• OsamŠest
    2.5k
    Kad im već juniori nisu pokazali kak se dižu titule, mi ćemo im doć na prezentaciju.
  • Bosna86
    11.5k
    Samo jednu zelju imam, moj zivote ludi… 0:3 nekad oko 70e i kolektivno napuštanje istoka i zapada
  • Nino Bule
    11.3k

    Nije leko gup, zna da je titula nerealna, nece se on otvarat pod svaku cijenu
  • Bosna86
    11.5k
    Nije leko gup, zna da je titula nerealna, nece se on otvarat pod svaku cijenuNino Bule

    Sto je najgore jest… On i kumasin mu Tudor su dvije tvrdoglave mazge koje to puno ne dira, sto nama savršeno ide u prilog
  • Jurki
    8.4k
    Imamo bekove, imamo halfove, imamo forove.. sto daju golove.. hocemo golove.. hocemo pobjede.. hocemo titulu i ove godine..
  • San Lorenzo
    11k
    Dobro je da se tatica danas vratio da malo protegne noge i osjeti loptu, tih par minuta mu je sasvim dovoljna priprema za poljud.
  • miro
    3.1k
    Ma nema šanse da se otvori, mislim da još ima traume od Maksimira
  • db-izbjeglica
    12.6k
    A mora se otvoriti, šta će drugo, moraju ići na pobjedu ako se žele sačuvati plavih orgija u splitu?

    X mu je isto kao i poraz, gledat će proslavu titule na sred poljudske wc školjke...
  • blackbully
    4.4k
    Tko će dočekati nedjelju...
  • Nino Bule
    11.3k

    Tvrdoglav je dovoljno da je guro svoje ideje dosta dugo i gubio gadno, prilagodio se on ipak malo vise od kumasina mu.
  • Infinity
    15.2k
    Naravno da zna da im titula nije realna, ali isto tako zna da bi bio veliki grijeh da Dinamo digne titulu na Poljudu. Zamisli 0-0 u utakmici u kojoj nije bilo ni prave prilike. Razapeli bi ih. Oni sad imaju samo jednu misiju, a to je da Dinamu odgode proslavu titule.
  • Markelo
    2.5k
    Čovjek se nije zatvorio ni kad je u Zagrebu jedva nekako sklepao momčad, ne vjerujem ni da će na Poljudu. A ako mi upalimo mašinu, moglo bi to opet ružno ispast za magarad
  • NitkoBitan
    11.8k
    gledat će proslavu titule na sred poljudske wc školjke...db-izbjeglica

    Mi smo "gospodski" klub, nece biti dizanja pehara na Poljudu...
  • Jurki
    8.4k
    nece biti dizanja pehara na PoljuduNitkoBitan

    Nemoj biti takav.. pa to im je jedina sansa da vide kak zgleda pehar namjenjen prvaku Hrvatske.
    Zamisli si kolko bu torcide na stadionu prvi put vidjela u zivotu kak zgleda taj pehar uzivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.