• Ivdzo11
    3k
    cg5dzsxk75f5u6ud.jpg
    Ne losa statistika i slobodan igrač, za neku razumnu placu ga dovesti, pogotovo ako ce Drmic ici na istok kako se pricalo
  • OsamŠest
    2.6k
    Ovaj Mohamed Kaba je bolesno dobar igrač.
  • Zagi
    5.2k
    Ako se prebacujemo na ovakve mete, potpuno mi je u redu kombiniranje do kraja prijelaznog roka.
  • OsamŠest
    2.6k
    Nema prostora za paniku.

    Mi u nekom najjačem sastavu imamo:

    Petković
    Ivanušec - Baturina - Špikić
    Mišić - Ljubičić
    Bočkaj? - Perić - Šutalo - Ristovski
    Livaković

    Kritičnija pozicija lijevi bek i desno krilo (iako i Špikić ima jako dobrih partija).
    Sve u svemu, ova momčad može izborit Ligu prvaka i bez pojačanja. Zato je bolje opreznije birat i dovest istinska pojačanja, makar i malo iza početka sezone.

    Ajmo Plavi!!!
  • vjeko1701
    5.9k
    Japanac i barem dva od ova 4 navedena i mislim da možemo pričati o jako zanimljivom kadru za narednu sezonu.
  • Olmic
    2.7k
    ako petko ostaje nema smisla dovest ovog napadaca, tako da jedno uvjetuje drugo po meni
  • Nino Bule
    11.6k

    Ako drmu puste na istok ili u basel treba ti jedna spica, s rijekom je ocito zapelo oko frigana, ne vidim problem da se ovog dovede
  • maddaddam
    2.9k
    A rekao nam je Mikić i da japanski nogometaši žele doći u Europu, znaju da Dinamo igra Ligu prvaka i da je odličan klub, ali kad vide stadion, kad vide gdje bi trebali igrati, onda više nisu toliko zagrijani za dolazak...
  • marcio amoroso
    32.5k

    Mislim da su ovi iz Rennesa i Lyona još jači od ovih i od Japanca. Samo što ce nažalost biti i odlazaka koji će boljeti.
  • vjeko1701
    5.9k
    Osim ako odlaze i Drmić i Emreli. Petko, Sissoko te (možda)Frigan i Topić koji mogu i na krilo i u napad bi nam odlično pokrilo ofenzivne pozicije. Uz Ivanušeca lijevo, Japanca desno i Špikića koji može na obje strane.
  • Ivanmtk
    678
    Malo čitam, gledam i od ove četvorice jedino Kaba može doć u transferu, to je i realno, 3 mil s tim da mu ugovor ističe dogodine, igra drugu ligu i došao bi. Ostali posudba, s obzirom na tv, a oba dva zadnja su veliki talenti i reprezentativci
  • Krizy
    36.6k
    Turci pišu da Bjelica želi Kulenovića. Valjda 14. igrač Dinama spomenut za Trabzonspor.
  • Ivanmtk
    678
    ajde nešto dobro i od njega.. Inače kakvi ste s tim da uzimamo na posudbu igrače?
  • Orc123
    5.2k

    Moze posudba ali sa pravom prvokupa pod dogovorenim uvjetima....
  • Krizy
    36.6k
    Samo uz unaprijed definirane uvjete otkupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.