• cron1ck
    1.5k
    Slazem se da ce biti tesko, treba tamo biti duplo bolji nego danas da bi se pobijedilo, ali opet s druge strane i da smo pobijedili danas ne bi tamo isli sigurno na neriješeni rezultat, tako da rezultat je aktivan treba biti optimistican.
  • Carrasco
    4k
    Nije isto igrati kad iza sebe imaš Theopila i Dilavera ili kad imaš Perića i Leškovića uz dužno poštovanje prema ovoj dvojici al ekipa nema tu sigurnost kao kad igraju Theopile i Dilaver.
  • Maki17
    174
    Hajro iritantan do bola. Bez ikakve volje. Nadam se da Bjelica to neće više trpiti.
  • markoli
    1.6k
    Mislim da će nam trebati Kadzior u uzvratu, pogotovo ako u prvih 45 minuta ostane bez golova.
  • Morales7
    184
    Nije to bilo baš tako loše, ali daleko od naših najboljih izdanja. Rebrov je taktički nadmudrio Bjelicu jer stvarno smo predaleko stajali od igrača. Najbolji komentar je dao Bjelica kad je rekao da je bilo puno trčanja u prazno. U uzvratu očekujem Moru umjesto Gojaka, Olma na krilu i Majera na desetki. I u obrani Dilaver umjesto Leška. Moramo ih stisnuti od prve minute jer kad god smo pravilno odradili presing oni su izgubili loptu
  • deda
    27.5k
    Moramo dignuti homogenost, agresivnost i efikasnost za 20% i to će donijeti pobjedu. Da se izrazim matematički.
  • xavier
    11.1k


    Ma krajnje je jednostavno...ako u Mađarskoj zabijemo gol i ne primimo ga, garantiram prolazak dalje :wink:
  • Zdravko Maček
    117

    To je u rangu one Ćosićeve protiv Bruggea...ako ne griješim išlo je ovako nekako:
    "Malo sam gledao statistiku Bruggea u posljednjim utakmicama, i na svim utakmicama u kojima nisu primili gol su pobijedili ili igrali nerješeno"

    Amen
  • xavier
    11.1k
    To je u rangu one Ćosićeve protiv Bruggea...ako ne griješim išlo je ovako nekako:
    "Malo sam gledao statistiku Bruggea u posljednjim utakmicama, i na svim utakmicama u kojima nisu primili gol su pobijedili ili igrali nerješeno"
    Zdravko Maček

    Nemoj ismijavati čovjeka, lijepo je izvukao tu statistiku :rofl:

    Da završim s onom starom..."mi napadači garantiramo barem neriješeno ako obrana ne primi gol" :cool:
  • deda
    27.5k
    Da se izrazim seljački, treba pobijedit i gotovo. :cool:
  • deda
    27.5k
    To to, to sam tražio :lol:
  • 000
    941
    Ili ona: Sjeti se da efekt iznenađenja donosi pobjedu i u najtežim bitkama! - Jerry Drake alias Mister No

    Baš mi loše pao remi, možda i teže od poraza.
  • SAS1987
    13.2k
    Lešković je jučer opet bio vrlo loš, na rubu drugog žutog, onaj crnac ga je motao kako je htio. Ali dobro, za njega znamo da je limitiran igrač. Više me brine pristup nekih igrača kojima se ponekad ne da potrčati (Hajro i Petković) i neki koji igraju privatne utakmice (Gojak). Nije mi jasno kako je moguč takrav pristup u utakmici koja je potencijalno vrijedila 20 000 000€ - 30 000 000€.
  • deda
    27.5k
    Pokraj mene jučer bilo 5 Slovenaca koji su žestoko navijali za Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.