• Droljo
    5.1k
    Da mi imamo toliko dobre trenere pa zamaskiraju baturini mane pa izdominira hajduka recimo. Isto tako ispada da ostatak ekipe primi i da udaraca i za baturinu.
    Danas sam očekivao od njega da pojede ukraince. Bar 3-4 ključna pasa i dva do tri opasna udarca + gol i asistencija. Na kraju kifla
  • OsamŠest
    2.6k
    Stojković položio. Frigan odličan, na momente se uklopio u sivilo, al to je igrač za Dinamo. Palac gore za njih dvoje..
  • Droljo
    5.1k
    Prosinečki, među rijetkima, na normalan način prokomentirao slučaj livaja:

    "Nije Dalić zvao Livaju jer je lijep ili jer ima tetovaže kao ja. Zvao ga je jer je kvalitetan. Međutim, ti kao hrvatski reprezentativac moraš znati da se trebaš malo drugačije ponašati", rekao je Robert Prosinečki, bivši hrvatski reprezentativac i novi trener Rudeša.

    "Moraš malo drugačiji biti. Ne možeš... Ja ga ne optužujem, svi mi u datom trenutku imamo neke stvari i treba opraštati, ali se nešto i mora znati. Mora se znati kako se reprezentativac ponaša. Jednostavno mora. Nisi u Splitu gdje te svi obožavaju... Ti predstavljaš cijelu Hrvatsku. On je napravio grešku ispadima koje je radio i tako dolazi do frustracija ljudi i onog na Rujevici", komentirao je Prosinečki u emisiji Sport nedjeljom.
  • Neki tip
    19.4k
    E jebala te priprema utakmice, Skočiću, ako su ti igrači stari 21 godinu u prosjeku, na stadionu koji prima 14 000, a na kojem se skupilo 1500 ljudi, u Bukureštu, protiv vršnjaka iz Ukrajine - bili impresionirani.

    A to je izjava.

    "Bili smo impresionirani i zato smo primili 2 gola."

    Jebala te impresioniranost i mentalno pripremanje igrača za igranje na EP za mlade.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Fora je uz to da su neki medu losijima to natjecanje vec igrali :rofl: Imao sam veca ocekivanja od njega od prosipanja floskula i nepripremljene ekipe.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Skocic je teska nula.
  • Eduardo
    17.6k
    Ljudi su otišli na prvenstvo bez ijedne pripremne utakmice. Kako onda očekivati rezultat ili smislenu igru?
  • Tom Hanks
    2.6k
    Mogao si odma napisati da ništa od tog,poraz je čist i ide se dalje
  • Eduardo
    17.6k
    Znači, Šego umjesto Kačavende i Krizmanić umjesto Čoline. Šteta što nema Stojkovića...
  • dZg1986
    384
    Odlično započeli..
  • Rex Ramae
    2.5k
    Samo nek' nastave, da se Baturina vrati čim prije, odmori i priključi ekipi.

    A možda i Frigan..
  • Mali dioničar
    14.3k
    Zaledje metar i pol.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mogu reć da nam ovo pokazuje koliko je Bišćan zapravo dobar trener...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.