna, slucajno pogoditi i sutra ce ovdje pisati kako taj tip za kojeg zna on i jos sedam ljudi ima tocne informacije i da ne razumije da ga ne prati vise ljudi.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    To sam bubnio jer nisam htio tu lupit esej o 400 riječi koji pljuje sve živo i neživo. Ali stvarno umjesto da nam je ovo ljeto žešća euforija, pozitiva, da se ljudi učlanjuju ponovno u Dinamo, dobili smo... šipak.
  • Zagi
    5.1k
    Dinamo (za sada) nije povukao odlučan potez i platio Šikiću i Mišku tražene cijene za Frigana, Stojkovića, Kačavendu.
    Kako to da od svih kluubova na svijetu NITI JEDAN nije skočio i rekao , evo 6m za Frigana je bagatela, 4 m za Stojkovića no brainer. Ako dinamo neće, evo nas Šika, damo i više ako treba.

    Jesu svi neodlučni, ne znaju jel bi piškili ili kakili?
  • Captain America
    14k
    ne želim Mamićevim piskaralima davat municijuDragon1Warrior123

    To što će mamićevci dobit municiju, ne znači da ovakve sramotne poteze ne treba kritizirat na sva zvona.

    Najvažnija sezona u novijoj povijesti, doveo si trenera kojeg si htio, obećao mu nekoliko pojačanja i onda kifla. Doveli su stopera za kojeg je odmah svima bilo jasno da Šutala zamijeniti neće. Ovi dolje se mobiliziraju, možda stvarno dovedu najboljeg igrača repke nakon Luke, trebat će ti sva moguća podrška navijača i ti lupiš cijene ulaznica ko da igraš u Madison Square Gardenu, a ne na najgorem igralištu u Europi. Po klubu pljuje svaka suša, opravdano i neopravdano, niko od članova uprave ne istupa prema van da to barem pokuša utišat već se ponašaju kao da se to njih ne tiče.
  • Zagi
    5.1k
    Rantove svakako ostaviti za kraj roka. Do tada zaista nema smisla.
    Pogotovo nema smisla dok se Gvardiol i službeno ne proda.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Idem ipak bubnut esej jer mi je glupo ipak što sam ga briso haha. Znači zadnjih mjesec i nešto JAKO se loše vodi više manje sve oko kluba... (bar od ovih stvari koje sam ja vidio, nisam upućen za unutrašnje poslovanje) Ako je off topic, prebacite me negdje.

    Znači rješavamo se viškova tobože, ali si je Šimić sam sebi pucao u nogu time što si rekao da se idu kresati troškovi pa se svi idu cjenkat. Komunikacija prema van jako rijetka i loša, jedino mi je bio odličan onaj interview Marića, makar i dalje mislim da treba baš nam sportski direktor s jebačkim vezama. Prvo se priča o 5-8 pojačanja, na kraju se opet budemo pojačavali iz rezervi i sad je najednom samo dva-tri igrača potrebno. Lijevog beka još nema, kao ni rotacije u vezi. Sučić mi se čini da bude bio odličan igrač, ali njemu fali taman još jedna sezona kaljenja po mom mišljenju, a tu već imamo i Bulata s kojim isto ne znamo šta. Desno krilo isto nije riješeno, stalno se spominju napadači neki. Vratili smo se na onu staru sve je na prodaju. Balasta se nismo riješili, deficitarne pozicije i dalje deficitarne. Ne znamo šta je plan s našim "core" igračima poput Livakovića, Petkovića, Šutala, Ivanušeca. Opet se priča da se bude prodalo igrače nakon ulaska u LP što je kamikaza potez gore nego u Mamićeva vremena.

    Isto ovo s ulaznicama i godišnjima, znaš da ti je stadion sranje. Znaš kakva je publika u Zagrebu, ali ti umjesto da ili ostaviš cijene iste ili ih možda čak i malo smanjiš/samo malo povečaš kako bi privukao što više ljudi, kako bi se napravila nekakva euforija nakon POVIJESNOG izbacivanja Mamića van kluba. Umjesto da se vraća ime Dinamo u grad i da nešto DOBRO probamo izvući od povratka Bišćana i Šimića uprava nam radi jedno veliko i debelo ništa... Vjerojatno se radi dosta toga unutra, možda mi dosta toga i ne vidimo, ali DAJTE SE MALO AKTIVIRAJTE. Znači novinari svaki dan nam slam dunkaju po glavi jer MOGU, a bogami često imaju i pravo. Zašto im se dodaju stalno asistencije...

    Malo rant jer sam neispavan i malo sam se napizdio oko svega oko kluba u zadnje vrijeme. Većina ovoga se može riješiti samo boljom komunikacijom, i iskreno se nadam da hoće jer želim da Dinamo svake godine bude sve jači i bolji.
  • Yery
    72
    Nisu nego nitko nije lud da daje toliki novac jer oni trenutno te pare ne vrijede. Može se ljutit tko hoće :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.