• Pop corn
    4.8k
    KKDZ - ZonaDinamo pitanja

    U dogovoru s ljudima sa Zone Dinamo odlučili smo, po uzoru na našu braću iz Futsal Dinama, kroz određene periode omogućiti svima da postave pitanja i za KK Dinamo, te tako još više približiti klub navijačima.

    Prvi kojeg će se "rešetati" pitanjima bit će Marijan Pojatina, predsjednik kluba.

    dvszjpzv4tkfzhlw.jpg


    U idućih 10 dana ostavite pitanja i najzanimljivija ćemo izabrati i Marijan će odgovoriti na njih. Ono što molimo jest da ispred pitanja stavite oznaku: [KKDZ - ZD - ?] radi lakšeg snalaženja u ovom topicu.

    Naravno, ideja je slično i napraviti kada se donese odluka o treneru i s njime, a kada krene sezona i s nekim od igrača po vašem odabiru.
  • Patak
    2.2k
    [KKDZ-ZD-1] Kako vidite razvoj kluba u sljedećih pet godina, planirate li iskorak na međunarodnu scenu kroz neku FIBA ligu ili ne daj Bože ABA ligu?
  • andrejcole
    0
    [KKDZ-ZD-2] Vidite li Dinamo kroz koju godinu u Europi, ako da, jel to kroz ABA ligu ili? Ako da, kad bi klub krenuo sa natjecanjem u ABA ligi?
  • Sven123
    23
    evo nakon dužeg vremena čitanja foruma, registrirah se zbog prilike za nekoliko pitanja :)

    [KKDZ-ZD-3] Prošla sezone: Ima li neka loša stavka iz proše sezone iz koje bi mogli nešto naučiti? Osobno mi se čini da se trebalo bolje odraditi utakmice protiv "lošijih" ekipa, poput Bosca, Zaboka i Gorice i da bi s tim izborili ligu za prvaka te da iduće sezone s pobjedama protiv sličnih protivnika igramo ligu za prvaka.

    [KKDZ-ZD-4] Transferi i proračun: Pripada li Dinamo negdje sredini tablice po proračunu? Koliko povećanje proračuna u postotku bi omogućilo dovođenje trenutno igraća iz rotacije ili petorke prve 3 ekipe (mislim na jednog ili dva igraća koji bi bili dobar skok u kvaliteti)?

    [KKDZ-ZD-5] Gledatelji: S obzirom na generalno pad zanimanja za košarku zadnjih godina u Hrvatskoj, da li ste zadovoljni brojem gledatelja na utakmicama prošle sezone? Koliki bi broj gledatelja po utakmici zadovoljio upravu?

    Puno sreće u idućoj sezoni!
  • Kreten
    84
    [KKDZ-ZD-6] Kako tako nemoćno u utakmicama protiv Splita, a napete utakmice protiv Zadra i Cibone.

    [KKDZ-ZD-7] Ligaška otakmica protiv Gorice 51-71 za Goricu, kup dva dana poslje pobjeda 81-76. Mene čist zanima kaj se dogodilo u ta dva dana da je bila tolka razlika u rezultatu.

    Nadam se što boljem radu sa mladim igračima i sretno i idućoj sezoni.
  • Pop corn
    4.8k
    Hoće li i kada ovaj šal biti u prodaji?LM1995

    Od danas u web shopu možete kupiti šal Košarkaškog kluba Dinamo

    ay7j3waq2kergwqf.jpg

    Link za artikl je: https://shop.kkdinamo.hr/products/sal-kkdz
  • MEZdA
    1
    [KKDZ-ZD-8] Moje pitanje je slično kao i prva dva, hoćete li ustupiti u bilo kakva europska natjecanja, budući da ne želite igrati aba ligu jer je ona sama korumpirana u korist Srba.

    [KKDZ-ZD-9] Koji je cilj kluba u rezultatskom smislu?
  • Zagreb1992
    1.2k
    Pop Corn
    Jel se može objasniti ova situacija di je zapelo sa Tomasom ? Čitam od pojedinaca na sportnetu neke gluposti u koje iskreno ne vjerujem da su točne...a pojačanja nekih ima na vidiku ili ne ?
  • Pop corn
    4.8k
    Jel se može objasniti ova situacija di je zapelo sa Tomasom ? Čitam od pojedinaca na sportnetu neke gluposti u koje iskreno ne vjerujem da su točne...a pojačanja nekih ima na vidiku ili ne ?Zagreb1992

    Ne znam što piše na sportnetu, pa ne mogu komentirati to. Možeš mi poslati članak iako se sve prati oko press clipinga pa ne mogu reći da sam nešto ubrao oko toga.

