• deda
    27.7k
    Zar u loži ne dobiješ neku narukvicu sa bar kodom?The Undertaker

    Ne
  • nemapredaje
    1.9k


    Kad god pročitam ovo "kentaur" padne mi mrak na oči. To nije nikakav "kentaur" kojeg je neka neznalica engleskog iz uprave tako prevela nego "counter", iliti doslovno "brojač".
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Nije, to se stvarno zove kentaur. Internacionalno također.
  • nemapredaje
    1.9k


    Ups, fakat je.

    Ostavljam da se vidi kontekst.
  • xavier
    11.1k


    Kada bi mu glavna i jedina svrha bila brojanje, onda mu ne bi trebale debele čelične rešetke i ostatak konstrukcije koji više priliči nekom zatvoru nego nogometnoj utakmici :cool:
  • Droljo
    4.8k
    mislim kak sam i napisao. Kad se nešto desi u i oko kluba. Dodaš europu, derbije i nismo daleko. A sa 'pampasom' bi taman to probili. Moj dojam
  • DrawTube
    2.8k


    Shvaćam to ali ne shvaćam otkud ta brojka? Je li to ukupna brojka lige i europe ili?

    Nama je Prosjek bez Hajduka i Europe je oko 4700 ljudi po tekmi...

    Pravi bi pomak bio da prosjek u hnlu bez Hajduka bude 7-8 tisuća
  • Droljo
    4.8k
    Kolki nam je prosjek od skupštine?
  • Droljo
    4.8k
    Sve skup govorim. I na manjem stadionu bi i sadašnja brojka izazivala led u žilama protivnika a vjv bi se i povečala zbog novog ovog onog da se ne ponavljam
  • DrawTube
    2.8k
    11 200 na 1 utakmici..

    11200 zbog Rijeke I oproštaja Ademija. Da nije bila oproštajna utakmica Ademija brojka bi bila valjda 7000...

    Na iduću utakmicu protiv Slaven Belupa sigurno neće doći 11 tisuća ljudi, ako dođe 5 tisuća možemo biti zadovoljni.

    Neka iduće sezone držimo prosjek od 5 tisuća na utakmicama Slaven,Istra itd i dobri smo. Kad se i ako privremeno preselimo na Kranjču na tim tekmama će biti valjda i 6+ tisuća ljudi, ali je najbitnije da na kišni dan posjeta neće biti znatno niža.
  • bluepower86
    713
    Treba prestat izmisljat i sanjat neke nerealne brojke nego se jednostavno pomirit s ovim trenutnom koja je sasvim zadovoljavajuca s obzirom da “sjever gore” i “zapad gore”nisu atraktivne tribine+ s jugom gubis 3500,4 tisuce ukupnog kapaciteta.S “normalnim”istokom ili novim stadionom jucer bi sigurno bilo izmedu 15-20 tisuca ljudi a na manjim tekmama prosjek od 7,8 tisuca ljudi.Pa vidljivo je osjetan napredak sjeverne tribine koja je ove sezone nikad vise puta bila puna,doslovno puna i na dosta bitnih utakmica popracena koreografijama, a na utakmicama poput Gorice,Sibenika itd je bilo po 2500,3 tisuce ljudi.Problem je slaba posjeta na ostale 3 tribine,izuzetak derbi.Jos jedna bitna stvar svi koji zazivaju novi stadion kapaciteta 35,40 tisuca je apsolutno smijesan.Mozda ce bit u 2,3 navrata godisnje i onda opet sa dobrom ili solidnom posjetom se to rastopi na takvom ogromnom stadionu. Nama je sasvim dovoljan,idealan od 25,28 tisuca i to trebamo prihvatit,za sve koji se ne slazu gdje su na utakmicama svi ti ljudi,ne vidim da se trazi karta vise ili ne vide da smo te brojke od 30 tisuca ljudi imali 5x u zadnjih 15 godina.Siguran sam da bi bili uz bok Hajduku i da cemo bit sa novim stadionom i imat brojku kao i oni u hnl-u i bez problema punit stadion na derbiju i europskim utakmicama.
  • Droljo
    4.8k
    Pa da. Ali, možda sam se krivo izrazio, ja sam mislio kad bi imali nekaj ko pampas od 13k, sa krovom, uz teren da bi na tih 5k prosjeka došlo bar još toliko više u početku i dok se izredaju svi koji bi htjeli vidjeti to čudo, pa pola postane redovita jer do sada nisu mogli vodit djecu zbog kiše itd. + Derbiji, europa di se traži karta više. + Pozitivne promjene u klubu itd... Šta bi bilo kad bi bilo uglavnom
  • Droljo
    4.8k
    Ma kad nemremo 1 stadion napravit. Nek naprave od 40k u dva prstena po 20 i super. Imaš sve. Za europu i repku pun. Ostalo na pol kapaciteta i pic pic.
  • bluepower86
    713


    Stari daj se odluci prvo govoris da trebamo imat stadion od 13k a sad od 40k spominjes,prestanimo sanjat i prihvatimo prave i realne brojke+povecanje od 35,50% sa novim stadionom i dobijes realni kapacitet novog stadiona sa izmedu 20-30 tisuca ljudi.
  • Droljo
    4.8k
    Pa hipotetski govorim. Nebumo imali svoj od 20 i nacionalni od 40 sigurno. Ak se može napraviti neka kombinacija gdje bi donji prsten bio dovoljan za dinamo a full za sve ostalo zašto ne. Svejedno. Nebu niš i idemo dalje. Odlučio se ja ili ne
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.