• Bosna86
    11.6k
    Vidim da se praviš pametan pa nema potrebe za daljnjom raspravom… Dođi slobodno u bijelom i stani na sredinu, nema frke
  • masacusec
    3.1k
    Bosna, ne njajke! Ja ću ga prvi prebiti ak ne nosi crninu! :rage:
  • Nino Bule
    11.5k
    Glupe price, na svakoj utakmici su ljudi u dresovima na sjeveru, bolje zavrsit raspravu i to je to.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Zaista niti govorim niti želim govoriti u ime grupe, ali elementarna je stvar da zbog Dinamovog dresa nećeš imati problema niti na jednom dijelu Dinamovog stadiona.

    Kao što ja imam puno majica pa ne dolazim u narančastim i neonskima na Sjever, tako bi bilo čisto razumno i logično da možda za Sjever odlučiš doći u domaćem, plavom dresu, ili jednom u nizu tamnijih dresova koje smo imali zadnjih sezona. Ali ako ti baš jarko želiš doći u bijelom dresu, da svi vide s 500 metara da si bio na utakmici "eno onaj u bijelom dresu" - dođi čovječe u bijelom dresu, kaj da ti velim.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ne znam samo di se stekne ta šizofrenija da Dinamov dres nije dobrodošao na Dinamovoj navijačkoj tribini.
  • Droljo
    5.1k
    E jeste skočili. Bio sam ja na sjeveru milijon puta pa na jugu pa opet na sjeveru dečki. Problema nikad nisam imao. Sad idi neki proglasi da vi se trebalo bit u crnom. Frenda mi neki lik napao na čelziju zbog PLAVE lonsdale majice. Ok svuda ima budala. Mene je smetalo jebanje četničke majke badelju u puli kao i stav tko nije s nama kurva mu je mama i zbog takvih stvari je krenuo lsgano prelaz na istok.... Ma da je to priča za neku drugu temu i raspravu. Tolko od mene na tu temu
  • SAS1987
    13.5k
    Na stadion se može sa svime osim kapa te šalova sa PAOK-a :lol:
  • Vučko53
    172

    Kad vidim pola pola sal s plzena, smuci mi se hha
  • Bosskovitz
    7.5k


    Sjećam se da je svojedobno, još dok je udruga bila u Draškovićevoj, bila akcija oko šalova, ako se ne varam mogao si donijeti onaj kroasan šal s placa kakav je većina furala prije 15-20 godina i s nekim popustom kupiti bar šal... neloša ideja, makar za Sjever na većim utakmicama kad dođu ovi s PAOK i Plzen ikonografijom.
  • Boogieman
    307
    IDEJA živi!
    Grb je loše rezolucije, pa ga nisam zašio (trebat ću nekako nabaviti bolji), nego samo stavio da se vidi kak bi to trebalo izgledati.
    8e21ad61-6ad8-4783-baf5-b47c7a084cac.jpeg
    P.S. Danke Schalke
  • Draž
    1.1k
    Odlično!
    I ja imam tu ideju, sad vidim da se može dobro realizirati. Mislim da je dres bio oko 40-ak eura ako se ne varam. Kakve su im veličine?
    Hvala na potvrdi :wink:
  • maddaddam
    2.9k
    Dugo trazim retro dres sa bijelim rukavima, ali nista jos ne nadjoh.

    Mislio sam sivati grb Gradjanskog, sa sirim obrubom samo je minimalno 20-30kom.

    Ovo mi se cini kako dobra ideja.
  • LM1995
    1.7k
    yttaqogf8mjaby4y.jpeg
    Nešto slično se pojavilo i na sjeveru 26.04. :ok:
  • Bruh
    901
    ajme super je
  • Boogieman
    307
    Je, imaš tu link na dres na P.S.
    Veličine su mrvicu veće nego službeni Adidasov dres, ali ništa značajno. Uzeo sam istu veličinu i sve ok.
    Materijal je malo deblji, gušći, ali nije onaj američki heavy cotton u kojem umreš od vrućine. Nije za termin, al je taman za krstitke, pričesti, krizme i vjenčanja :lol:
    Nešto slično se pojavilo i na sjeveru 26.04. :ok:LM1995
    Pojavilo se to još prije više od godinu dana, ali nažalost ne za šire mase, pa ga nisam upecao.
    Mislio sam sivati grb Gradjanskog, sa sirim obrubom samo je minimalno 20-30kom.maddaddam
    Možemo se dogovoriti preko inboxa ako već imaš neku kombinaciju za izradu, valjda bi nas se našlo nekoliko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.