• Patak
    2.2k
    Bernays? U finalu sveučilišnog prvenstva protiv FERa za Bernays igrali neki igrači FD. Košarka isto? Baš danas pročitao da Cedevita junior ima drugu momčad koja igra treću ligu i tam im se kale juniori...
  • zgšd
    156
    kaj nije hakk mladost druga momcad cedevite junior? igraju prvu ligu (drugi rang).. mozda netko nekaj vise o tome zna
  • Patak
    2.2k
    Moguće da su druga liga, ne pratim toliko košarku da znam te detalje...
  • Pop corn
    4.8k
    Baš danas pročitao da Cedevita junior ima drugu momčad koja igra treću ligu i tam im se kale juniori...Patak

    Njihova momčad igra drugu ligu (nazivom je to Prva košarkaška liga) pod imenom Mladost.

    Druga momčad KK Dinama igra u trećoj ligi (nazivom je to Druga liga centar) pod imenom Rudoš Bulldogs. U njoj su juniori Dinama, kao i mlađi igrači. Ove sezone su igrali i Stipe Dugandžić (naš play s brojem 55) i Marko Malekinušić (on više nije junior, izlazno je godište bio, nastupio je za prvu momčad pod brojem 9) iz prve momčadi i drugi juniori (tipa Roko Jakšić ili Matija Pavlic koji je nažalost porpustio zadnji dio sezone zbog mononukleoze). Tu igraš protiv drugih juniora, ali i veterana koji udaraju, imaju iskustvo i dobro je to za kaliti se, dobivati minutaže i biti u treningu.
  • Pop corn
    4.8k
    4508uiygklda867p.jpg

    Predsjednik kluba dao intervju o klubu i planovima za budućnost
  • miro
    3.1k
    Možda je već netko i komentirao, ali evo da i ja kažem. Negdje tamo u (bliskoj) budućnosti dva košarkaška kluba se moraju spojit na jedan zdrav način. Hoće li nositi ime Dinamo Cibona, Cibona Dinamo, ili neko treće, manje je bitno. Nakon ovog jučer i svih ostalih kockica koje se počinju slagati, ja ne vidim bolji put za ZG košarku
  • NitkoBitan
    11.7k
    Negdje tamo u (bliskoj) budućnosti dva košarkaška kluba se moraju spojit na jedan zdrav načinmiro

    Vidim tu dvije opcije i niti jedna nije zdrava.
    1. Cibona se spaja sa Dinamom i novi kolektiv preuzima dio/sve Cibonine dugove.
    2. Jedini/jedan od glavnih motiva Cibone za spajanje sa Dinamom je brisanje dugova.
  • maddaddam
    2.9k
    Eh, kad se sjetim izgradnje rukometnog doma na Sveticama prije 15-16g...

    119748.bin.jpg
  • Pop corn
    4.8k
    Možda je već netko i komentirao, ali evo da i ja kažem. Negdje tamo u (bliskoj) budućnosti dva košarkaška kluba se moraju spojit na jedan zdrav način. Hoće li nositi ime Dinamo Cibona, Cibona Dinamo, ili neko treće, manje je bitno. Nakon ovog jučer i svih ostalih kockica koje se počinju slagati, ja ne vidim bolji put za ZG košarkumiro

    Postoji i najbolji put. Da klub sam nastavi rasti po svom četverogodišnjem planu. A ime kluba je bitno i jedino se može zvati KK Dinamo Zagreb.

    Vidim tu dvije opcije i niti jedna nije zdrava.
    1. Cibona se spaja sa Dinamom i novi kolektiv preuzima dio/sve Cibonine dugove.
    2. Jedini/jedan od glavnih motiva Cibone za spajanje sa Dinamom je brisanje dugova.
    NitkoBitan

    Mislim da o tim temama ne treba ni razgovarati. Svatko ima svoj put. Cibona svoj, Dinamo svoj, Cedevita svoj. Gdje će tko doći ovisi samo o ljudima u svakom klubu i oko kluba.

    To je kao da je netko išao s idejom da se spajaju Futsal Dinamo i Nacional ili Futsal Dinamo i Uspinjača.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Kao što je Pop Corn napisao klubovi idu svojim putevima ali moje osobno mišljenje je da ljudi koji su u klubu ne smiju raditi nikakve negativne vibracije između Dinama i Cibone nego trebaju njihove utakmice biti praznik košarke u Zagrebu
  • Pop corn
    4.8k
    Kao što je Pop Corn napisao klubovi idu svojim putevima ali moje osobno mišljenje je da ljudi koji su u klubu ne smiju raditi nikakve negativne vibracije između Dinama i Cibone nego trebaju njihove utakmice biti praznik košarke u ZagrebuZagreb1992

    Nikad iz KKDZ nije stigla niti jedna negativna stvar o Ciboni, dapače na inzistiranje KKDZ-a je onda još u Kupu Krešimira Ćosića bila organizirana zajednička presica da se afirmira ta utakmica.

    S drugom stranom se nitko u klubu ne zamara dok se pređe granica i počne lagati i izmišljati.
  • Pop corn
    4.8k
    I dosta o drugim klubovima u topicu koji se bavi jednim klubom.
  • Zagreb1992
    1.2k
    Nego pitanje samo...ima li KK Dinamo kroz par godina možda želju zaigrati u Alpe Adria Cup ? za početak naravno
  • Pop corn
    4.8k
    Nego pitanje samo...ima li KK Dinamo kroz par godina možda želju zaigrati u Alpe Adria Cup ? za početak naravnoZagreb1992

    Jasno da ima. Logičan slijed bez preskakanja stepenica. Em razvoj igrača i momčadi, em pozicioniranje u tom dijelu Europe, stvaranje networkinga, učenje....
  • Zagreb1992
    1.2k
    Dinamo je najviše otpora pružio Zadru u playoffu hahha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.