• IstinaZaDinamo
    1.2k

    A po meni jeste, za nizeligaskog igraca je ovo ok novac, iako se moglo mozda ici na 2000 mjesecno.

    rc0s97dhmg1e8fe1.jpg
  • BBBaranja
    1.9k
    Prijatelj je sudjelovao u tom sou kad je Gorica bila partner,usao u finale i molio Boga da ne osvoji..5500kn je tad bilo,on ovdje radi za te novce plus jos od nogometa uhvati 2000-2500..sta bi on u Gorici sa 5500kn?
  • Beowulf112
    301
    Kakav je taj Faye iz Kustošije..vidim da index pise da ga zeli Chelsea i Borussija a trener Toplak ga jako hvali
  • Mlađi referent
    10.4k

    Ne znam koliko je bitan lik kaj objavljuje, ali evo kratki osvrt na Bernauera, ima i u komentarima par dodatnih info
  • Droljo
    4.8k
    Eto lijevog beka :lol:
  • OsamŠest
    2.5k

    Pa ja ne znam evo, tvrdi za nekog da je ovakav i onakav, a ne zna da je dešnjak.. Tu se postavlja odma pitanje je li ga ikad gledao? Nevjerojatno..
  • Droljo
    4.8k

    Znači, ništ od lijevog beka. :snicker:
    Kratko vrijeme smo ga imali...
  • OsamŠest
    2.5k

    Vjerojatno će to na kraju ipak bit Faye iz Kustošije.
  • Orc123
    5k
    Dal ima kakva statistika negdje da se vidi kakav je Maxim u zraku/skok igri? Dobiveni dueli u zraku?
  • Laugreano
    1.3k
    https://www.transfermarkt.com/adrian-grbic/profil/spieler/167342
    Da li je neko gledao ovog, ili zna nesto vise o njemu. Prije 2 sezone placen je 9m. Ima dosta dobru statistiku u 2 ligi i ima hrvatsko drzavljanstvo..
  • Mlađi referent
    10.4k


    Slabo, čini se kao tip igrača koji izbjegava duele općenito i više ide na čitanje.

    Sezona 21/22: 0.3 dobivenih duela u zraku po 90 minuta, 28% uspješnost
    Sezona 22/23: 0.5 dobivenih duela u zraku po 90 minuta, 46% uspješnost

    Čišćenja glavom;

    21/22: 0.96 po 90 minuta
    22/23: 0.71 po 90 minuta

    Znači čak više prošle sezone dok je igrao beka.

    Brojke čišćenja su na tragu s ovosezonskim brojkama Josipa Šutala, rekao bi da su nekakav sličan tip igrača, samo je Šutalo duplo bolji.
  • Orc123
    5k

    Tako mi i izgleda, bas neka kopija Franjica sto se tice polivalentnosti. Ni Franjic bas nije bio nesto u zracnim duelima, a Boga mi nije ni Bosko Sutalo bas dominantan u zraku ali da, to u modernom nogometu nije presudno jer se igra puno ubrzala pa pravilno postavljanje ,citanje igre, brzina i tehnika dolaze do izrazaja...primjera radi Lauritsen je bio neprikosnoven u zraku ali spore noge za popizdit, a i takav je bio za nas pojacanje i dobra kupnja na kojoj smo i zaradili. Maxim mi se cini polivalentan igrac koji bi mogao participirati na vise pozicija tokom sezone i potencijalno bi mogao biti veliko iznenađenje....da jos jedan primjer a to je Ristovski sa svoja 180cm igra odlicno na stoperu....
  • Mulec86
    389
    Zanimljivo je kak se u par mjeseci promijenila šablona za novinske natpise kad je u pitanju dovođenje igrača u Dinamo. Od raznih "kapitalaca" , "mega transfera" u obliku Addya do "anonimnog stopera koji je ispit za Šimića" ,a još veće čuđenje nastaje kad se spomene da je za igrača pod ugovorom plaćena vidi čuda..
    odšteta-nemoguće,nestvarno...
  • Armagedon13
    958
    Medo javlja da je Bjelko stigao u Zagreb po Petka i još jednog igrača
  • dZg1986
    384
    Vratit ga odma prema Turskoj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.