    Ukratko, što se tiče pregovora s pojedincima, da ne idem ad hominem u konkretno što pitaš vezano uz Tomasa:
    - mislim da je temelj korektnosti i profesionalnosti ne pričati i ne pisati što je bilo s nekim u razgovorima iza zatvorenih vrata, što je prošlo, što je zapelo. Time i klub pokazuje profesionalnost, dobiva na ozbiljnosti u očima drugih. Naravno da je cilj biti transparentan, otvoren prema navijačima, ali otkrivati nešto što je bilo pregovorima od strane ljudi iz kluba nemojte očekivati.

    Tu je prilika da podvučem nešto što je isto interesantno, klub se u vođenju personificira kroz Spahiju, što je razumljivo. On je potpredsjednik, jaka je ličnost, izrazitog CV-a i ljudske kvalitete. No, u klubu su ljudi čiji CV-ovi su ozbiljni biznis profili, od Pojatine kao predsjednika do ostalih kojih su u operativi. I sva znanja iz poslovnog svijeta se uspješno pretaču u nešto što je svima, na kraju krajeva, novo - vođenje sportskog kolektiva. Naravno, svi oni su cijeli život uz košarku, ali jedno je biti igrač, drugo ovo.

    - Tomas se dakle odlučio za Zabok, želimo mu svu sreću. Dapače, u ovim istupima koje sam vidio je bio jako korektan u izjavama.
    Nije se našao dogovor i to je to. (Samo sam htio malo šire objasniti viđenje tih stvari gore napisat)

    Što se tiče novih igrača (a vrijeme i oni sami će pokazati jesu li pojačanja ili ne; dapače pogledaj klupsku komunikaciju oko Majića), radi se na tome, razgovara s mnogima.
    Ono što je bitno napomenuti:
    - krčma momčadi, kostur, jest tu, svi igrači su pod ugovorima i nema panike
    - stabilnost - prvenstveno financijska. Svi kužimo da su nakon prve, uspješne sezone apetiti narasli, vidjelo se da se može, ali važno je ne zinuti više nego što se može pojesti. Dakle, koliko imaš, toliko ćeš trošiti. To što su plaće u dan redovne, neki gledaju kao da se ima milijune i kamione, naprotiv, skromno je to, ali je pošteno i drži se dogovora.
    Ono što je pozitivno i pohvalno je da ništa ne curi, dapače, i PAO se držao jako dobro ispod radara do objave.

    Osim na pojačanjima, radi se i na drugim stvarima. Idući tjedan će recimo biti predstavljen inovatni način spajanja biznisa i sporta što bi trebalo biti treći stup financiranja kluba (prvi su godišnje ulaznice, drugo su sponzori, četvrto ostali prihodi kao dnevne ulaznice, suveniri, piće i sl.) i dodatno pojačati sve oko kluba.

    A malo da zagolicam maštu, bit će još prijateljskih :grin: ali o tome ovih dana.
  • Zagreb1992
    1.2k
    Hvala na opdgovoru :) :) Moram pohvaliti i šal ovaj koji sam vidio u web shopu...Baš top izgleda
  • Pop corn
    4.8k
    Još jedna stvar koja je prisutna nakon uspjeha Futsal Dinama, a pogotovo nakon kaj se objavilo da dolazi Panathinaikos: ambicije nisu naglo porasle, ciljevi i plan je isti. Dugoročno se gleda, korak po korak, ne preskaču se stepenice.
    Da se samo ponovi ovo od lani, to je već puno.
    Trofeji će doći ako će se raditi kak treba, ali treba strpljivo.
  • Zagreb1992
    1.2k
    Bilo bi idealno spojiti PAO I Šibenku u košarci prijateljsku :)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    A malo da zagolicam maštu, bit će još prijateljskih :grin: ali o tome ovih dana.Pop corn
    J*bo me svako ako nam ne dođe i Real na prijateljsku kakvu :lol: :heart:
  • Pop corn
    4.8k
    J*bo me svako ako nam ne dođe i Real na prijateljsku kakvu :lol:Navijač Dinama

    To ćemo nagodinu :cool:
  • Ivanmtk
    677
    [KKDZ-ZD-10] Kakvo je općenito vaše mišljenje o ABA ligi? Ima li smisla igrati to natjecanje u ovakvoj situaciji kad su naši klubovi u svakom smislu inferiorni klubovima iz regije ili se bolje fokusirati na razvoj domaćeg prvenstva?
    [KKDZ-ZD-11] Koliko je uopće teško zatvoriti financijsku konstrukciju jednog košarkaškog kluba u Hrvatskoj?
    LP i puno sreće u novoj sezoni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.