• Keyser Soze
    8.1k
    Ma mi smo danas bili na 20k+ jer nema teorije da još 8 tisuća ljudi stane na Maksimir.
  • Nino Bule
    11.3k

    I najbolja tribina je van funkcije
  • DrawTube
    2.8k
    Iduće sezone samo nastaviti u ovakvom tonu, popravljamo brojke, pogotovo Boysi.

    Bilo bi lijepo da držimo 5000 na "manjim tekmama", 7000-10 000 na Ri i Os i do 20 000 na Hajduku, vjerujem da će i to uskoro doći.

    Iduće sezone igramo 4 tekme na Kranjči, neka sve 4 budu kao ona zadnja protiv Lokse
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    6060 je po službenim stranicama lige prosjek gledatelja na domaćim dinamovim utakmicama. To je najviše još od sezone 07/08.
  • Vučko53
    172
    Cesto se u ovoj temi raspravljalo koliki utjecaj ima stadion na posjetu. Po prodaji godisnjih u Osijeku ciji se da ce im se znatno dignuti posjeta. Mozemo ocekivati da ce s vremenom taj utjecaj padati, ali upravo taj period dok je sve novo treba iskoristiti kako bi se navijace i zadrzalo dugorocno na stadionu
  • Infinity
    15.2k
    Bas svima skoci posjeta u startu. Neki dozive skok i drugu sezonu, pa i trecu i imaju konstantni rast. Konkretno, Shakhtar je imao stalni rast. Pet sezona nakon otvaranja stadiona su imali debelo vecu posjetu nego prve sezone s novim stadionom.

    Imas onih kojima se posjeta vrati na isto ili imaju mali rast/pad. Takvih je najvise, a ima i onih kojima bi posjeta cak i pala.

    Mene se osim tog Shakhtara dojmio Spartak. Oni su preselili na duplo manji stadion i podigli posjetu. Sve do korone je rasla, kasnije nisam pratio. Ne bi to bilo nesto da su preselili s neke rupe, nego su otisli s modernog gradskog stadiona na manji svoj.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Upravo to, svi kmeče za pojačanjima koja će na kraju gledat preko televizije, a ne na Maksimiru, brojka sinoć teška sramota realno.
  • San Lorenzo
    11.2k
    Dinamo živi od prodaje igrača. Što nas više bude na stadionu manje ćemo morati prodavati. Koliko nam je momčad bitna smo pokazali jučer kad nas se na jebenoj europskoj tekmi skupilo 7 tisućamarcio amoroso

    Dok se ne izgradi novi stadion, svaka nada u porast broja gledatelja je neutemeljeni optimizam...tri crna oblaka iznad grada će obeshrabriti masu ljudi jer rijetko tko želi mokar do gaća gledati utakmicu 90 minuta.
    Funkcionalan nogometni stadion više nije igranje pijanih milijardera, nego minimalni civilizacijski doseg, otprilike kao što nemaš čučavac iza kuće, nego sanitarni čvor unutar četiri zida.
  • Orc123
    5k
    Inace ja sam se na svega 3 transfera totalno iznenadio sto se tice cijene, a to su: 8m eura za Sunjica plus bonusi, 7,5 za Simunovica i 7,5 za Franjica....mislim da su ri transferi bili malo iznad nase ocekivane cifre, neki i puno! Mozda je bio jos koji ali ta 3 onako iz glave....
  • Noel
    4k
    Zašto je brojka sramota? Imamo stadion koji se raspada jedna tribina je zatvorena. NELOGIČNO SKUPE POJEDINAČNE KARTE I LUDO POSKUPLJENJE GODIŠNJIH KARATA. Oluje koje su haraju ZG i Slavonijom ljudima je nogomet baš najbitnija stvar trenutno u životu. Sve to kad je špica sezone i dosta je ljudi van ZG. Kolko sam argumenata nabrojao aha da jučer je dobar dio dana bio crveni alarm iznad Zagreba ja sam ostao šokiran kolko je ljudi došlo na utakmicu na vlastitu odgovornost.
  • morales
    128
    brojka je loša,da nema onog uzeg kruga boysa stadion bi svaku utakmicu bio pa skoro prazan,sto se tice cijena spica sezona itd to su sve izlike klasicnog dinamovog navijaca
  • Orc123
    5k

    Da putujem sat i nesto u jednom smijeru, pokisnem do koze i takav sjednem opet u auto i nazad sat i nesto? Zalosno je da iz samog grada ZG izuzev Boysa koji su top dolazi najmanje ljudi.
    Ali da, vratimo se na temu. Ispricavam se....
  • marcio amoroso
    32.1k
    Da putujem sat i nesto u jednom smijeru, pokisnem do koze i takav sjednem opet u auto i nazad sat i nesto? ZOrc123

    To ti @deda iz Bjelovara radi doslovno svaku tekmu. Svaku i bez iznimke. Nismo svi isti.
  • Orc123
    5k

    I na tome mu skidam kapu, ja sam jos malo dalje tako da... Jednostavno nemam luksus da riskiram zdravlje i ugrozim si egzistenciju ako isto tako mogu svim srcem navijati za klub kojeg volim inispred tv kad je takvo ludo vrijeme!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.