• superhik
    10.2k
    Problem je u tome što dosta ljudi ne prolazi kroz brojače. Koliko sam vidio, oni koji ulaze na poseban ulaz za sjever dolje i gore za pratnju s djecom nigdje ne "kucaju" ulaznicu
  • Ludovic IX
    5.1k
    evo mogu ti reći ja iz prve ruke

    Dinamo - orijent - zadnje kolo kad je otto bio trener.
    Dinamo - medjimurje , ne sjećam se koje godine ali besplatan ulaz nakon neke europske trkme. Mislim da isto bilo 18k ljudi
  • xavier
    11.1k
    Problem je u tome što dosta ljudi ne prolazi kroz brojače. Koliko sam vidio, oni koji ulaze na poseban ulaz za sjever dolje i gore za pratnju s djecom nigdje ne "kucaju" ulaznicusuperhik

    Da, oni ne prolaze, a kako je netko već napisao, bilo je dosta problema s očitavanjem kodova s ulaznica pa su ih redari morali propustiti i naravno da niti jedan taj nije evidentiran u ukupnu brojku.

    Jednostavno je nemoguće da je jučer bilo "samo" 16.000 ljudi jer ne znam gdje bi točno trebao stati taj ostatak do punog kapaciteta.
  • Guinness
    1.9k
    Znači ljudi dodju sa isprintanom kartom i nece im očitat ako nije isprintana na laserskom pisaču (pretpostavljam)Svi na Sjever

    Pa tko ima problem s tim neka ode na TP i isprinta si ulaznicu.
  • Draž
    1.1k
    Ja sam imao problem sa čitanjem sve četiri ulaznice sa karatane.
  • Nolifer
    6.4k
    Ovo je sve :heart: :fire:

    5xxaqsty4ask9qhk.jpg
  • Keyser Soze
    8k
    Meni je najdraže od svega da je ovakva atmosfera bila na utakmici protiv Gorice i da je došlo 20.000 navijača radi Dinama, a ne Chelsea ili tako nekog. Kasnije i u fan zoni odlična brojka ljudi dočekala igrače i nadam se da ćemo na ovom pozitivnom valu krenuti i u iduću sezonu. Da je danas još uzet titulu u futsalu :ok:
  • DrawTube
    2.7k
    Ove sezone smo na brojačima izgubili možda i 10 000 ljudi ,na svim većim tekmama je bilo par tisuća manje službeno nego zapravo . Šteta je to jer će netko kad kasnije okrene statistiku misliti da nije neki kvantni skok. Međutim napredak se vidi. Ovu sezonu imali smo najveću posjetu unazad 15 godina i 50% veću posjetu od prosjeka 11/12 -21/22
    Naravno, bitno je stanje na terenu, a ne u tablicama


    Kaj se mene tiče, Zapad gore je ispočetka malo podbacio ali na kraju je bila dobra atmosfera i pjevanje. Boysi standarno, a moram pohvaliti Jug koji je stvarno dobar bio. Bljeskalice jesu malo koncertne ali meni je to bilo predivno, kako su tisuće ljudi zabavljale se , slavile i stvorile prekrasan ambijent. Nadam se da će svaka proslava ubuduće na Maksmiru biti protiv manjih ekipa da pokažemo da se može


    Predivno je bilo vidjeti plave majice i dresove po cijelom gradu i satima prije tekme. Vidi se da se budi Dinamo, vidjelo se na tribinama po prvi put i na Kranjči. Sjajno je vidjeti starije generacije kako ih nedavne atmosfere podsjećaju na onaj Dinamo iz 80ih godina. Ako nastavimo rasti kao što smo i počeli samo nebo je granica

    Osim bitnog prijelaznog roka i priprema za Europu, bitno je za koji mjesec napraviti odličnu atmosferu i brojke u Superkupu i otvaranju nove sezone
  • ksapi
    1.9k


    Ova priča oko šankova i cijelog ugostiteljstva je nešto što se mora popraviti.
    Ne samo da treba više šankova/ljudi na tekamama s većom posjetom (mislim da su 2 šanka minimum, čak bi trebala biti i 3), nego se i gastro segment jednostavno mora dići na višu razinu.

    Ponuda je ok (iako osobno mislim da i tu ima puno prostora za napredak), ali kvaliteta je prilično loša, baš se vidi da nitko ne brine i ne razmišlja nešto posebno o tome, nego se ide pristupom 'ma prodat ćemo kakva god da kvaliteta bila'. A cijene su naše prilike sve samo ne niske.

    I još se nadam da ćemo dočekati i alkoholne pive na Sjeveru, od iduće sezone u HNL-u samo su Maksimir i poljud stadioni na kojima se ne toči alkohol :rofl:
  • Olmic
    2.7k
    25kn za pivu , razvodnjenu je sramota.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ja sam bio sa djecom i skenirao sam svoju godišnju, a žena i djeca su prošla bez skeniranja. Znači odmah plus 3!
  • maddaddam
    2.9k
    Kako je neki lik nedavno komentirao na Kranjči - da je pecivo za hot dog starije od nekih prvotimaca Lokomotive

    Šteta što nemamo ugovor sa nekom od boljih craft pivovara da rade Dinamo lager, ali vrhunski.
  • blackbully
    4.3k
    Poezija od gola.

  • Droljo
    4.6k
    Nakon dugog vremena opet bio na stadionu. Prije ružma pa sjever. Baš sam uživao. Hrpa ljudi i sve jebeno. Najs
  • ksapi
    1.9k


    Apsolutno se slažem za peciva, to je sramota da netko uopće daje ljudima besplatno, a kamoli prodaje s takvim cijenama.

    Što se pive tiče, Zagrebačka pivovara je daleko najjača s opremom (točionici, frižideri, šankovi, suncobrani i ostala logistika) pa je s njima iz tog razloga najbolje raditi.
    Žuja nije jedini njihov proizvod, imaju i sami craft pivu, postoje Stella i Beck's kao neke drugačije opcije od klasike, čak i Corona.. to se sve lako može isfurati, samo treba prvo uopće krenuti u smjeru točenja alkohola na Maksimiru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.