• Neki tip
    19.4k
    Ljudi ja nisam ni znao za ovu temu, pa ovo je atmosfera jbt, živjeli li svi, piva nije nego Pepsi, treba šljaka do 6 a onda kući me u spremati za večeras uz tekmu, piva je naravno hladna Ko žiletKujtim Shalla

    Hebomepas ako ti nisi uzeo i štogod žešće od pive, a kamoli Pepsi.. :brow: :lol: Dobrodošao na novootkrivenu temu, uklopit ćeš se, tu ionako uglavnom samo baljezgamo. :wink:
  • plavi67
    920
    kujtime dobrodošao na ovu temu, vidimo kod tebe je već veselo, a di je tekma večeras :D i kod mene se pivica hladi od jučer navečer
  • Rex Ramae
    2.5k
    Prvo treba u 6 gledati Zrinjski i navijati da kup ode u zapadni dio grada na Neretvi. :victory:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    haha ma nisam, samo sok na žalost, pivo tek poslije 6 stari jer Tad žena ide na posao
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    I hvala svima na dobrodošlici ekipa
  • masacusec
    3.1k
    Tad žena ide na posaoKujtim Shalla

    Dobro se ti usudiš zdrmati pivicu kad žena pobegne na posao...
  • Salva
    2.3k
    Kujtim i Majki, prva linija Zonedinamo !
  • Droljo
    5.1k
    Samo novčanik sa grbom i u tomi po vopi. Hrabro i uzdignutog čela! U boj u boj
  • Majki2111
    2.6k
    U zadnjih 2 mjeseca talno mi uletavaju neke, hoće se ljubit, samo nisu zgodne neš... :sad:

    "Ja sam se danas odlučila ljubit s tobom"
    "Može..."

    Treba iskoristit priliku..
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Haha majki samo oštro i na prvu, a po jutru se dan poznaje, i Ljubljenje se računa Ko ubod, što je čovjek stariji standard niži
  • Somport
    556
    Kaj god napišem uvijek nešt bude, ekipa se rijegko složi, tqk da ne znam kolko smisla ima...Majki2111

    Možda nema smisla, ali pišam od smijeha svaki put. Moj savjet ti je da prihvatiš da te ekipa ne shvaća ozbiljno i idi dalje. Kome smeta, nek se makne s kompa i malo u svijet.

    Ne daj se Majki!
  • Droljo
    5.1k
    Baš. Meni su majkijevi upisi kvalitetni i na mjestu. Samo jako
  • Markelo
    2.5k
    Pa jbt dok se ovdje neki bave visinom trave u Zagrebu i klimatskim promjenama, Majki se bavi ženama. Čovjek je htio lubrikant i na teren stavit, tu vidite da je riječ o vrlo, vrloooo iskusnom igraču
  • Gelipter
    3.5k
    Moram priznati "malo" sam ljubomoran na majkija i zbog žena koje mu ne daju mira pa ne stigne pisati ovdje i zbog javne podrške koju dobiva od suboraca s foruma. :snicker:
  • superhik
    10.4k
    javne podrške koju dobiva od suboraca s foruma. :snicker:Gelipter

    Kad Majki trpa, trpa cijela Zona :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.