• Crusades1986
    9.7k
    Na prve dvije utakmice danas u Engleskoj 14 golova, a na trećoj u 25. već tri gola...
  • Nousername
    613
    josuqpn7xtip2eqs.jpeg
    Mene bude sramota kad vidim da jedna Zvezda pa i Celtic imaju izravan plasman,a mi se svake godine mucimo kroz kvalifikacije.Naravno mi smo tu najmanje krivi za takvu situaciju
  • BornaPŽ1986
    1k
    Mene bude sramota kad vidim da jedna ZvezdaNousername

    Vidjet cemo kako ce im proci klubovi sad u europi, kako sad odigraju tako ce im i biti kroz par sezona dok se budu gledali novija postignuca, mozda se lako vrate u proces kvalifikacija i pretkola. Vec sam pisao da smo i mi imali odlicnu situaciju sa 2 kluba u LP pa se to moze i njima dogoditi.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Mene isto sramota, kad god se priča o tome ja se pokupim.
  • plavi67
    920
    na koju foru cigani i celtic imaju direktan plasman? koliko pratim, oboje imaju loše rezultate godinama u eu...
  • Mali Zeus
    9.6k
    na koju foru cigani i celtic imaju direktan plasman? koliko pratim, oboje imaju loše rezultate godinama u eu...plavi67

    Celtic je redovito u LP, a i Rangersima je išlo dosta dobro u Europi prošle godine konkretno, a Partizan i Zvezda bilježe dobre rezultate u Europi zadnjih par godina, jednostavno pumpaju koeficijent.
  • Papastrumf
    9.6k
    na koju foru cigani i celtic imaju direktan plasman? koliko pratim, oboje imaju loše rezultate godinama u euplavi67

    Na istu foru na koju će i Newcastle, koji godinama nije igrao europska natjecanja, a to je nacionalni koeficijent.
  • plavi67
    920
    aha, vidiš, tu smo mi nažalost solisti ...nema nam ko pomoć , jedino nam mogu odmoć :lol:
  • Ludovic IX
    5.3k
    mi ako uđemo u LP i ne prezimimo, gubimo hrpu bodova. za bodove bi bolje bilo EL ali jebiga, ja bi uvijek radije LP
  • ZGBhoy
    1.7k
    Celtic redovno igra Europu a i Rangersi su pokupili dosta bodova za Skotsku kroz ulazak u Finale Europske Lige 2022
    celtic imaju direktan plasmanplavi67
  • xavier
    11.1k
    mi ako uđemo u LP i ne prezimimo, gubimo hrpu bodova. za bodove bi bolje bilo EL ali jebiga, ja bi uvijek radije LPLudovic IX

    Novac, bodovi...ja želim pobjede i prolazak skupine, a ne ovo dvoje. Iskreno se nadam da većina navijača razmišlja kao ja.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja bi iskreno bio zadovoljan da udemo i u Conference Ligu, mozda bi cak imali i sanse da je osvojimo
  • Mali Zeus
    9.6k
    Daj mi samo pobjede
  • Ludovic IX
    5.3k
    ja želim pobjede u LP.. smatram da je dinamo ta razina. pa ako baš i nejde, da se trećim mjestom prebacimo u tu drugu europsku ligu.. ali uvijek želim natjecanje na najvišoj razini.

    moramo bit svjesni da to 29.mjesto nećemo održat čak ni trećim mjestom u LP u par sezona..
  • ZgBlue
    484
    Novac, bodovi...ja želim pobjede i prolazak skupine, a ne ovo dvoje. Iskreno se nadam da većina navijača razmišlja kao ja.xavier

    Vjerovatno zujim, al ja sam to sebi ovako shvatio...Želim imat velike mišiće, al ne želim da mi ribe prilaze na plaži :lol:

    Meni su novac, bodovi i ostalo samo posljedica dobrih igara i pobjeda. Naravno da navijam da svaku utakmicu dobijemo i prođemo skupinu, al ako mi priđe riba naravno da ću ju povalit. :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.