• Mali Zeus
    9.4k
    Bez tog blue warrior je.ena majica.
  • plavi67
    920
    slazem se i bez tog gnk
  • Mali Zeus
    9.4k
    To trpanje natpisa na majice me užasno živcira, recimo ona majica s Petkovićevim škaricama bi bila super sa samo slikom bez onog Air ili kaj je već bilo. Bemti, cijelu Ilijadu i Odiseju stavi na majicu umj samo fotke kaj je najefektnije. Isto i ovo s Ademijem, dobra fora s igraćom kartom i onda sve ukaka s blue warrior.
  • Mrvica
    3.2k
    Bila loša zbog tog blue warrior ili ne, naručena. Ali da, definitivno se slažem da su natrpali dosta toga. Da je samo slika, broj 5 sa potpisom i to je sasvim dosta. Al opet, ne mogu da ne kupim
  • NORTE
    9k
    Novo iz Ilice. 48 €.
    Nadam se da će biti i s nekim drugim simbolom u ponudi (sjevernjača / d u štitu / logo s buldogom)
    76lk21hjj06eschl.jpg
  • deda
    27.6k
    Veli mi kćer da na Jelačić placu imaju Ademija samo brojeve S i XXL. Toliko o tome kako se ljudima neće svidjeti.
  • The Undertaker
    4k
    Ma meni se ne sviđa ali bih isto kupio dva komada da nije bila gužva u trgovini.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Meni taj natpis smeta, ali to nije razlog zasto je ne bi uzeo. Uzet cu je sigurno prvom prilikom.
  • Boysica
    441
    Ja nezz od svi ducana u Ilici i butika ja naj vise volim fan shop ... Htijela sam siltericu i na kraju zemem si majicu sa buldogom .
    Siroka mi je ona Hated and praud ( imam malu glavu : ) )
  • Mali Zeus
    9.4k
    Nikako ne volim majice s velikim natpisima, ali ću uzeti maloj sigurno.
  • Nolifer
    6.5k
    DRUŽENJE S IGRAČIMA, FOTOGRAFIRANJE, ZABAVNI SADRŽAJI

    Fan shop se otvara u četvrtak 30. ožujka, a program će trajati do nedjelje 02. travnja, pri čemu će svakog dana povodom otvorenja biti organizirane dodatne zanimljive aktivnosti za sve posjetitelje, a sve kupce u navedenom razdoblju očekuje i 20% popusta na cjelokupni asortiman, uključujući i artikle koji su od ranije na popustu.

    U četvrtak 30. ožujka počinje program službenog otvorenja. Aktivnosti počinju od 18 sati, pri čemu će u fan shopu biti organizirano druženje s igračima Dinama koji će dijeliti autograme i fotografirati se s navijačima. Dobru atmosferu ispred same poslovnice osigurat će voditelj koji će putem razglasa moderirati kompletan program, DJ koji će se pobrinuti da navijači uživaju u popularnim hitovima i naravno, naša omiljena klupska maskota Plavko koji će biti dostupan za fotografiranje s najmlađima.

    Subota 01. travnja predviđena je za one najmlađe. Naime, treći dan službenog otvorenja nosi naziv "Kids Day", a ispred naše poslovnice između 11:00 i 13:00 sati ponovno će biti naša omiljena maskota Plavko, kao i animatori koji će brinuti za dobru atmosferu i zabavu u svakom trenutku. Uz to, ispred novootvorene poslovnice će biti organiziran facepainting za sve one koji žele ukrasiti lice najdražim bojama - bojama Dinama.

    Za sve ostale informacije povodom službenog otvorenja pratite naše društvene mreže.

    Klub poziva sve navijačice i navijače da se pridruže otvorenju novog fan shopa Dinama u Arena Centru na adresi Ulica Vice Vukova 6, 10020, Zagreb, 1. kat od četvrtka 30. ožujka do nedjelje 02. travnja. Uživajte u shoppingu uz 20% popusta, raznolikim sadržajima, druženju s igračima i aktivnostima koji će zabaviti sve navijače bez obzira na dob.

    https://gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/gnk-dinamo-uskoro-otvara-novi-fan-shop-na-zapadu-grada
  • LM1995
    1.7k
    Ne znaš jel d ili L na leđima
  • Oluja
    3.6k
    Dobio sam na poklon majicu s Kapetanom L velicina ali mi je na knap. Zna li netko za koliko je u duzinu i sirinu XL veca? Imam 186 cm i 100 kg.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.