• Efes Pilsen
    6.8k
    Na Grdovica sam se doslovno najezio :grin: Koja dobra stvar, tko se sjetio to prepjevat svaka cast.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Već se veselim sljedećoj sezoni.
  • NORTE
    9k
    Ekipa, nije potrebno tu svako malo prenosit objave s twittera, a isto to objavljuju i na facebooku i instagramu i većina nas sve to prati.
    Znači nema tu sad neke zanimljivosti da to s twittera mora i na zonu.
  • SAS1987
    13.3k
    Radim neko dodatno obrazovanje u vezi marketinga i komunikacije pa obično za case study uzmem naš Dinamo. Pa eto, ako nekoga zanima ću staviti ovdje par screenshotova malo zanimljivih dijelova. Ništa spektakularno jer sam bio ograničen i vremenom a pogotovo maksimalnom dužinom teksta ali eto, ak je već napisano ću staviti ovdje ak nekoga zanima.

    I bez panike, nisam se uhljebio u klub, možete mirno spavati :rofl:

    8r0qcvn04fpxdh93.jpg
    460nsb4b6we3ok77.jpg
    qfl63hppuj1wzk6f.jpg

    Meni je takav content must have u budućnosti jer generira veliki engagement pa i team identification.
    Recimo, igraš s Ferencvarošom koji ima veliku povijest pa ak ti taj klub predstaviš svojim navijačima na kvalitetan način povećaš češ engagement, zbog toga će ti više ljudi doći na stadion s čime se povećava i zarada i team identification.

    Slično stvar je radila Barcelona:
  • maddaddam
    2.9k
    I bez panike, nisam se uhljebio u klub, možete mirno spavati :rofl:SAS1987

    Steta.
  • lucky luciano
    259


    Ja sanjam dan kada ćemo mi imati nešto slično kao ovo. Behind the scenes i vlog u jednom.
  • SAS1987
    13.3k
    Steta.maddaddam

    Crna lista na Zoni bi značila i zabranu za stadion :lol:
  • maddaddam
    2.9k
    Crna lista na Zoni bi značila i zabranu za stadion :lol:SAS1987

    Neces razbojnice :lol:
  • Nolifer
    6.5k
    POGODAK SEZONE | Deset najboljih pogodaka u sezoni 22/23.

  • SAS1987
    13.3k
    Dinamo uopće nema TikTok profil što je katastrofa. Olympiacos ima duplo število followera na više manje svim mrežama pa možemo zaključiti da bi Dinamo na TikTok imao cca pola milje followera.

    cz1uum2ypowycrtu.jpg
  • NitkoBitan
    11.7k
    Nemres usporedit klub iz Grcke i Hrvatske. Hajduk recimo ima 70-80k pratitelja na Tik Toku (mislim da su ga nedavno napravili). Nama bi plafon na toj mrezi bio 200k. Uglavnom od mladih tko ima Tik Tok taj ima i Instagram pa ne vidim neku potrebu prebacivanja na tu mrezu. Uostalom sama mreza je smece i zao bi mi bilo svakoga tko bi ju napravio zbog Dinama (ma zao mi svakog tko to koristi haha)... Previse loseg i stetnog sadrzaja.
  • dZg1986
    384
    To sam i ja još prije govorio, nevjerojatno je da se nema najpopularnija društvena mreža, gdje Crvena zvezda za usporedbu skupi oko 20 milijuna lajkova, Hajduk dva milijuna, Osijek milijun itd. Trebalo bi u klub poslat upit jer šteta svake propuštene prilike za promociju kluba
  • SAS1987
    13.3k
    Nemres usporedit klub iz Grcke i HrvatskeNitkoBitan

    Pa ak je razlika na Facebook, Instagram, i youtube 1:2 ili 1:3 onda očekujem da bi i na TikTok razlika bila 1:2 ili 1:3. Uz to, Dinamo relativno loše koristi socijalne mreže pa je i uz to najpraćeniji hrvatski klub.

    Nama bi plafon na toj mrezi bio 200k.NitkoBitan
    Zašto bi imali manje od Facebook / Instagram? Pa i ako bi imali 200k - 400k bi bilo odlično.

    Uostalom sama mreza je smece i zao bi mi bilo svakoga tko bi ju napravio samo zbog Dinama... Previse loseg i stetnog sadrzaja.NitkoBitan

    TikTok je smeće al ak ga mladi koristi onda ga treba koristiti i Dinamo. Kvalitetnim i korisnim sadržajem kako se približiti novim generacijama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.