• Mali Zeus
    9.3k
    Može li se popust na članstvo iskoristiti pri kupnji online?
  • deda
    27.6k
    Ne, nažalost.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Bezveze, to trebaju ispraviti tj omogućiti.
  • Dino
    2.2k
    Ljudi moji, ja vama ne mogu opisati kolko sam sretan bio kad sam vidio hrpetinu ljudi, mlado, staro, klinci, dedeki u Arenu centru, svi u Dinamovim obiljezjima, secu centrom i na svakom koraku pokazaju najljepsi grb na odjeci najljepse boje. Zagreb se budi!
  • masacusec
    3k
    Došao sam tam s kćerkom koja je očekivala Oršića...
    I plač!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ljudi moji, ja vama ne mogu opisati kolko sam sretan bio kad sam vidio hrpetinu ljudi, mlado, staro, klinci, dedeki u Arenu centru, svi u Dinamovim obiljezjima, secu centrom i na svakom koraku pokazaju najljepsi grb na odjeci najljepse boje. Zagreb se budi!Dino

    Ovakve stvari su jako važne u cijeloj priči 'povratka' i promocije kluba, Zagreb se definitivno već neko vrijeme budi i Dinamo se vraća. Da što više klinaca nosi dinamova obilježja okolo umj. raznih svjetskih kubova. Da to nije ugodno iznenađenje nego normala. Da se ne svodi sve više na zastavice na retrovizoru nego Dinamov grb svugdje i stalno.
  • Ludovic IX
    5.1k
    tu smo mi bitni, roditelji.. ja svojem malom odmalena kupujem i dresove i lopte sa dinamovim grbom i kape, zastavice..

    a mala onda uz njega naučila pa viče po kući "dinamo, dinamo".. i oblači njegov dres

    r2n7q7yq8cd95dgn.jpg
    9cxpe78n0m65h187.jpg
  • Boysica
    441
    ghz3xwq1sjcika7r.jpg
    Uspomena od prije 5 godina na tekmi s Interom iz Zapresica .
    Sad ce 18 i nema vikenda da ne ide na tekmu.
    A obiljezja samo od Bad Blue Boysa , i Dinamo ...
    Sve krece od doma , sad on povlaci svoju ekipu da ide na tekme s njim i bas mi je drago ... Ja kao se ukrpam pa ih " cuvam" od mali nogu ide samnom na utakmice .
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ja zivim u inozemstvu, svoje djece nemam, ali kome god od poznatih se rodi djete bilo ovdje ili u HR dobije nesto od Dinama.. od bodija, kapica, lopti, buseva itd..
  • plavi67
    920
    ja sina učlanio s mjesec dana starosti u klub, ima zimsku kapu iz ilice i idemo dalje :D
    od mog pradjeda (ako ne i dalje) pa eto sad mog sina, dinamo se generacijama prenosi sve do danas u mojoj obitelji
  • Mali Zeus
    9.3k
    Mala me pita stalno kad ćemo na tekmu, učlanjena i u BBB i u Dinamo, BBB majica i šampionska od prošle godine, prošlo ljeto učila Dinamo ja volim na pamet dok nije savladala, protiv Rijeke na sjeveru pjevala i bila preponosna da zna tekst, loptu iz Konzuma na kojoj je Ademijem potpis nigdje ne nosi van da se potpis nije izbrisao, mali učlanjen, naslijedio njenu jednu majicu i još 3 dobio svoje, da se pokaže u kvartu, naravno dobio i Dinamo bus, svako malo ga diskretno pitam koji je to bus i za kog tata navija.

    Željezo se kuje dok je vruće.
  • Zagabria
    206
    Mislim da nije tema za to.
  • Boysica
    441
    maknula oprosti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.