• NORTE
    9k
    Zaključak je da Zona ima potencijala biti portal za pretplatnike. :cool:Mali dioničar
    U najmanju ruku biti portal, čije bi objave prenosili oni koji s nje svakodnevno u više navrata preuzimaju i plasiraju informacije.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Bio sam u guzvi pa nisam stigao komentirati kad je bilo aktualno, ali ako cemo prelaziti na Castore to ce dati vecu slobodu oko dizajna i ako će to klub znati hendlati (kao kaj recimo Rangers zna, a neki drugi s Castoreom ne znaju), moglo bi biti odlicnih dresova i ostalih stvari.

    Recimo, Castore je u prvoj sezoni Rangersima napravio poseban retro dres koji (ako sam dobro shvatio) nije usko vezan uz tu sezonu nego je napravljen za specijalne prilike i nosi se jednom, dvaput godisnje. Ako sam i shvatio nesto krivo, ovo bi bila super opcija za Dinamo, mozda cak retro dres sa grbom Građanskog i da postane tradicija da utakmicu najbližu 26.04. svake godine igramo u tom dresu.

    Malo sam se poigrao u photoshopu s tim retro rangersovim dresom i bilo bi jako kul da mi imamo nešto takvo. Ne konkretno ovo, ovo je zaista njihov dres samo s našim grbom, ali tako nešto:

    wt1b8g1376413ri3.png
  • NORTE
    9k
    Ovakvo što bez zvijezdica i s normalnim ovratnikom bih kupio bez pogleda na cijenu i vjerojatno bi bio najprodavaniji dinamov dres ikad.
    Ta je ideja među dinamovcima prisutna valjda 10 ili više godina.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Tak je, bez zvjezdica i ja bih bio:

    8c3984bfd27523b5e95b0db0faba3131.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Malo drugacije zamisljam svoj idealni dres Dinama, al rekao bih da ovdje nemam sto dodati ili oduzeti. Ovo je top. Samo da d bude siveno s obrubom malo prema unutra, da konci vise par milimetara :grin:
  • marcio amoroso
    32.1k
    Koji smo mi bolesnici u pm. Kad je ljeto i sisa i guzica na sve strane mi maštamo kakav bi mogao biti treći dres Dinama za, pazi, godinu dana.

    I onda se ljutimo kad nam bolje polovice kažu da nismo normalni.
  • Bosskovitz
    7.3k


    Kao kaj sam rekao, mogućnosti su razne. Meni su te zvjezdice drage, ali posebno mi je dobra fora da se uklope ovako u boji dresa (kao i logo Castorea) pa se praktično vide samo izbliza. Recimo tako je na engleskom dresu:

    bxwyuodc1rafzlg7.jpeg

    mika5mlg9az1lxs2.jpeg
  • NORTE
    9k
    Meni su te zvjezdice drage, ali posebno mi je dobra fora da se uklope ovako u boji dresa (kao i logo Castorea) pa se praktično vide samo izbliza.Bosskovitz
    Na okruglom grbu zvijezdice više pašu i mogu ih prihvatit ako zbog njih grb automatski ne gubi na promjeru (veličini).

    No na samom slovu d one su definitivo višak i estetski se nikako ne uklapaju.

    Ako bi se u klubu konačno odlučili na takav dres trebali bi pokušati što jednostavniji i autentičniji dizajn.

    Činjenica je da je dinamo već nosio samo slovo d na dresu, doduše kao prišivak, ali treba uzeti obzir da je to bilo prije 76 godina i sad je pristupačan najsavršeniji mogući dizajn, a često puta je to onaj najjednostavniji.
  • Bosskovitz
    7.3k
    ne bih se bunio ni sekunde na ovakav dres bez zvjezdica, da se razumijemo. Na kraju krajeva, one se mogu staviti i ispod kragne sa zadnje strane pa da se vide samo ako se digne kragna, kaj je isto dost dobra fora. Mogucnosti je puno, a ideja neograničeno.
  • ZGV
    3.1k
    ovo je vrh vrhova. Samo d i bijeli ovratnik/kragna i rubovi na rukavima
  • Eduardo
    17.3k
    No na samom slovu d one su definitivo višak i estetski se nikako ne uklapaju.NORTE

    U ovoj verziji koju je @Bosskovitz odradio ne bih rekao baš da se ne uklapaju. Uopće nisu upadljive već su postavljene vrlo decentno da se ne ističu previše i da ne bodu u oči. Bomba dres!
  • Sajla
    3.3k
    Ovo je predobar dres! Da ga naprave s dugim rukavima nosio bih to na poslovne sastanke.
    Imam doma kravatu iz 1982. i malo je kratka za današnje standarde pa mi baš treba nešto slično.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Koji smo mi bolesnici u pm. Kad je ljeto i sisa i guzica na sve strane mi maštamo kakav bi mogao biti treći dres Dinama za, pazi, godinu dana.

    I onda se ljutimo kad nam bolje polovice kažu da nismo normalni
    marcio amoroso

    Ovo mama može biti i žena, cura
    laxmi9b7uesrr6u9.jpg
  • Mali Zeus
    9.4k
    I onda se ljutimo kad nam bolje polovice kažu da nismo normalni.marcio amoroso

    Ja se ne ljutim, dapače, ponosan sam. :grin:
  • Armagedon13
    958
    Danas Lesički u svom pamfletu između ostalog piše da Adidas nije dobro primio što je u javnost izašla inf.da se mjenja teh.sponzor.
    Upravo dotični je prije osam godina u jutarnjem objavio da Dinamo napušta pumu i prelazi na Adidas.
    Onda je Adidas vjerojatno s radošću primio tu vjest
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.