• Stojke
    48
    Lagana 163e pri kupovini online, ponosno digli hrvatski standard
  • Mali Zeus
    9.7k
    Naravno i pojedinačne. Zbog tehničkih razloga to na sjeveru neće biti slučaj.deda

    Koji su to razlozi, znaš li?
  • deda
    28k
    Ljudi savjet. Kupujte na karatani jer ovi online deru abnormalnu naknadu. Mene je tražilo za zapad 26 dodatnih eurića.

    Sjever 10,5 eurića. Znači oko 8,5%.
  • Olmic
    2.7k
    kak je to moguce
  • deda
    28k
    Koji su to razlozi, znaš li?Mali Zeus

    Tehnički. Uzak prostor.
  • mokoxax468
    372
    Krivo su napisali na prvim kartama, piše sezona 2022/23,sada se svi vraćaju :roll:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Sjever 10,5 eurićadeda

    Meni se svakak vise isplati online nego trosit benzin do karatane i natrag
  • deda
    28k
    Jasno, ljudima iz provincije će bit isplativije, ali uvijek ti netko može kupit kartu na karatani, a ovih 10,5 imate za dvije runde. :razz:
  • Krizy
    36.4k
    GNK Dinamo je donio odluku da će omogućiti kupovinu godišnjih ulaznica za tribinu sjever dolje za navijače mlađe od 18 godina po posebnim uvjetima, odnosno sniženim cijenama. Navijači mlađi od 18 godina istu će moći kupiti po posebnoj cijeni od 90 eura (cijena je jednaka za članove i za sve ostale navijače).

    Pravo na sniženu cijenu se ostvaruje prilikom kupovine godišnjih ulaznica isključivo na ticket pointu gdje je potrebno pokazati osobnu iskaznicu ili drugi identifikacijski dokument koji dokazuje da je osoba mlađa od 18 godina. Godišnja ulaznica za mlađe od 18 godina će se moći koristiti za ulazak na stadion u sezoni 2023/24 samo uz predočenje ispravne identifikacijske isprave.

    Podsjećamo kako danas počinje prvokup godišnjih ulaznica isključivo za vlasnike godišnjih ulaznica za tribine zapad dolje i sjever dolje iz sezone 22/23., dok će za sve ostale navijače početak prodaje godišnjih ulaznica biti organiziran od 10. srpnja 2023. godine.

    Klub je također donio i odluku kako vlasnici prošlosezonskih godišnjih ulaznica za tribinu zapad gore ostvaruju pravo prvokupa za tribinu zapad dolje - sektor 8. Isto tako, vlasnici prošlosezonskih godišnjih ulaznica za tribinu sjever gore ostvaruju pravo prvokupa za tribinu sjever dolje - sektor 4. Napominjemo kako se prvokup spomenutih ulaznica može obaviti isključivo na Ticket pointu.
  • Mrvica
    3.3k
    Mislim debilne su te naknade, sve mi je jasno da mi skuplje dođe dolazak iz Istre na TP kupit godišnju, ali opet nije malo za 2 godišnje sjever dolje dati 20+ € više zbog naknade. Nije baš da nešto pare padaju s nebesa ali ajde. Ali da, svakako mi se više isplati uzet online ili naći nekoga da usput uzme na TP. Budemo vidjeli.. :rofl:
  • seljak86
    2.4k
    Malo kretensko pitanje s obzirom kolko sam na zoni, ali jel se može dogoditi da ponestane godišnjih za sjever tipa ako hrpa zapadnjaka dođe na sjever? Jel ima limitiran broj mjesta za godišnjake ili kolko se proda - proda?
  • deda
    28k
    Neće sjever limitirat. Mogu zapad, ali tu neće biti tolika potražnja.
  • Zagabria
    206
    Ko je uzimao online dali ima određeno kad se mogu pokupiti ili?
  • Olmic
    2.7k
    Ako ne kupim danas, kad ponovo mogu. 10.7?
  • Papastrumf
    9.9k

    Limitirat će, samo vrlo vjerojatno će biti dosta za sve zainteresirane.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.