• keppi
    127
    Novi stadion bi donio puno toga dobroga i sigurno značajno podigao zanimanje za utakmice. Iznenadili bi se koliki ljudi jednostavno žele normalne uvijete na utakmicama.
    Stadion u Osijeku je u potpunosti natkriven za sve gledatelje.
    Atmosfera i komfor na stadionu su super. Čak je impozantno biti i izvan stadiona i u njegovom podnožju iako on i nije nešto prevelik (oko 13 000 tisuća gledatelja).
    Ljudi koji godinama nisu išli na utakmice Osijeka sada masovno kupuju godišnje ulaznice.
    Svi koji su bili na prvoj utakmici malo je reći da su oduševljeni.
    Daj Bože desetak ovakvih stadiona po cijeloj Hrvatskoj, a ponajprije u Maksimiru.
  • Mr Anderson
    5.3k
    E kad vidim ova opravdanja tipa...dok ne bude novi stadion, bila su tri crna oblaka itd, itd doslovno mi se povraća. Ti koji sad daju takve izgovore be budu dolazili ni da nam naprave Allianz Arenu. Možda prvu utakmicu ili dvije i to je to. Jer im je ljepše sjedit doma na trosjedu, s jednom rukom češat muda, a s drugom filozofirat po forumu. Jasno je da netko tko je dalje od Zagreba neće doći svaku tekmu (osim Dede), ali da jednom u mjesec dana ne dođe to je bruka. O ovima iz Zagreba ne treba trošit riječi, ali zato prvi seru kak se nije kupilo lijevog beka ili desno krilo.
  • Noel
    4k

    Stari ,nisu dva tri crna oblaka.. ljudi su ostali bez života i krovova nad glavom. Kog boli ona stvar za neku Astanu za 20 eura na stadionu koji ne jamči sigurnost? Čovjek iz tih svih oluja i nedaće da i malo pobjegne i odmori se uz tekmu i onda dođe na ratno polje Maksimir. Kako da ne.
  • scooniepenn
    1.8k

    Zašto bi bio ljut. Sve je to nažalost proces, puno se toga napravilo u zadnjih desetak godina zbog čega se kreće ispočetka kako bi se odgojilo nove generacije Dinamovaca. Ja sam sretan što smo frendovi i ja u zadnjih par godina zainteresirali 10-ak dečkiju koji idu s nama sada redovito na Dinamo, a stari su oko 30 godina. Slažem se da je 7.000 ljudi puno premalo, ali s obzirom na datum i špicu ljetne sezone, vremenske uvjete i "stadion", očekivati na Astani više od 10.000 ljudi je nerealno. Protiv AEK-a očekujem pun stadion jer će biti Velika Gospa, kada će puno više navijača biti ponovno u ZG, a nadam se i normalnije vrijeme koje je za prosječnog navijača bitno (mi smo ipak fanatici koji kupe kabanicu ispred stadiona i hebe nam se). Sve navedeno je trenutno naša realnost koju ne trebamo prihvatiti, već ići u smjeru popularizacije Dinama kroz odgajanje novih naraštaja ljubitelja Modre boje. Prvi ću to na primjeru svoje kćerke pokazati. Čim bude 2 godine napunila ići će s tatom barem na manje HNL utakmice za početak.
  • keppi
    127
    Slažem se da za prave navijače ne bi trebalo biti prepreka, ali realnost je nešto drugo.
    Priča iz Osijeka je realnost i iz nje se može puno toga vidjeti, naučiti i primijeniti. Netko je dobro napisao da nisu svi fanatici kao mi sa Zone. Dobar dio ljudi jednostavno želi minimum komfora i sigurnosti za sebe i svoju djecu.
  • Papastrumf
    9.5k

    Joj daj ne seri. Kakve točno veze imaju ti jadni poginuli ljudi u prošlu srijedu s jučerašnjom utakmicom? Nitko tu ne priča o dolasku ljudi iz Slavonije, kojima je imovina nastradala.
    Što je spriječilo ljude iz Zagreba i okolice da dođu sinoć, a da nije spriječilo ovih ostalih 7 i nešto tisuća?

