• Efes Pilsen
    6.9k
    Franjic uopce nije trebao bit pozvan s obzirom na broj minuta prosle sezone, ozljedu itd.
    Skocic pokusava iskopirat Biscana kojemu je Franjic igrao u zadnjoj liniji kad smo igrali s 3 iza.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Baturina previše kenja s loptom i onda ne napravi ništa.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Baturina puno kenja s loptom jer ju nema kome ostavit
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Proigro je sad Frigana lijepo, samo Frigan ko sljeper u kružnome... ne zna kud ce a i treba mu 100 godina da odluči sta ce..
  • Navijač Dinama
    7.4k
    A moj Frigane Frigane...
  • miro
    3.2k
    Kotarski se čini jako dobar, mogla bi mu se dat prilika i u pravoj repki jednog dana
  • Orc123
    5.2k
    I opet frigan cistu priliku....to mu preslo vec u naviku....previse cistih sansi promasio ove godine....talentiran je, najslicniji Mandjukicu ali on po meni bi trebao jos barem polusezonu ostati u Rijeci.....preveliki se novci spominju za njega da bi ulazio u to .... Ajmo rec da sad jos uvijel puno zuji a mogao bi vise meda dati ......
  • marcio amoroso
    32.5k
    Barurina i Perković uvjerljivo najbolji kod nas.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ne znam jel gori ovaj Čolina il ovaj Palaversa propalica, strašno koliko su loši igrači, a igraju...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    pogotov Baturina, odigrao je bas svestranu partiju, samo jbg, u napadu mjlu nema ko pomoć, a ne može sve sam realno.
  • Sajla
    3.5k
    koja je poanta ako je u21, a Špancima pola ekipe 23 godine ima a pola 22Navijač Dinama

    Morali su biti u21 kad su počele kvalifikacije, mislim da svi rodjeni nakon 1.1.2000. mogu igrati
    Inače, ovo je grozno izgledalo. Kad ih staviš pored Španjolaca to je baš zastrašujuća razlika.
  • The Undertaker
    4.1k
    Dajte, prvo poluvrijeme smo izgledali kao juniori protiv seniora. Drugo poluvrijeme je već bilo bolje. Slična utakmica kao protiv Ukrajine. Neuigrani smo a onda sve naše mane dolaze do izražaja. Jako loše vođene utakmice i općenito pripreme za EP. Razumijem da je Skočić tu novi i nepripremljen ali su pomoćnici upućeni.
  • deda
    28.1k
    Ovo Franjićevo širenje ruku mi je mučninu izazivalo. Baturina je tri klase iznad prvog do sebe u našoj repki. Bulatova igra mi se nikako nije svidjela, svako primanje i prosljeđivanje lopte tj. donošenje odluke je preeeeedugo, previše okljevanja, to u ozbiljnom nogometu ne može proći. Od ovih kandidata koji se spominju u našem kontekstu jedino Frigan prolazi, Kača i Stojković su još bar godinu dana daleko od ozbiljnog nogometa.
  • maddaddam
    2.9k
    Ne sjećam se kada sam gledao lošiju partiju bekovskog para.
    Baš su prolazili kroz njih kad se sjete, pogotovo kroz Krizmanića.
    Baturina se nametnuo u drugom poluvremenu, ali strašno kako mu se nitko ne priključi kada probije prvu liniju. U jednom trenutku je bio sam na njih pet.
    Kotarski i Perković na kraju najbolji naši.

    Edit.
    Beljo je mrtvo puhalo, sreća pa je ispalo kako je ispalo. Od kuda su Palaversu iskopali? Mislio sam da je taj gotov sa ozbiljnim nogometom.
  • deda
    28.1k
    Skočić mi je najveće razočarenje. Izmjena pozicija za poziciju, bez ikakve promjene ritma, taktike, strategije. Franjić totalno izvan vremena i prostora, kao da nije igrao nogomet par godina. Strašno što stanka tj. neigranje napravi mladom igraču.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.