• Keyser Soze
    8.2k
    Koliko je naših reklo da će se vratit, Modrić sigurno neće, eventualno Kovačić.
  • Captain America
    14k
    Koji bi se nas igrac odrekao tolikih para radi nas?Olmic

    TBT svi aktivni igrači su osvajali trofeje s nama za razliku od njihovih. To dolje ima sušu 18 godina i možda su uspili od povratnika dovuć nazad igrača koji ni nema službeni nastup za seniore.
  • Lynx17
    2.6k
    Nece. Ali sve ce na svoje vrijeme.

    Medutim, meni je bas jebeno sto ce Perisic (navodno) u Hajduku. Svima bi trebalo biti.
  • Zagi
    5.2k
    Ja im želim derbije sa Solinom i Dugopoljem.
    Ne vidim zašto bi mi trebalo biti jebeno ako im dolazi Perišić?
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Koji bi se nas igrac odrekao tolikih para radi nas?

    Nijedan

    I na tome im zavidim
    Olmic

    Istina, ali nije jos Perisic došao. A mislim da nema govora da bi došao da mu Tottenham ne isplati cijelu godinu, ovako kako ga Tottenham tjera i isplaćuje mu Full godinu dana vjerojatno si računa da će samo biti u plusu sto se vraća u Hajduk tamo jer dobiva godinu dana ugovora tamo plus novac koji će dobiti u hajduku . A svakako je mislio odraditi ugovor u tottenhamu do kraja i zaraditi pa poslije eura doći u hajduk. Ovako jer ga isplaćuju godinu ranije vjerojatno će i doci već ove godine
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    sjecam de kao da je bilo jucer. Zadnja tekma Luke na maksimiru, popeo se na sjever i dosao do stange, uhvatio je megafon i poveo par pjesama. Ne sjecam se tko je tada bio na sipki s lukom ali uzeo je megafon i rekao mu :"Luka obecaj da ces se vratiti" a on je samo potvrdio :" obecajem jednog dana cu se vratiti"
    Nije mi nerealna opcija kada zavrsi sagu u Madridu
  • NORTE
    9.3k
    Ja kad vidim izjavu Kramarića smuči mi se život.marcio amoroso
    Daj da ju i mi vidimo.



    Koji bi se nas igrac odrekao tolikih para radi nas?

    Nijedan

    I na tome im zavidim
    Olmic
    Ja ne, to samo govori o njima (igračima), kao i o našim navijačima koji slave igrače.
  • Benito
    598
    meni je to vrhunski zato kaj ćemo ih napenalit i s njim u ekipi i bit će još veći gušt
  • emilperska
    3.2k

    Dobit ce on finu lovu za raskid ugovora +torbe, zemljista od iznajmljivaca suncobrana jakobusica..

    Edit: evo netko vec spomenuo to
  • db-izbjeglica
    12.9k
    iskreno...ja ne vidim poantu "vraćanja" igrača na zalasku karijere, niti želim da se itko vrati u dinamo. mislim...ako postoji neki mudonja koji će se 28-30 godina reći, boli me ona stvar za lovu, evo me...to je drugi par rukava, al ovo 33-34-35 godina...daj furaj tamo.

    čak mislim da je takvo što totalno kontraproduktivno, pogotovo za klubove poput dinama.
  • Neki tip
    19.4k


    Slažem se načelno, ali igrač poput Perišića bi i s te 34 bio pojačanje Dinamu, kamoli Hajduku.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Daj da ju i mi vidimo.NORTE

    Izjava Kramarića o povratku Dinamo


    “Što se povratka u HNL tiče, o tome, iskreno, još nisam razmišljao, niti razmišljam. Osjećam se super i fit, mislim da još mogu odraditi dosta sezona na visokom nivou. To mi je želja. A ako jednog dana dođe takvo pitanje, vidjet ćemo… No o tom - potom”


    Može odraditi još dosta sezona na visokom nivou pa ne razmišlja o Dinamu.
  • Papastrumf
    10k
    kamo liNeki tip

    *kamoli :grin:

    Perišić bi svakako bio pojačanje i puno jačim klubovima od dinama, a o hajduku da ne pričamo.
  • Armagedon13
    958
    Napravimo mi pravi posao,a oni nek se ...
  • Neki tip
    19.4k
    kamoliPapastrumf

    Hahah, jedva dočekao. :lol: Tipfeler, kamoli zatipak, ne opraštaš i ne promiče ti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.