• xavier
    11.1k


    Krivo si shvatio. Napisao sam da ću uvijek birati prolazak skupine EL u odnosu na veći novac u LP gdje neću proći skupinu.
  • Krizy
    36.7k
    Na današnji dan prije 15 godina
  • Mali Zeus
    9.8k
    Prije arapske love.
  • agramZ
    2.3k
    za koju godinu cemo se tako sjecati i newcastle-a.
  • Guinness
    2k
    Prije arapske love.Mali Zeus

    U tom trenutku tajlandska lova, sadržao se godinu dana pa preprodao arapima. Nije City bio toliko loš te sezone, završili su deveti i igrali Kup UEFA nagodinu.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Corluka je igrao tu utakmicu za City :grin:
  • Droljo
    5.1k

    Kakva el. Uvijek ali baš uvijek lp. I svaki put ću brijat da osvajamo! Ako ne znaš, budem ti ja rekao; nemremo bit prvaci svijeta ako ispadnemo u europsku ligu u kvalifikacijama za ligu prvaka. Jednostavno pravila ne dopuštaju
  • NORTE
    9.3k
    Premijer liga BiH se igra trokružno??? :roll:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    da, i zbog toga proljetni dio sezone počinje oko 20.02, inače bi završili sredinom Travnja.
  • Infinity
    15.3k
    Da. Nakon sto se smanjio broj klubova na 12 isle su dvije testne sezone s dvokruznim sistemom, pa plus deset kola kroz ligu za prvaka i ligu za opstanak.

    Nakon toga su uslijedile dvije testne sezone s trokruznim sistemom, te je ustanovljeno da je trokruzni sistem bolji i igra se i danas.


    To nije tocno. Kakve to veze ima? PL se igra 33 kola, igrala se 30 kola do prije par sezona.

    PL ima jako dugu zimsku pauzu zbog losih terena u ligi i to je jedini razlog zasto zimska pauza pocinje rano, a proljetni dio kasno. Jos ces nekoga uvjeriti da se igra 20 kola ukupno, a ne svega tri kola manje nego sam HNL.

    U BiH mnogi zagovaraju da se sezona igra proljece - jesen i da u toku ljeta ne bude pauze, ali su se iz Saveza ipak sjetili srediti terene i valjda cemo uskoro nogomet gledati i pocetkom kalendarske godine.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    To nije tocno. Kakve to veze ima? PL se igra 33 kola, igrala se 30 kola do prije par sezona.

    PL ima jako dugu zimsku pauzu zbog losih terena u ligi i to je jedini razlog zasto zimska pauza pocinje rano, a proljetni dio kasno. Jos ces nekoga uvjeriti da se igra 20 kola ukupno, a ne svega tri kola manje nego sam HNL.

    U BiH mnogi zagovaraju da se sezona igra proljece - jesen i da u toku ljeta ne bude pauze, ali su se iz Saveza ipak sjetili srediti terene i valjda cemo uskoro nogomet gledati i pocetkom kalendarske godine.
    Infinity

    Pa znam ja koliko se kola igra. Al nisam iskreno znao razlog radi tih pomenutih terena, kontao sam da zato sto ne igraju četverokružni da zbog toga kasnije počinje.

    A tereni... stvarno jesu oranice makar na TV-u Grbavica i Bilino uređeno prije tekme izgledaju ko Wembley nasrpam ostalih :rofl: .

    Kad se već u savezu sjete svega, znal se šta kad će var i ispravnije sudije uvest, pošto vidim da mnogo se negoduje u posljedne vrijeme :smile:
  • Infinity
    15.3k
    Nisi znao, pa si u maniru vrsnih novinara bacio bilo kakvu informaciju. Pogodio si faks koji ides :lol: :lol:

    Tereni su najveci bol nogometa u ovoj drzavi. Ove sezone je odgodjen pocetak proljetnog dijela u Drugoj ligi FBiH Centar. Razlog su bili tereni, tj. lose vrijeme. Vjerujem da to nije jedina grupa treceg ranga u kojoj je pocetak pomjeren, ali igrom slucaja znam da kod njih jeste.

    Ranije se dogadjalo da se pomjeri Prva FBiH i Prva RS. Nisam 100% siguran, ali mislim da se jedne sezone pomjerio cak i pocetak u Premijer ligi.

    Klima u drzavi je takva da jednostavno trebas vrhunske terene da bi se moglo igrati, a vrhunski teren nema skoro nitko, pogotovo ga nije imao do prije par mjeseci.

    I sad se s nekoliko novih terena nije rijesio problem, jer i dalje imas klubove koji bi te ugostili po blatu.

    Najgore mi je kad dodje ljeto, pa se radnik na odrzavanju taj dan osjeca dobro, pokosi ga, uvalja, markira linije i onda se klubovi po Facebooku kurce top terenima. Najcesce vidim 'top teren' na Pecari, a ako par dana pada kisa imaju krmetnjak.

    Nije zdravo, ali bi obavezno uvodjenje plastike mozda bilo najbolje rjesenje.
  • Nino Bule
    11.6k
    Rangers celtic 5. minuta vodi rangers, inace utakmica krenula eksplozivno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.