    Dinamovi navijači su mimoze kojima smeta svaki k. Smetala im je Croatia, smetao im je Mamić, smetao im je Antolić, smeta im stadion. Stalno se pronalaze opravdanja, a opravdanja za ovakvo smiješan broj ljudi na tribinama nema, posebno ne za klub koji kakti ima stotine tisuća navijača. Ima stotine tisuća mimozica, koji ne bi išli niti da se igra na Allianz areni i da svatko od njih ima jednu Tajlanđanku koja će im hladiti jaja.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Molio bih da se postovi prebace u odgovarajuću temu
  • Facke
    2k
    Ha mene ne cudi tak mali broj na stadionu. Em je prognoza bila losa , em je pocele cureti i ljudi su pak zmokli. Jednostavne je tak. Ja sam cak mislil da bude manje ljudi. Evo ja osobne sam bil prvi put na stadionu 2006 protiv Arsenala. I nikad poslje nisam dozivel takvu atmosferu. Nit protiv Werdera,Auxerra,Hajduka,Juventusa itd de sam sve bil. Jemput sam bil na tekme de nas je bile 350 protiv Inter Zapresica. Kaj reci. Al evo ima i Osijek novi Stadion, natkriven a nisu ga napunili do kraja na otvorenj nek je bile same male vise od 9000 na tekme. Da mi dobimo novi stadion na otvorenju bi bil krcat do zajnuga mesta. Ja se nadam da se bu to uskoro dogodile. Do 2030 da stadion imame. Pocni s rusenjem istoka i pocni novu gradnju kak su i drugi delali. Ove price prvo delati Kranjcu pa onda Maksimir su mene bedastoce. Pa do kad bi mi vise trebali cekati?! Steta je kaj je bilo tak male ljudi ali eto, kaj mores. Puno vise ljudi bi dosle , i puno vise djece ali nazalost ak je lose vreme u najavi ljudi jednostavne ostaneju doma.
  • LeonianWrynn
    162
    Ako je Boysima problem što je na stadion došlo samo 7000 ljudi jučer, možda su o tome trebali razmišljati prije nego što su prihvatili i pohvalili cijene od 25€ koju je postavila uprava

    25€ je meni doslovno preko 5 sati rada, vi očekujete da će prosječni Zagrepčanin radit 4-5 sati da kupi ulaznicu da može otići na Maksimir u raspadu u vremenu kad su svi najavljivali kišu i grmljavinu radnim danom.

    Da je cijena bila 10€ ko prije sasvim sigurno bi došlo više ljudi. Ali ne 20 tisuća +, za takve brojke treba novi stadion
  • jp23
    2.2k
    Ako se ne varam, oni su pristali/raspravljali na cijenu za sjevernu tribinu, i naglasili su da se radilo o toj tribini.
  • Lynx17
    2.6k
    Ljut sam, da. Jučer sam osjetio sram kad je spiker objavio broj navijača. I onda se tu pravimo pametni kako nam ne valjaju Menalo, Bočkaj itd.

    Nemoj shvatiti osobno ništa.
    marcio amoroso


    Kada sam cuo broj (preko stream) rekao sam sebi da sam valjda krivo cuo taj 7 tisuca, i da ipak rekao 17. Onda je jos jednom rekao 7 tisuca... :worry:
  • Nino Bule
    11.3k
    Ako je Boysima problem što je na stadion došlo samo 7000 ljudi jučer, možda su o tome trebali razmišljati prije nego što su prihvatili i pohvalili cijene od 25€ koju je postavila upravaLeonianWrynn

    Boysi nemaju nikakve veze s cijenom zapadne tribine niti su ju prihvacali niti hvalili, ne vidim uopce zasto ih spominjes, tko je ovdje pisao da je boysima nesto problem, ljudi u svoje ime pisu na temu posjete utakmica
  • Crusades1986
    9.6k
    staviš tih 25€ svaki mjesec sa strane i imaš na početku sljedeće sezone za godišnju.

    Mislim da to nije nikakav problem za uštedit na mjesečnoj razini.
  • superhik
    10.2k
    Ako je Boysima problem što je na stadion došlo samo 7000 ljudi jučer, možda su o tome trebali razmišljati prije nego što su prihvatili i pohvalili cijene od 25€ koju je postavila upravaLeonianWrynn

    Zašto bi oni trebali biti ti koji će voditi brigu o cijenama ulaznice za zapadnu tribinu?
  • deda
    27.7k
    Boysi nisu imali nikakve veze sa cijenom zapada. Točka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.