• Draž
    1.1k
    Žan Vipotnik u razgovoru za slovenski portal Nogomania je rekao: "Želim otići u klub koji vidi nešto u meni i koji daje priliku mladim igračima. Dinamo je definitivno takav klub. Promijenili su trenera, a Igor Bišćan je vodio hrvatsku mladu reprezentaciju. Naravno, još je rano za takve priče, a u obzir ću sigurno uzeti i kvalitetu lige i kvalitetu života u gradu u koji odlazim".

    Dotaknuo se i interesa srpskog prvaka: ''Lijepo je čuti da se takav klub za tebe zanima. Crvena zvezda će sljedeće sezone igrati u Ligi prvaka, a to je zaista veliki klub koji je bio i prvak Europe. Sve to ćemo uzeti u obzir i moj agent i ja donijeti najbolju odluku za moju karijeru.''
  • Ali
    1.9k
    Ha ha večernji toliko nagađa da su ova trkeljanja dolazi/ne dolazi, odlazi/ne odlazi uvrstiti u novu rubriku "ostali sportovi".

    zf6r4wz8egu4caq3.jpg
  • Ali
    1.9k
    Inače kad su transferi u pitanju, mislim da bi SD Dario napravio veliki korak kada bi imenovao Eduarda za scouta ili pomoćnika SD za juznoamericko tržište.

    Dokazani je dinamovac, ima dobre konekcije u Arsenalu, poznaje i neke ljude u klubovima u Brazilu. Zašto da stalno kupujemo u RH ili susjednim zemljama. Siguran sam da ima nekih mladih hitrih krila koje je Arsenal pratio i blizu su dolasku u topnike ali bi ih ovi željeli još malo probati u nekom drugom klubu poput Dinama.

    Ako želimo biti redoviti sudionici LP trebamo u ofenzivnim ulogama mlade i brze brazilce, nemremo lovom parirati velikim klubovima ali taj bazen je ogroman i sigurno bi se našao neki nadarenim klinac koji bi mogao sutra biti ono što je bio Dudu
  • The Undertaker
    4k
    U Večernjem je Dea Redžić urednica. Ne znam što očekujete da će pisati.
  • Patak
    2.2k
    Sezona kiselih krastavaca je ove godine krenula ranije nego inače...
  • superhik
    10.2k
    tko nam kriv što smo naslov osvojili prerano :lol:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Tironi piše da smo ponudili 2,8mil i dodatne bonuse za Vipotnika, ali da nije dovoljno.
  • blue heart 72
    1.3k
    slažem se za Žana. Definitivno bi ga uzeo prije nego Vipotnika, pogotovo jer im je slična cijena
  • Klenx
    4.1k
    Tironi piše da smo ponudili 2,8mil i dodatne bonuse za Vipotnika, ali da nije dovoljno.Keyser Soze

    Maksimalno korektna ponuda od naših, još ako je neki igrač uključen više ni cent ne bi dao.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    i otići će u zvezdu za 2 milje i postati njihov rekord transfer. Svaka čast Dariu ako je istina. Nitko neće nabijati lude cifre dinamu, na kraju svi završe u racku za manje
  • miro
    3.1k
    Mislim da smo dali i više nego korektnu ponudu, pogotovo što su tu i neki bonusi koji su vjerojatno vrlo realno ostvarivi (ulazak u LP mi pada na pamet). Sviđa mi se kako smo se postavili u ovom slučaju
  • NitkoBitan
    11.9k
    Da ih barem izvucemo u kvalifikacijama za LP :cool:
  • Armagedon13
    958
    Prva sapunica -the end
  • BBBaranja
    1.9k


    Neće moći u kvalifikacijama,oni imaju direktan plasman za iduću sezonu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.