• Bosna86
    11.6k
    U Berlinu ima natpis na ulazu u tursko arapski dio grada koji ide otprilike ovako, To sto sto na tabli piše Berlin, ne znaci da ste u Njemačkoj
  • Tom Hanks
    2.7k
    Kreuzberg pretpostavljam?
  • Bosna86
    11.6k
    Neukoln, ali nije neka razlika
  • Krizy
    38.1k
    Glupa Angela Merkel

    https://www.unzensuriert.at/178224-fachkraefte-offizielle-zahlen-zeigen-so-gut-wie-kein-fluechtling-geht-arbeiten/

    “Izbjeglice” nisu obogatile tržište rada. Ako uzmete u obzir da je 2022. godine podneseno 112.272 zahtjeva za azil, a od siječnja 2023. gotovo 93.000 stranaca bilo je smješteno u osnovnim službama, broj tražitelja azila koji su bili zaposleni u Austriji čini se sramotno niskim. Samo 1.591 osoba je dobila radnu dozvolu. Na dan 31. prosinca 2022. godine bilo je zaposleno ukupno 849 tražitelja azila s radnom dozvolom.

    Paraziti koji dobiju novac da ubijaju, siluju i kradu. Čast izuzecima.
    Valjda 2/3 (ne znam jel se što promijenilo u međuvremenu) su muškarci između 15 i 25 godina, a žene, djeca i starci ne bježe od rata.
    Broj ubojstava, silovanja, krađa i kaznenih djela općenito je jako porastao od 2015.
    Mnogi od njih su se prijavili pod par imena i tako dobili naknade koje su bile usmjerene na par osoba, a zapravo bi ih koristila jedna osoba.
  • Stihl
    3k
    @ZGBhoy
    Od svih migranta koje sam testirao u to vrijeme (oko 2000 njih) sam uzeo možda 50, sve ostalo nije sposobno ili nije imalo volje Radit
    Ma nee, to nije moguće...to su neke ultradesničarske teorije zavjere
  • xyz
    840


    Čekaj, pa što nisu gotovo isključivo dolazili liječnici i inženjeri. Pa koje su to fakultete završili kad nisu sposobni raditi i nezainteresirani su za rad. Hm, čudno...
  • masacusec
    3.2k
    Njihov je problem autogetoizacija, sami se segregiraju, grupiraju i "kuju" vlastite planove ne poštivajući autoritet legislative zemlje u koju su došli i u kojoj su stranci. Bunt domicilnog stanovništva protiv takovih došljaka a priori je kvalificiran kao rasizam i tu europske države (izuzev iznimaka) ne štite svoje građane, naprotiv!
    Bojim se da povratka nema.
  • NitkoBitan
    13.1k
    Bojim se da povratka nema.masacusec

    Ima ali je dosta radikalan. Tko zna sta buducnost nosi :smile:
  • DrawTube
    3.3k
    Nikad nisam i nikad neću stavljati njih i Nepalce u istu rečenicu. Nepalci su ,zasad, gospoda i primjer vrijednih ljudi naspram njih

    Vidjet ćemo hoće li ostati tako
  • Dinamosaur
    1k
    A di si se tog sjetio!? :razz:
    Nisam ga vidio a ni okusio nažalost već 4-5 god. To je bio LJUT ćips! (najljuci koji sam probao)
    Ovi svi današnji nisu upola ljuti( cak ni onaj hot/spicy) a 99% ih ima neki okus po ribama
  • vjeko1701
    5.9k
    Ova tema ko ručkovi u mojoj obitelji...pola stola o politici, pola o hrani xD
  • Dinamosaur
    1k
    Znamo kako to završi na fajruntu
  • Dinamosaur
    1k
    Jel taj uopće još postoji? I kakve veze ima sa Srbijom, proizvodnja tamo il kaj?
  • Captain America
    14.6k
    Brend je iz BiH (postali su dio PepsiCo kasnije), al su bili rašireni po svim ex-yu državama.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Čekaj, pa što nisu gotovo isključivo dolazili liječnici i inženjeri. Pa koje su to fakultete završili kad nisu sposobni raditi i nezainteresirani su za rad. Hm, čudno...xyz

    Citaj kaj je Masacusec ispod tebe napisao, a kaj se Doktora i Inzenjera tice, od tih ca 2000 osoba njih trojica su bili dvoje ucitelja i jenda uciteljica koji su pobjegli od Erdogana iz Turske.
    Ostatak veli ja sam ovo ja sam ono po struci a nemres potvrdit.

    Ja tvrdim iz osobnog iskustva da oni dolaze samo zbog Socijalnog Sistema u Njemackoj i drze se samo svojih sunarodnjaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.