• Svi na Sjever
    2k
    Ja mislim da su mnogi prekritični sa Drmićem pogotovo ako uzmemo njegovu minutažu u obzir.
    Zašto on nebi eksplodirao sljedeću sezonu pogotovo ako ode Petković?

    Sezona adaptacije prolazi ja vjerujem u Drmićeve brojke sljedeće sezone,treba nam svima malo više strpljenja,veći mi je zicer da će Drmić zabit 15 golova sljedeće sezone nego Vipotnik.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Evo i ja ću odigrati sa 43 sezonu za olimpiju ako treba da vipotnik dodje. Firma neće imati valjda protiv da vikendom odigram tekmu a ako baš završimo u Europi, uzet ću i godišnji.

    Ako već guramo sve pod račun, možda i mene prime
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Frigan, navodno, nije klasicna spica nego krilo :lol:
    Vidjet cemo i jel se sta kuha oko Orsica, uglavnom ulaz mora konacno proradit i to planski i to onako kako je Simic najavio - mladi, potentni + iskusni. Hocu krilo fizicki mocno i prodorno ili odgovorno sa sutinom Orsica, hocu beka lijevog koji ore gore dolje i razbijaca u sredini da rastereti malo Misica. Mislim da bi time i napad dobio boje u obraze.. pa bili to i dalje Petko i Drmic ili Vipotnik il koji kurac.
  • Ludovic IX
    5.9k
    pa nije drmic zaboravio igrati nego mi igramo 100% drukčije neg rijeka lani npr. On je dobivao lopte u 16 a kod nas takvih lopti ima 3 po utakmici i jebiga ako sjwbe, sjebe
  • Mlađi referent
    11.2k
    Za Vipotnika ne mogu reći jer sam ga gledao u dvije i pol tekme, ali meni Frigan uopće ne ostavlja dojam da je pojačanje za Dinamo i da bi se bolje snašao od Drmića. Kad se stavi još u kalkulaciju cijena, strah me tog transfera.

    Edit: na zimu sam rekao da Frigan, ali tek na ljeto kad vidimo kak će se razvijat. Dva mjeseca kasnije, on je meni manje za Dinamo nego tad.
  • Ali
    2k
    Kak se mi kao navijači lako upecamo. Svi redom na forumu vrhunski scouti, manageri, treneri, financijasi,.. :wink: mislim da se netko ne uvrijedi i sam spadam u istu skupinu "experata".
    Već desetak stranica, Vipotnik, Tolić, Drmić, Frigan, Kule...
    a svi osim drmića , bez ijedne sezone u ozbiljnoj ligi, a padaju cifre oko 5 milja... a istovremeno bi većina bila zadovoljna ako dobijemo 5 za Petka... sve kad pogledaš tatrane u miru nema smisla... Priča se kak je Drmić skup, je li stvarno tako? 1m plaće, da ali on je došao bez odštete kao drugi strijelac hnl, a sad bi dali njegovu petogodišnju plaću nekom klincu slovencu kaj je do prije deset kola grijao klupu kao naš rukavina danas.
    Nadam se da oni kaj odlučuju to rade hladne glave i bez navijačke strasti i bez nekih nagli odluka pod pritiskom trenutnim 5 loših tekmi.

    Ajmo proći Šibenik pa u miru pripremat finale kupa na rujevici i dobit tri zaradom u prvenstvu i približit se kvalama za LP...
  • Infinity
    15.4k
    Frigan, navodno, nije klasicna spica nego krilo :lol:
    Vidjet cemo i jel se sta kuha oko Orsica
    Efes Pilsen

    Igrao je krilo u Dragovoljcu, mada je i tu odigrao neke utakmice kao spic.

    Ako je cekanje da vidimo sta se kuha s Orsicem vezano za Friganovo igranje krila kod nas, Frigan je igrao desno krilo.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    to s cekanjem Orsica je vise moje videnje/zelja :grin:
  • marcio amoroso
    33.4k
    Ako je Ljubičić zabetoniran na lijevom beku kao što mnogi misle onda nam lijevi bek ne treba. Treba stoper ako Šutalo ode ili ne bude izvjestan oporavak drugog Šutala, lijevo krilo ako Ivanušec ode i desno krilo pod mus.

    Vezni red će se popuniti sa Jankovićem, Vrbančićem i moguće Tolićem. Tu će se mislim neko dovesti ako baš bude neka prilika, a napadača moramo dovesti samo u slučaju odlaska Petkovića.

    Mislim da trebamo iskoristiti naše igrače koji su na posudbama za spuštanje cijene igračima koje želimo.

    Jurić će bar malo spustiti cijenu Friganu.
    Tolić Vipotniku, a mogu im se ponuditi i Kulenović, Štefulj ili Tomek.
    Emreli može spustiti cijenu ako idemo po nekoga iz Turske, Poljske ili tako tih država.

    Moramo iskoristiti sve resurse da složimo konkurentnu momčad jer imamo priliku za ući u ligu prvaka i za minimalno treći pot. Sa tim novcem i sa provizijama od Gvardiola i Majera te prodajama Šutala i Ivanušeca možemo ići u još jače osnaživanje momčadi i imamo dobre zalihe.
  • Mlađi referent
    11.2k
    Mislim da je Ljubo bek samo za brkatog, a on nas neće vodit iduće sezone, tako da ćemo vjerojatno i tu kupovat
  • Orc123
    5.7k
    Ljubicic nit je ikad prije bio bek nit ce ikad vise bir bek ako daj Boze Brko ode s klupe dinama.
  • marcio amoroso
    33.4k
    Nevistić Zagorac
    Ristovski Moharrami
    Šutalo, Šutalo Perić, Perković, Gurlica
    Ljubičić Bočkaj
    Mišić, Vetlesen, Baturina Bulat, Janković, Vrbančić
    Kačavenda, Špikić
    Oršić Menalo
    Petković Drmić, Kulenović

    Ja očekujem ovako nešto na ljeto. Rado bih još više svježe krvi i još pojačanja, ali sumnjam da će se dovesti 10 igrača.
  • Orc123
    5.7k

    Jos bi dodao jednog postenog l. Beka...bez toga nema ni centargorskih golova ni proboja po krilu....vetlesen bi bio top!
  • LovroZG
    1.3k
    Krnja bi to veza bila ak su ti zamjene Bulat, Janković i klinac.

    Bulat, ak se sad ne pokaže, će morat na posudbu. Trebat će još neko uz "Vetlesena".
  • marcio amoroso
    33.4k
    Krnja bi to veza bila ak su ti zamjene Bulat, Janković i klinac.LovroZG

    Trenutno je jedina zamjena klinac, a Bulat je u prvih 11. Ova gore veza bi bila veliki upgrade.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions