• Jaki
    100
    Glavno da su rekli prazan stadion sta reci vise za Dania Olma doktor nogometa ajmo jos jedan.
  • platini
    230
    Steta, nakon postignutog gola igrali smo preofanzivno i to nam se obilo o glavu.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    jebem ti taj Dibus više lik brani ko lud...
  • EastsideZg
    166
    Za mene su odigrali katastrofalno. Ide mi na zivce vise ta defanzivna igra protiv ekipa koje su barem dva koplja slabije. Cim ih stises ne mogu 3 dodavanja sastavit.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ček jel ja gledam neku drugu utakmicu? komentator veli Leovac najoblji igrač na utakmici?!?!?
  • platini
    230
    Zamjenio ga je za Stojanovica
  • Dudu
    2.6k
    Šteta zbog primljenog gola, nedostajala završnica, al rješavamo to u Budimpešti.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Previše promašenih šansi.
    Stojanović danas Dani Alves.
    Bit će teško tamo ali 0-3 je moja prognoza.
  • Jaki
    100
    Moje misljenje je da smo se previse povukli nakon 1 0 pogotovo jer ovi nisu tako dobra momcad za povuc se tu se mora dar bar 2 gola i jurisat po treci,Hajrovic danas uzasan
  • Jaki
    100
    Siguran sam da cemo tamo dobit to.
  • Jaki
    100
    Dobar je bio i Leovac
  • Infinity
    15.2k
    Meni je ovaj rezultat sramota. Trebalo ih se napunit, vidjelo se od pocetka sa nemaju kvalitet o jos su se i usrali. Kako je vrijeme odmicalo sve su se vise opustali.

    Tjesi cinjenica da je Dinamo bolji vani i da ce ih sa 100% gasa dobiti. Ovo danas nije bilo ni 70%.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ne shvacam zasto ste svi tako optimisticni oko uzvrata... Ja mislim da cemo se jako muciti tamo za taj jedan gol, al vidjet cemo.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ma nismo imali sreće danas jebiga, mora se pobjedit druga inače nemamo šta ni tražit u LP

    mene jedino živciralo nezalaganje Hajrovića, Gojak koji je dobro počeo i onda nesto, i Oršić koji je odigro očajno
  • andy
    100
    Mislim da budu madjari sasvim drugacije igrali...danas im je dinamo previse posjed lopte dopustio a odigrali su to kaj im trebalo... i to je zabit taj gol
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.