• og1986
    2.9k

    To se slažem thumbnailovi na YouTubeu su odlični.
  • Mrvica
    3.1k
    Thumbnailovi su pun pogodak!
  • deda
    27.5k
    Koji kurac je thumbnail, daj govorite hrvatski. Ništ vas ne kužim.
  • Captain America
    13.3k
    Sličice na YT koje klikneš da otvoriš video :grin:
  • superhik
    10.2k
    nešto kao omot na ploči iz tvog vremena :razz:
  • Krizy
    35.1k
    Evo primjer razlike

  • Eduardo
    17.2k
    baš kako kažeš stigli thumbnailsi 'napokon' i izgledaju jako dobro. Što se tiče grafičkog smjera kojim se krenulo ne mogu ga okarakterizirati kao nešto loše. Bilo je tek par objava i ova za Hajduk je možda i najlošija. Za Sammira mi je npr. bila nekako simpatična, ona kad Ademi predaje kapetansku traku Liviju odlična... Za konačni sud dajem si još vremena, ali kao što reče netko moglo bi postati kičasto i neukusno ako se pretjera. Uglavnom, nije loše. Ima tu dobrih stvari. Za razliku od dosadašnjeg rada ovdje ima nešto inovativno i kreativno. Bar su u ovom segmentu potencijalni propusti bezbolni, mogu se ispitivati nekakve granice. Uostalom, na greškama se uči, a mi možemo ukazati na iste i potaknuti i usmjeriti odgovornog u pravi smjer. Eto, ja se nadam da budu ovog mladića uključili u izradu novog kalendara npr. jer je ovogodišnjem kronično falilo mašte i 'umjetnosti'.
  • Robi T
    209

    Sve je bolje od one twitter najave zadnjeg derbija u Splitu.
    Još bolji je bio odgovor Lokomotive.
    Ova najava je odlična!
    e83641amcqmoefpg.jpg
  • Pop corn
    4.8k
    Ispunila je grafika svrhu :rofl:

    57m6fmkqqgft7rh9.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Jel ih i ovo vrijedja?
  • Nevo7
    570
    bilo bi fora da su ukomponirali igrače i Poljud na Ivkovićevu sliku "Dolazak Hrvata na more", ono Poljud u daljini na obali, crkva sv. Duje pozdravlja šampione, riva sa plavim dimom, a Livi pokazuje Mišiću prstom u Poljud
  • Pop corn
    4.8k
    Jel ih i ovo vrijedja?Infinity

    ocito
  • Infinity
    15.2k
    Da mi je diktatura na Zoni, ovakvi ne bi dobili ni najmanje prostora ovdje. Ne bih ga zelio citati ni da nas kuje u zvijezde.

    I zao mi je sto je tako, al na Zoni previse prostora i paznje dobivaju oni koji to ni najmanje ne zasluzuju.
  • Infinity
    15.2k
    @Krizy, nisi morao odmah obrisati post :rofl:
  • Krizy
    35.1k
    :lol:
    A ionako sam napisao, pa pola obrisao i mislio hoću li objaviti da oni koji ne znaju vide kakav je to jadnik. Ali bolje da mu ne dajemo pažnju, definitivno si u pravu :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.